USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Що знають лучани про діяльність нардепа Ігоря Лапіна у Раді

25 Квітня 2016 16:05
Чи знають лучани, хто представляє їхні інтереси у Верховній Раді, та чи відчувають і бачать роботу депутата– про це зняв сюжет ВолиньPost.

Ігор Лапін - народний депутат Верховної Ради України з 2014 року. Його виборчий округ - це Луцьк.

У минулому він був командиром роти «Захід» 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних сил України. Рота сформована із волинських добровольців.

Раніше працював адвокатом, був членом кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2016 16:29
Знаю що кришує бурштин, а так, більше нічого.
анон Показати IP 25 Квітня 2016 16:49
У раді не чув а про кришування бурштину чув, бачив!! Лобіювання інтересів Кватирка ну і тому подібне.
Укроп Показати IP 25 Квітня 2016 16:58
Шматок ла**а!
Анонім Показати IP 25 Квітня 2016 17:08
В новобудові біля Меморіалу прикупив дві квартири, ну що з такими робити? Народ безсилий
експерт Показати IP 25 Квітня 2016 17:09
Відомий по протизаконній діяльності. "Куратор" лісу, бурштину. Друг лжепрокурорів і лжеадвокатів. А в кватирка всі такі куратори, і віталій ковальчук, відомий як такий, що наколотив відро лайна і вилив на вивіску "Континіуму". На щось більше і розумніше розуму в нього бракаує. Лапін балансує на грані злочинів, а про якусь депутатську діялність навіть смішно згадувати. Сумно жити Україні з такими депутатами.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2016 17:48
кришує бурштин.загальновідомо.
User Показати IP 25 Квітня 2016 18:58
Лапін - Зола! Ла-ла-ла-ла-ла-ла!
111 Показати IP 25 Квітня 2016 20:33
Замполіт-шахрай
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2016 20:36
Самі вибирали!!! Молодці!!!!
Оксана до Лучанин Показати IP 25 Квітня 2016 21:03
Кришуе не тільки бурштин, а ще й нелегальне виробництво цигарок у Ковелі. Таких в тюрмі треба тримати а не у ВР.
Атошнік Показати IP 25 Квітня 2016 21:07
На наступних виборах буде йому сильний піар, від хлопців які з ним служили, так розпіарять що сяде в тюрму на довго і гроші зароблені мародерством на сході не допоможуть!!! Мародер хре...ов!!!!
лучанин до Атошнік Показати IP 26 Квітня 2016 19:29
У меня такое впечатление, что он не воевать поехал, а на фотосессию. Классные фотки у него и великое множество их.
Паша Показати IP 25 Квітня 2016 21:24
Ставленик Самооборони!
Устим Показати IP 26 Квітня 2016 00:04
Лапа, все тільки починається.