USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Штат Луцької міської ради збільшили

31 Серпня 2016 16:45
Замість 522 працівників у Луцькій міськраді буде 540 службовців.

Про це стало відомо під час пленарного засідання 12 сесії Луцької міської ради сьогодні, 31 серпня.

Так, депутати збільшили штатну чисельність міськради: додали департаменту муніципальної поліції 10 штатних одиниць та 8 – до ЦНАПу. Тож штат міськради налічуватиме 540 працівників.

До слова, ці ж пропозиції спершу виносилися на розгляд сесії в проекті рішення щодо реформування управління містобудування та архітектури. Та цей проект рішення не пройшов: депутати не проголосували за нього в цілому.

Натомість до формування штату депутати повернулися під час розгляду питання щодо штату і положення муніципальної поліції. Таким чином, зміни до виконавчого апарату все-таки депутати прийняли, залишивши відкритим «архітектурне» питання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 31 Серпня 2016 17:29
Ну не повертається язик назвати їх хоч якось культурно!
Анонім Показати IP 31 Серпня 2016 17:37
Скорочення.
521 Показати IP 31 Серпня 2016 17:37
а НьюЙорком США , управляє 42 службовці -це враховуючи мера
олег Показати IP 31 Серпня 2016 18:14
ще на декілька дормоїдів пбільшало
ВИКОНКОМ Показати IP 31 Серпня 2016 18:48
ПРИ КРИВИЦЬКОМУ В ШТАТІ ВИКОНКОМУ БУЛО 48 ЧОЛОВІК В ТОМУ ЧИСЛІ 8 ПРИБИРАЛЬНИЦЬ ЗАРАЗ 540 ЧОЛОВІК - БІЛЬШЕ ЯК В 10 РАЗ ПРОСТО ЯКИЙСЬ МАРАЗМ!!!!!!!
Ольга Показати IP 31 Серпня 2016 18:58
От дармоїди. Як на харчування дітей 1-4 класів, то міський бюджет не потяне, а як штат роздувати і платити зарплати, надбавки і т.д., то гроші є. Радійте лучани, якого ви вибрали мера. А він в свою чергу понабирав заступників-д*білів, які керують собі в кишеню.
Прилуцьк Показати IP 31 Серпня 2016 19:02
Ось навколишні села мають приєднувати до міста,сьогодні проголосували за "співпрацю" з Прилуцьким.Великий куш намічається.Землю будуть дерибанити. Так що робітники треба щоб швидше то все провернути.
вахтер Показати IP 31 Серпня 2016 19:15
Логічно якщо керівники відділів дебіли батьки купили їм місця а працювати не має кому.
василь Показати IP 31 Серпня 2016 19:17
Штат збільшили а діти у школах мають харчуватись за кошти батьків і де тут правда.Романюк дай гроші краще дітям ніж своїм жлобам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
вассиль Показати IP 31 Серпня 2016 22:21
яковлев намутив, а ми пригуни підтримали... без яковлева якось легше міськраді було... БЕГЕМОТ.
111 Показати IP 31 Серпня 2016 22:27
А ви попробуйте попрацювати в Цнапі (де в день пів сотні людей проходить)то тоді скажете хто із нас дармоїди!!!!!!!!!!!!!!!!!
До 521 Показати IP 31 Серпня 2016 22:28
Чудо ти було в тих штатах????????
Боб Показати IP 31 Серпня 2016 23:00
Шок!! Не влада а банда дебілів !!!!!
Старожил Показати IP 31 Серпня 2016 23:31
Бардак української влади починається з міської влади Луцька!!!
до521 Показати IP 1 Вересня 2016 09:54
ти дуже здивуєшся ,але світ тепер дуже відкритий і інформацію можна знайти швидко - тому штатах дісно 42 людини управляють мега великим містом ,а більше їм не треба бо ці добре все роблять ,540 клерків бюджет міста НьюЙорк не потягне,це звичайно сарказм,але висновки зробити варто,
Toma Показати IP 1 Вересня 2016 13:57
Це говорить про те, що треба молоді приймати активнішу участь на виборах, а не довіряти свою долю перезрілому плоду!