USD 24.7 24.85
  • USD 24.7 24.85
  • EUR 27.1 27.3
  • PLN 6.3 6.38

У міського голови - новий радник на громадських засадах

Новим радником Луцького міського голови став Юрій Моклиця. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Так, міський голова Микола Романюк підписав розпорядження про прийняття з 10 серпня 2015 року громадського активіста Моклицю Юрія Володимировича на посаду радника міського голови з питань розвитку велоінфраструктури в місті Луцьку на громадських засадах.

Зазначимо, Юрій Моклиця - представник молодіжної громадської організації «Асоціація велосипедистів Луцька», помічником нардепа Ігоря Лапіна.

Реклама
Загрузка...
Коментарів: 8
Штефан,Луцьк Показати IP 10 Серпня 2015 18:23
Бажаю успіхів у праці та усіляких гараздів!
бомжик Показати IP 10 Серпня 2015 19:57
надія справдилась і наші у власті....!!!
да.н Показати IP 10 Серпня 2015 20:08
схожий!!!!
Корінний лучанин Показати IP 10 Серпня 2015 21:44
РЕПЛІКА: Я не проти радників, але якась нездорова тендеція зародилась у наших владців із радниками. Що , на тисячі житейських питань міста треба наймати РАДНИКІВ на кожне питання? Хіба не достатньо робочих консультацій зі спеціалістами та активістами?
знаючий Показати IP 10 Серпня 2015 21:55
Може хоч зараз стане зрозуміло жителям, що Лапіна на виборах до верховної зради фінансував Континіум та Ко і тепер лапа підставляє своє вірне плече меру якого підтримує дана група олігархів. Пазли стають на свої місця :-))
7,62 Показати IP 10 Серпня 2015 22:18
До речі, а де тепер народний адвокат Лапін.
луїза Показати IP 11 Серпня 2015 00:04
Несумісною з діяльністю адвоката є - народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад.... Так що Лапін не є діючим адвокатом
до корінний лучанин Показати IP 11 Серпня 2015 09:26
На громадських засадах й означає, що людина буде надавати консультації з певного кола питань. Ще на громадських засадах - означає безкоштовно. Активіст - не означає спеціаліст у тій чи іншій галузі.