USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У міськраді – «режим посиленої економії». Можливі скорочення

8 Квітня 2014 09:06
Всі витрати, що стосуються роботи Луцької міськради – кардинально скоротять.

Про це повідомив під час оперативної наради сьогодні, 8 квітня, Луцький міський голова Микола Романюк.

На його думку, оскільки ситуація у країні тривожна, потрібно кардинально скоротити усі витрати. І Луцька міська рада – не виняток.

«Не потрібно брати на себе зайвих зобов’язань і товар, без якого можна обійтись. З бюджету 2015 року треба по-максимуму переходити на сучасні технології», - каже Романюк

Зі слів очільника міста, під час засідання сесії міськради витрачають понад 2000 гривень на папір, який потім йде на смітник, не зважаючи на те, що з метою економії друкують навіть на використаному папері, з іншого боку.

Також, на думку мера, факса у міськраді не повинно бути взагалі. З його слів, для повноцінної роботи у мерії не вистачає комп'ютерів. Однак, на думку очільника міста, виходів із ситуації два - або докупити комп’ютери, яких не вистачає, або скоротити працівників.

Загалом у міській казні не вистачає 17 мільйонів гривень на оплату праці виконавчого апарату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ирина Показати IP 8 Квітня 2014 09:26
Купите себе сами за свой счет ноутбуки. И зарплату ограничьте до минимальной. Это будет патриотично и экономно.
знаючий до Ирина Показати IP 8 Квітня 2014 10:14
в міськраді в першу чергу треба секретуток скоротити!
Оля Показати IP 8 Квітня 2014 09:41
А ви ще перевірте бюджетні організації, де собі самі директори і заступники та бухгалтери роблять доплати по 50 процентів за великий об"єм роботи-це стосується особливо культури,де заробітна плата і так по 5-6 тисяч
Олечка до Оля Показати IP 8 Квітня 2014 09:49
В тебе хвора уява і бурхлива фантазія. Де ти такі зарплати бачила? Особливо в культурі. То хіба якісь окремі виключення але точно не закономірність.
1212 до Олечка Показати IP 8 Квітня 2014 10:06
так! особливо в будинках культури сіл та містечок області - зарплата 5-6 тисяч!!! це звідки така інформація????
Турійчанка до 1212 Показати IP 8 Квітня 2014 10:21
наприклад в Турійську. там ще ті ондатри зібрались
Роман Показати IP 8 Квітня 2014 10:31
Треба щоб пан мер з заступниками самі собі зарплати наполовину скоротили.І представницькі розходи теж.От і буде економія.Пане мер ви ж все рівно ще одну зарплату з Приватбанку отримуєте.Моя знайома там працює і сама розказувала,що кожен місяць на ваш рахунок гроші нараховують(сам Коломойський нібито наказав за лобіювання Приватбанківських інтересів в мерії).
лучанин Показати IP 8 Квітня 2014 11:26
романюк - сволоч ще ТА. 17 міліонів грн. не хватає йому на надбавки. Щоб ти вдавився.
До Олечки Показати IP 8 Квітня 2014 11:44
Якщо не знаєш ,то мовчи дійсно у бібліотеках така велика зарплата, є на це відповідні органи і хай перевіряють- це не брехня, а правда.там доплата 50 проц. Юліних і за стаж 30 проц. а посадові оклади 2300, по рахуй і ще собі доплати по 50 процю начальство бере окремо.Не знаєш не говори.Управління культури облане відпочивай у них наполовину енші зарплати.
маіпвап Показати IP 8 Квітня 2014 13:20
перевели б на ставки. А не мають по півтори ставки у бюджетних установах різні працівники.