USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку можуть реформувати міліцію: ДАІ «забере» Романюк

12 Травня 2014 18:40
Луцький мер хоче створити таку охорону громадського порядку, яка буде підпорядковуватися йому.

Про це йшлося під час дискусій на тему: «Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України», які відбулися у міськраді сьогодні, 12 травня.

Луцький міський голова Микола Романюк вважає, аби в місті була ефективна охорона громадського порядку, то необхідно створити спеціальний правоохоронний орган. Згідно з баченням мера, у новостворену структуру мають увійти: муніципальна міліція, міське ДАІ, дільничні.

Такі пропозиції мер вніс в контексті обговорення концепції реформи місцевого самоврядування в Україні.

«Зараз облдержадміністрація збирає пропозиції й передасть їх у Кабмін. Я теж підписав документ з відповідними пропозиціями», - сказав Микола Романюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
лучанка Показати IP 12 Травня 2014 18:53
міліція непотрібний орган влади. це було визнано революцією.ховалися за спини хлопців .ганьба всім ментам від начальника до водія який возить їхні ж.....и.можна їх скасувати !!!
13 до лучанка Показати IP 13 Травня 2014 07:45
а твою ж..у хто возить?! чудо, що ти мелеш, якби не було міліції, тоді ти б в танку на роботу їздила!!!
kexfyrf до 13 Показати IP 13 Травня 2014 09:44
а як тебе захищає міліція що ти не в танку їздиш на роботу? Де така впевненість у нашій міліції?
13 до kexfyrf Показати IP 13 Травня 2014 14:46
нормально, в кожній організації є непотрібство, але є також нормальні люди, які добросовісно виконують свої обов'язки, я би сміявся коли тебе десь ввечері по вулиці гопники гопстопнули, і хотів би побачити куди б ти дзвонила, та до кого зверталась?!
kexfyrf до 13 Показати IP 13 Травня 2014 15:47
не дай би бог таке сталося б то звони в рейсу то більше толку ,що вони б знайшли того гопстопника чи що б помінялося після мого дзвінка?
до Лучанки до лучанка Показати IP 13 Травня 2014 08:27
тебе скасувати що ти верзеш причому тут прості міліціонери і шофери
лучанка до до Лучанки Показати IP 13 Травня 2014 09:59
статтю прочитай про чиновників бандитів - 2 і може щось і зрозумієш.
Лучанка до лучанки Показати IP 12 Травня 2014 19:03
Зачекай,щоб тебе грабували,або вбивали,тоді будеш міркувати чи потрібна міліція.Несеш повню дурню.Правоохороні органи необхідні і мають підпорядковуватись органам УМВСУ
лучанка до Лучанка до лучанки Показати IP 13 Травня 2014 09:48
зараз є міліція .не грабують? не вбивають?і не важливо кому підпорядковані ті органи роботи не видно їхньої вже багато років
лпдмуа а простише и Показати IP 12 Травня 2014 19:31
мало ще треба муніципальну сбу -прокуратуру я нездивуюся що до нового року таке на волині буде ? Лишиться шпига із муковозом і психологами штабами і кадрами а хімаков буде 1-м замом : В киеві затвердять там все всім давно побарабану скоро і луцюк міністром буде : Але то що вже повний піз-ц в уркаіні то видно і без прожектів пана Романюка
Лучанин до лпдмуа а простише и Показати IP 12 Травня 2014 21:27
Точно, Майю Москвич- муніципальним прокурором, Гузя- начальником міліції, Данильчука - голова муніципального СБУ, Поху- начальником муніципального ДАІ. Ото тоді весело буде, як на Донбасі.
медсестра до лпдмуа а простише и Показати IP 12 Травня 2014 21:48
респект за коментар. названо всю шваль мвс пофамільно. браво !!!
цікаво Показати IP 12 Травня 2014 20:24
"лпдмуа а простише и"- що це за ідіот? Такого ідіотизму ще не читав. Напевно, зовсім не ходив в школу? Чи не Бондарук Роман?
лпдмуа а простише и Показати IP 12 Травня 2014 20:42
якщо тобі телепнью так цікаво то я тобі пояснью простіше для таких рагулів як ти : ДУЖЕ ТЯЖКО НАКРИТИ КВАДРАТНИЙ СТІЛ КРУГЛОЮ СКАТЕРТИНОЮ : маеш бажаннья вуйку можем поговорити по мадярски- польскою -англійскую :( цікавий окорок кішлань)
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 06:54
Бред, Романюк вже всім хоче керувати, щоб зовсім ніхто не заважав кришувати
Економіка хе...ня Показати IP 13 Травня 2014 06:56
Шановний М. Я. Романюк справтесь з тим, що вже набралися у владі і не наберайте більше!!!!!!! Вам також захотілось вертикалі влади?
Мент Показати IP 13 Травня 2014 07:13
Крохмалю немає як бабок брити то Романюк вирішив братку підсобити!!!!
100 Показати IP 13 Травня 2014 09:20
Якщо будуть брати хабарі їх Київ прикривати не буде. Так що децентралізація міліції необхідна.
маха Показати IP 13 Травня 2014 10:58
треба негайно брати приклад з грузії там машину мажна не замикати і т.д.
..... Показати IP 13 Травня 2014 10:59
Просто у Романюка нет столько бабла как у Коломойского и он и тут решил за щёт месного бюджета создать себе хоть какую то картонную армию. В Днепре спец Подраздиление "Днепр", а тут будет "Стирь". Какая Река Такой и Спец. Подр.