USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Пустовіт займеться освітою Луцька

23 Квітня 2014 15:39
У складі комісій Луцькради чергові зміни.

Зі складу постійної комісії з питань бюджету та фінансів депутати планують вивести Сергія Григоренка, адже він тепер працює секретарем міської ради.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань торгівлі, послуг та підприємництва сьогодні, 23 квітня.

Натомість колишній секретар, депутат міськради, а нині голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт виявив бажання увійти до складу комісії з питань освіти та науки.

Нагадаємо, коли Григорія Пустовіта призначили головою облдержадміністрації, тоді ж його звільнили з посади секретаря Луцької міськради. На місце секретаря міськради луцькі депутати обрали кандидатуру Сергія Григоренка, яку запропонував міський голова Микола Романюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Наталія Показати IP 23 Квітня 2014 15:44
Григорій Пустовіт -розумна і мудра людина , тому думаю зміни будуть лише позитивні.
освіта до Наталія Показати IP 23 Квітня 2014 15:47
Він нехай область "освоює" і лад наводить, а то буде як: за двома зайцями погнався...!:)
Олег до освіта Показати IP 23 Квітня 2014 15:51
ви не хвилюйтесь освоїть він всі свої області)) і буде скрізь порядок))
Дмитро Показати IP 23 Квітня 2014 15:45
Ну будемо очікувати на результати роботи))
освітянин до Дмитро Показати IP 23 Квітня 2014 15:49
Дубняк - то ти?:)
Дмитро до освітянин Показати IP 23 Квітня 2014 15:52
я не дубняк я береза))))))))
МАХ до освітянин Показати IP 23 Квітня 2014 20:46
Сяська Хомиць - то ти? Так ти вже не освітянин, бажаю тобі ніколи ним не стати, ти бездар і цим все сказано тебе до дітей не можна пускати на кілометр, та ніхто і не пустить. хахаха!!! Шкода тих, хто буде за тобою розгрібати бо пішов, а шлейф оставив. Для порівняння - Дубняк молодший за тебе і успіху досяг ще будучи в опозиції, і за це заслуговує на повагу, а тебе як дядя Башкаленко випхав з горем пополам на начальника, так ти зразу і злетів, коли він пішов. І просимо не троли в інтернеті зі своєю коханкою з канцелярії під усіма статтями і на всіх, тобі до Дубняка, як і до Пустовіта, Клімчука та ін. недосяжно далеко!!!)
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 15:48
Накінецьто вивчить свою жінку, яка займає в луцьктеплі посаду економіста з освітою 10 класів.
Оля Показати IP 23 Квітня 2014 15:48
Класно він все потяне))
Олюні до Оля Показати IP 23 Квітня 2014 16:20
От Олю може й класно потягне, а може вже й ні.
Сергій Показати IP 23 Квітня 2014 15:48
Ти його кохана чи заинресованное лицо. Ума в нього аж зашкалює для себе-це правильно
Наталія до Сергій Показати IP 23 Квітня 2014 15:55
Ні, я не кохана і не зацікавлене обличчя , я просто хочу щоб і в сфері освіти та науки в області був лад.
Ваня Показати IP 23 Квітня 2014 15:52
Які результати? Хоч одного директора школи вигнали,які там сидять по 20-30 років.Ні. Чи обласного поміняли на не заплямованого,що не олігарх а, чи на такого, що не сидів у кріслі чиновника. Ні. Ви підіть на роботу влаштуйтеся в освіту. Всі полішуки там по блату,не хочуть Полісся піднімати і вчити полішучинят, а в Луцьку всі працюють, а луцькі в села їздять. Хто де бачив ,чи чув вакансію в будь-яку школу Луцька. Чи може з біржі, ці дармоїди,які працюють в поте ліца. відмиваючи наші з вами податки, посилають в школу на роботу. Ні такого не було і не буде.Все куплено, все для своїх
Ольга Показати IP 23 Квітня 2014 15:59
Пустовіт повинен виправити прояви корупції та несправедливого прийняття на роботу в освітні заклади тому, що маючи педагогічну освіту важко влаштуватись без зв"язків у будь-який освітній заклад.
0да до Ольга Показати IP 23 Квітня 2014 16:20
А Пустовіт, не СБУ і не прокуратура!!!
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 16:06
А не маючи ніякої освіти але будучи жінкою пустовіта можна займати посаду економіста
Валерія до Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 16:08
жінка Пустовіта повинна бути економістом його власного гаманця)
ЛуцькТепло до Валерія Показати IP 23 Квітня 2014 16:23
Так, правда його Ала була хороша прибиральниця.
123 до Валерія Показати IP 23 Квітня 2014 21:08
Там немає що рахувати)))
Іван Показати IP 23 Квітня 2014 16:41
Пустовіт почне розбиратись у проблемах і потроху їх вирішувати. А витягати його родичів, хто і ким де працює, то неправильно, бо і без освіти можна бути хорошим спеціалістом.
Валерія Показати IP 23 Квітня 2014 17:40
Навіщо лізти в особисте життя людини ? ви слідкуйте краще за його політичним діями
Доцент до Валерія Показати IP 23 Квітня 2014 21:06
Пустовіт займеться освітою Луцька, але з початку нехай закінчить ВІЄМ, куди раніше поступив, але не закінчив навчання. Відрахували.
хфелолог Показати IP 23 Квітня 2014 17:51
Я підтримую пустовіта. Нехай чиновники не пишуть "вєнгрія".
опиум Показати IP 23 Квітня 2014 18:23
....а кто хочет узнать.Ну почему такой мудрый красивый и бывший военный займется О-Свитою.ждем ответа?-А ответ близок.Правильно.БАБ-ло.С кажого ученика +50 гр в месяц.вот и будет Мульоннн..а так все будет по старому.А вдрух булю вдруг посодють.а тут Мульончик уже на кеш. натрусл.Займитесь Область.мы в дотациях.Где новые решения старых проблем.......а нету.
Анегдот Показати IP 23 Квітня 2014 21:00
Відділ кадрів Забуховської ОДА, будні: -Доброго дня, я хочу працювати при цій владі на ключовій посаді! - Ви шо, психічно хворий? - А що? А!!! Це основна вимога!?