USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Романюка змусять зняти прапор Євросоюзу біля міськради?

13 Грудня 2013 10:23
Працівники прокуратури відбирали пояснення у працівників Луцької міськради щодо підняття на одному з флагштоків біля будинку на вулиці Б. Хмельницького, 19 (адмінприміщення мерії) прапора Євросоюзу вчора, 12 грудня. Про це повідомляє «Волинський інформаційний портал».

Окрім цього, їх також цікавили обставини встановлення табличок із цією ж символікою на в’їздах у місто.

Пояснення давали директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький та керівник «Луцькспецкомунтрансу» Валерій Кузьмич. Також є інформація, що прокурор міста Луцька Сергій Данілін особисто відбирав пояснення з цього питання в Луцького міського голови Миколи Романюка.

Як припускають джерела видання, у таких умовах дуже вірогідним є подання прокуратурою судового позову на міськраду про скасування рішення сесії щодо використання символіки Євросоюзу в обласному центрі Волині.

Нагадаємо, що 25 листопада відбулася позачергова сесія міськради, під час якої депутати прийняли рішення вивісити біля мерії прапор Євросоюзу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Нормальний Показати IP 13 Грудня 2013 10:25
Романюк сц...! Майдан закінчиться, піде з протягнутою рукою до БП...
прокуророві Показати IP 13 Грудня 2013 10:54
нехай свій позов засуне собі в .....,міська рада вибрана народом м.Луцька,а за Конституцією народ є носієм влади,а чиновник прокурор призначений вищим чиновником,так що і в дальнійшому вирішувати буде народ,що і де чіпляти.
патріот Показати IP 13 Грудня 2013 10:55
Поспішив, Коля, поспішив... По-комсомольські))) Тепер пошкодуєш. І не раз.
Лучанин Показати IP 13 Грудня 2013 11:07
Микола Ярославович! Не здаватись. Люди міста з вами! Единим носієм влади є народ!
інший лучанин до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2013 11:12
коментар було видалено
місцевий Показати IP 13 Грудня 2013 11:37
А прапор ЄС біля ОДА?!:)
патріоту Показати IP 13 Грудня 2013 11:59
Коля ніколи не спішив, а, навпаки, все робив виважено. І комсомол якраз навчив його цьому.
х Показати IP 13 Грудня 2013 12:34
Дай Боже щоб ще усі були такі як наш мер, дай Господи йому здоровя та сили!!!
Андрій Показати IP 13 Грудня 2013 12:43
Ми Вас підтримуємо Миколо Ярославовичу.Засуджуємо дії прокуратури.До речі,коли приймали рішення про те щоб вивісити прапор ,на сесії був присутній прокурор.Дії нашої прокуратури нагадують всім відому реакцію кіногероя з кінокомедії "Весілля в Малинівці".Що змінився стратегічний шлях розвитку країни,чи відмінили Закон "Про засади зовнішньої політики"?
патріоту Показати IP 13 Грудня 2013 12:58
тобі ще рости й рости, щоб мера Кольою називати
патріот до патріоту Показати IP 13 Грудня 2013 17:00
Синку, не будь таким самовпевненим. Як називаю Колья, то знаю чому... А старшим в д***пи не гарно заглядати)))
з Балки Показати IP 13 Грудня 2013 14:09
Пишуть сц**и, які ще *** ***, як Романюк робив добрі справи. Ті, хто не просихає від пива і в 20-30 років не має трудової книжки.
патріот до з Балки Показати IP 13 Грудня 2013 17:03
Оце вже і наробив добрих справ))) В комсомолі та Приватбанку особливо. Та і в губернаторах одним добром прославився. Месія. Колья - ДОБРОТВОРЕЦЬ)))))