USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Романюк пообіцяв звільнити близько 10 працівників міськради

8 Липня 2014 09:50
Штатний розпис міськради переглянуть, а працівників перевірять особисто, чи всі добросовісно виконують свої обов’язки.

По це стало відомо під час оперативної наради у голови Луцької міської ради Миколи Романюка сьогодні, 8 липня.

Очільник міста повідомив, що вже днями у штаті міської раді попрощаються з кріслами близько 10 працівників. Це і начальники, і рядові працівники.

Згодом, у коментарі він пояснив таке рішення.

«Я перегляну повністю штатний розпис усіх структурних підрозділів міської ради з обов’язковим скорочення. Уже на стадії впровадження скорочення по Автогосподарству, де ми скорочуємо 7 автомобілів і 7 водіїв. Це стосуватиметься інших управлінь і департаментів міської ради. Це робиться тому, що не всі люди зрозуміли, що ми живемо в іншій країні. Добре працювати за спиною міського голови: зарплата йде, питання «вирішують». Не всі добросовісно ставляться до роботи», - зауважив він.

Міський голова додав, що скорочення торкнеться чи не кожного структурного підрозділу. «Є в мене певне своє бачення», - додав він.

На запитання чи скорочуватимуться посади, чи скорочення стосуватиметься певних працівників через їх некомпетентність, міський голова відповів, що переглядатиметься штатний розпис, скорочуватимуться і посади, і працівники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
я його знаю ! Показати IP 8 Липня 2014 10:07
звільніть зелінського! тунеядець!!!!! а квартиру вимутив біля шиби
не знав до я його знаю ! Показати IP 8 Липня 2014 10:46
а де він там працює?
Лучанин Показати IP 8 Липня 2014 10:08
Правильно, ПЕНСІОНЕРІВ! Давно пора!
ВІН до Лучанин Показати IP 8 Липня 2014 10:32
І пенсіонерок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
я його знаю до Лучанин Показати IP 8 Липня 2014 10:35
він не пенсіонер він мішок з г....ом!
валя Показати IP 8 Липня 2014 10:35
ыноды пенсыонери краще працють за молодих!!!!!!молоды -то кава то чай то шоколадка то де вчора і з ким була і так далі. А тільки зателефонував телефон -сказала колезі -скажи що мене нема це було у міській раді у відділі кадрів!! там таких на каблуках тільки ходять і хитаються від вітру а не від роботи. І ще головне що кажуть -нам мало платять! а за що вам патити якщо ви й так нічого не робите??????????????!!!!!!!!!!!!!!!правильне рішення Міського голови!аби лише звільнив тих хто дійсно не працюе
Надя до валя Показати IP 8 Липня 2014 10:45
Такі молоді - це великий БЛАТ. Їх звільняти, звичайно, в першу чергу. Але на це розраховувати МАРНО.
камсамол Показати IP 8 Липня 2014 10:47
7 водіїв і ще залишилось 3-х людей знайти... Це так по всім управлінням?!:)))
вітя Показати IP 8 Липня 2014 11:41
там половину звільнити і буде все нормально на роботу треба ходити щоб працювати а не кавку пити і "сплетнями " займатись микола звільняй тільки чесно прошу !
в ПОПУЛИЗМ Показати IP 8 Липня 2014 11:47
Дай Бог нашему теляти волка споймати
иван Показати IP 8 Липня 2014 12:33
чому не сто :?
лучани Показати IP 8 Липня 2014 12:42
пенціонерів потрібно гнати вшию молоді нема де працювати куча ледарів сидять гроші получають
луцький до лучани Показати IP 8 Липня 2014 13:39
Подивились ми вже на ту "молодь"... краще не треба!!!
Миколка Показати IP 8 Липня 2014 12:56
От дивуюсь з Миколи Космоса. Спочатку роздув штат, понабирав людей- тепер буде скорочувати. Напевне, за його спиною питання "рішають", а Миколці нічого від цього не перепадає, от і злиться
Тарас до Миколка Показати IP 8 Липня 2014 13:37
про "космоса" це +100500!!!:)))
Лучанин Показати IP 8 Липня 2014 13:27
Звільнять тих, хто має свою думку і виконує роботу, а потрібні люди залишаться, ще й зарплату піднімуть за збільшений обсяг робіт.
порада Показати IP 8 Липня 2014 13:42
Голова міста - класний чоловік як людина, і як голова, але слабенько розбирається в людях. Тому й працює за радянськими методами за принципом "він - хороший хлопець". І тримає цих "хороших" напіврадянського розливу хлопців і дівчат. Хто б йому популярно пояснив, що термін "хороший хлопець" закінчився в серпні 1991 року. Зараз така "спеціальність" не існує. Висновки прості: викинути відсотків 20 тих, хто грає на роботі в комп’ютері тріньку чи розглядає відео "секс на природі", чистить нігті, розповідає теревені і з нетерпінням чекає 17-ї години. Це треба зробити негайно, щоб всім аукнулось і принадно не було. Якщо він це зробить, то справді буде дуже хорошим хлопцем.