Проектанти й забудовники Луцька нехтують благоустроєм
Забудовники в місті часто «забувають» про благоустрій територій.
Про це розповів під час загальноміської наради з питань підсумків роботи міськради в минулому році та проведення новорічно-різдвяних свят сьогодні, 14 лютого, заступник начальника управління містобудування та архітектури міської ради Ярослав Матвіїв.
Він зазначив, що проектанти й забудовники, поспішаючи здати в експлуатацію об’єкти, не облаштовують належним чином тротуарів та прибудинкових територій. Особливо це стосується новобудов у районі гіпермаркету «Там-Там».
«Нинішня так звана комплексна забудова не відповідає сучасним вимогам, хоч усі ніби серйозні бізнесмени. Кожен збудував собі будинок, а навколо - болото. Навіть не знають як комунікації запроектовані», - зауважив він.
Ярослав Матвіїв зазначив, що таких проектантів і забудовників притягатимуть до адмінвідповідальності й накладатимуть на них штрафні санкції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів під час загальноміської наради з питань підсумків роботи міськради в минулому році та проведення новорічно-різдвяних свят сьогодні, 14 лютого, заступник начальника управління містобудування та архітектури міської ради Ярослав Матвіїв.
Він зазначив, що проектанти й забудовники, поспішаючи здати в експлуатацію об’єкти, не облаштовують належним чином тротуарів та прибудинкових територій. Особливо це стосується новобудов у районі гіпермаркету «Там-Там».
«Нинішня так звана комплексна забудова не відповідає сучасним вимогам, хоч усі ніби серйозні бізнесмени. Кожен збудував собі будинок, а навколо - болото. Навіть не знають як комунікації запроектовані», - зауважив він.
Ярослав Матвіїв зазначив, що таких проектантів і забудовників притягатимуть до адмінвідповідальності й накладатимуть на них штрафні санкції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Антоніо
Показати IP
14 Лютого 2014 17:33
Треба чиновникам відмовитись від хабарів і виконувати чинні норми і тоді буде порядок.
пророк
Показати IP
14 Лютого 2014 19:48
Боюсь наврочити, але біля багатьох новобудов ПОЖЕЖНИХ проїздів апріорі не існує. Це передумова ВЕЛИКОЇ БІДИ.
Іван
Показати IP
14 Лютого 2014 22:09
Сама свиня пліт дере і сама квичить !
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.