USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

Царьов злякався йти в президенти

29 Квітня 2014 16:51
Народний депутат, лідер руху "Юго - Восток" Олег Царьов знімає свою кандидатуру з президентської гонки і закликає до бойкоту виборів.

Відповідну заяву він зробив під час засідання Координаційної ради Громадського руху "Юго - Восток", - повідомляє «УНІАН».

Заява Олега Царьова:

"Минуло більше двох місяців після військового перевороту, в результаті якого до влади силовим шляхом, прийшли представники радикальних неофашистських сил. Ситуація в Україні залишається дуже складною. Економіка знаходиться на межі колапсу. "Владою" цинічно практикуються переслідування інакомислячих, сотні активістів перебувають за ґратами, проти них порушені кримінальні справи.

Південий Схід охоплений протестами проти нової "влади". Для їх придушення урядом застосовані військові сили", - говориться у заяві.

"Я зареєструвався кандидатом на пост Президента. Моєю головною метою було використовувати кандидатський статус для того, щоб донести голос Південного Сходу до жителів решти України, в тому числі західної.

Я вважав і вважаю, що в той час, як самоназначенная, центральна влада у Києві працює на розкол країни, реальні кроки до збереження України можуть зробити регіони. Спілкуючись і домовляючись один з одним, минаючи маріонеткову владу в Києві, вони досягнуть більшого розуміння.

Але київська влада, в порушення всіх демократичних норм, позбавила мене цієї можливості. Приїзд до Києва для виступу перед загальноукраїнської аудиторією пов'язаний для мене з ризиком для життя, а участь у теледебатах на телеканалі УТ1 за допомогою телемосту було відкинуто.

Я прийняв рішення зняти свою кандидатуру, тому що бачу: в подібних умовах кандидатський статус неефективний. Ми будемо шукати інші інформаційні канали та можливості для донесення своїх думок і позицій до мешканців центральної та західної України.

Я закликаю всіх інших кандидатів - Петра Симоненка, Михайла Добкіна, Сергія Тігіпка, Ріната Кузьміна та інших кандидатів, базовий електорат яких знаходиться на Південно-Сході, знятися з виборів! Виборів, які проходять на тлі громадянської війни, треба оголосити бойкот!

Будьте чесними з самими собою! Ви не можете не розуміти, що, беручи участь у виборах, ви підігруєте незаконній "владі" і легітимізуєте не тільки її, але і прийняте нею рішення, розпочати громадянську війну проти східних регіонів!

Ви ризикуєте опинитися в ролі зрадників інтересів своїх виборців, які зараз на протестних акціях відстоюють свою людську гідність і право зберегти рідну культуру, мову і традиції", - підкреслив Царьов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Згоден Показати IP 29 Квітня 2014 16:53
Згоден
нахера до Згоден Показати IP 29 Квітня 2014 17:54
коментар було видалено
Хунтяку Показати IP 29 Квітня 2014 16:54
коментар було видалено
костя Показати IP 29 Квітня 2014 16:54
він два слова не зліпить то які вибори можуть бути
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 16:55
ТОП-5 кандидатів на посаду, опитування Хватить підкидати Тимошенко голоси! Це їй тим більше не поможе!
АСЯ Показати IP 29 Квітня 2014 16:55
після ВОЛИНСКОЇ РЕЗНІ .....
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 16:55
Нормальний такий заголовок, "неупереджений" :) А так стаття цікава.
Оля Показати IP 29 Квітня 2014 17:15
Все правильно написав!Як людина може відстояти свою думку і погляди в нашій державі коли після кожноЇ "Свободи слова"??? людину чекає біля студії натовп проплачених придурків з бітами і зброєю і намагаються ЇЇ залякати та побити?Чому усім своЇм Турчиновська банда дає час на теледебати,а тим хто цю банду критикує ні?За що взагалі люди на майдані боролися?За оце ГЕ в якому ми зараз опинилися завдячуючі Яценюкам з Турчиновим?Раніше усі жили в мирі,їздили один до одного в гості з заходу на схід і навпаки ,говорили хто як хотів(і при цьому один-одного прекрасно розуміли) і головне в нас була ДЕРЖАВА!І в що ми перетворилися зараз завдяки оцім трьом помаранчевим йолупам(Яценюку,Кличко та Тягнибоку)?За три неповні місяці ці троє довели країну до ручки.Може вже годі дійсно на цю хунту у Києві дивитись?Може ми, прості люди різних регіонів можемо між собою самі домовитись і зберегти цілісність держави?Подумайте...
НЕЛУЧАНИН до Оля Показати IP 30 Квітня 2014 00:09
їдь разом зі своїм псарьовим до парашки. він буде балотуватись у президенти, а ти йому в долоні плескати
123 до Оля Показати IP 30 Квітня 2014 14:47
Це не теперішня влада довела країну до ручки - а Янек!!!!!!!!! Зараз просто стало ясно в якому ми лайні!!!!!!!!!!!!!
Да до Олі Показати IP 29 Квітня 2014 17:24
Згідна на 100%! Где демократія! Незабаром всім роти позакривають! Країну довели до ручки!
НЕЛУЧАНИН до Да до Олі Показати IP 30 Квітня 2014 00:09
та пиши вже по кацапськи, не мучся
попереднім тролям Показати IP 29 Квітня 2014 17:58
Ооооооо, скільки вас розгавкалось на захист українофоба - шарікова. Напевно з одної зграї?
Василь до попереднім тролям Показати IP 29 Квітня 2014 18:21
Дякую. Це вони з криму пишуть
Джулія Показати IP 29 Квітня 2014 18:39
Добре зробив. Застава в бюджеті лишиться.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Квітня 2014 00:11
псарьов - шавка маацковська. мабуть, перестали фінансувати з кремля.
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 06:52
Бестолковий, єдине правильне рішення прийняв, і взагалі його розкуркулили і гнати з країни потрібно