USD 39.50 39.78
  • USD 39.50 39.78
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Романюк позбувся радника

24 Лютого 2014 13:34
Назар Романюк пішов з посади радника міського голови.

Відповідне розпорядження підписав Микола Романюк ще минулої п’ятниці, 21 лютого.

Назар Романюк пішов з посади за власним бажанням і працював на громадських засадах.

«Звільнити 21 лютого 2014 року Романюка Назара Васильовича з посади радника міського голови на громадських засадах з ініціативи працівника (ст. 38 КЗпП України)», - йдеться у розпорядженні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Оксана Показати IP 24 Лютого 2014 13:44
Цей Романюк справжній щур. Вже 100 партій і громадських організацій поміняв.
месія Показати IP 24 Лютого 2014 14:17
А цей молодик у нас із Українського Вибору..... Що міг радити дяді коля ставленик Медведчука...?
цикцик до месія Показати IP 24 Лютого 2014 14:50
в будь-якій партії чи організації є порядні люди
КГБ до месія Показати IP 24 Лютого 2014 14:52
наскільки мені відомо украінскій вибар на щастя в луцьку ліквідовано ще в січні
Орк Показати IP 24 Лютого 2014 14:32
Лошпет котрий ставив з себе чорт зна що.
777 Показати IP 24 Лютого 2014 14:43
Правильне рішення. Давно потрібно було вже звідти піти
антон Показати IP 24 Лютого 2014 14:45
Всім треба йти з влади і не мати з нинішньою і колишньої ніякого зв'язку
люкс Показати IP 24 Лютого 2014 14:46
Нинішня влада це бруд. ТІКАЙТЕ ЗВІДТИ!!!1!
angkor Показати IP 24 Лютого 2014 14:47
краще мер заяву написав. взяв би гідний приклад зі свого молодшого, вже колишнього, підлеглого.
Охрім до angkor Показати IP 24 Лютого 2014 14:56
від такого "хорошого" мера і прибиральниці скоро повтікають
1 Показати IP 24 Лютого 2014 17:33
Знаю його, дуже погана людина!
gfcf;bh до 1 Показати IP 24 Лютого 2014 17:39
а чому ти такий хороший, знаєшся з поганими людьми?
1 Показати IP 25 Лютого 2014 16:42
Від нього постраждала, близька мені людина! Та й думаю, взагалі ця новина не має ніякої важливості. Я наприклад не чув, щоб він чогось значимого зробив для рідного міста))
сусід Показати IP 17 Жовтня 2015 14:11