USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У начальника міліції Волині – нові заступники

24 Листопада 2014 13:09
Петро Шпига, начальник обласного управління міліції Волині, представив особовому складу двох своїх заступників - Анатолія Петрушина та Атанатолія Шумика у залі колегії УМВС України у Волинській області.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Підполковник міліції Анатолій Петрушин наказом МВС України призначений першим заступником начальника - начальником слідчого управління УМВС. До цього Анатолій Степанович був заступником начальника слідчого управління УМВС.



Своєю чергою Анатолій Шумик очолив блок міліції громадської безпеки. Перед призначенням на посаду заступника начальника УМВС Анатолій Павлович був начальником управління громадської безпеки УМВС.



Представляючи заступників особовому складу обласного управління міліції, Петро Шпига відзначив, що в історії волинської міліції вперше склалася ситуація, коли керівні посади в управлінні зайняли волиняни, а тому побажав заступникам успіхів і хороших результатів у роботі підпорядкованих служб.

Насамкінець нові керівники подякували керівництву МВС України та безпосередньо начальнику обласного управління міліції за довіру та запевнили, що сумлінно виконуватимуть функціональні обов'язки.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 13:46
реформа в ділі - попереставляли начальників, коли проснеться аваков
Ілля Показати IP 24 Листопада 2014 13:52
люди нічого не міняється
123 Показати IP 24 Листопада 2014 14:33
Шумик - чм*. Боягуз і непрофесіонал, все життя відсижувався і щипав по пару рублів.
ЗНОВУ РОЗЧАРОВАНА Показати IP 24 Листопада 2014 15:22
мда, люстрація, ау, де ти??????????????? ШУМІК??? з людей просто знущаються - "все те же на манеже". Хто був біля корита, ті й лишились, морди понаїдали. Плюй в очі, а кажуть, що дощ іде. ГАНЬБА!!!
містянин Показати IP 24 Листопада 2014 15:27
менше злоби а краще даймо шанс волинякам показати себе в роботі адже такого ще не будо в історіі управи допоможемо разом
Місько Показати IP 24 Листопада 2014 20:16
Може кращий варіант: ТЕРЕЩУК-ФЕНЬ-ПОЛІЩУК ВОЛОДЯ-ПОТАРАСЬ.
??? Показати IP 24 Листопада 2014 20:21
А якщо так : Щур - Остапович - Руденко - Епіфаноич ???
Анонім до ??? Показати IP 24 Листопада 2014 20:30
а якщо так: всіх колшніх начальників на фіг, а брати в керівники не старших по званню як капітани, серед них можна знайти порядних, а серед тих,де шукає влада жодного нормального: останні як мінімум 10років усі керівні посади і звання полковників продавалися(це реальність,а зовсім не перебільшення)
Нео до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 22:22
В керівники не старших за капітана? Жартуєш? Не старше сержанта!, бо лейтенанти після міліційних бурс приходять вже ненормальн або на керівні посади брати людей з цивільною освітою.
Волиняка Показати IP 24 Листопада 2014 20:26
Хай краще будуть волиняки, хоча волиняки не привикли керувати, їм більше до вподоби коли чужаки керують і чмарять їх, а вони замість того щоб згуртуватись проти чужинців починають здавати своїх і бити своїх щоб чужі боялись...
Згідний Показати IP 24 Листопада 2014 20:27
Все-таки краще коли волиняни!!!
Земляк Показати IP 24 Листопада 2014 22:19
Короче одних д**ілів замінив на інших корупціонерів! Це довго тривати не буде і винесуть їх.
Зьома до Земляк Показати IP 24 Листопада 2014 22:38
Винесуть всю міліцію !!!
Француз Показати IP 24 Листопада 2014 22:36
В 1990-х були кадри !!! ПОУХОДИЛИ НА ПЕНСІЮ, ЗАЛИШИЛИСЬ ДІТВОРА ОДНА В МІЛІЦІЇ, ДОБРЕ ЩО ХОТЬ З ДЕСЯТОК БІЛЬШ-МЕНШ ДОСВІДЧЕНИХ ЛИШИЛОСЬ НА ВСЮ ОБЛАСТЬ. ТАК ЩО РАДІЙТЕ І ЦЬОМУ, ДАЛІ БУДЕ ВААБШЕ ЗАВАЛ І РОЗРУХА, РОКІВ ЧЕРЕЗ 1,5-2 !!!
Док Показати IP 24 Листопада 2014 22:51
Розігнати всіх міліціянтів і набрати з гражданки
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 23:22
і що ти док з гражданкі будеш робит в міліції воронам дулі крутити то сиди дома і займайся тим самим а не в міліцію він лізе
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 23:23
мені аж кортить щоб набрали з гражданкі і подивитись на цей цирк
Анонім до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 23:52
Це буде тоді міліція покруче "ШАпіто"
А знаєш Показати IP 25 Листопада 2014 08:27
ЩЕ ОДНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ НАМІЧАЄТЬСЯ- НА ПОСАДУ ЗАМ. ПО ОПЕР.
Таки так до А знаєш Показати IP 25 Листопада 2014 08:29
З Волині чи когось чужого?
да уж Показати IP 25 Листопада 2014 08:30
Може Гену
Чужой Показати IP 25 Листопада 2014 08:36
Може з Києва
сергей Показати IP 25 Листопада 2014 10:32
На за по опер надо вернуть кого то с пенсии. Опытнвх оперативниеов Например Тарасенко или Мартовицкого можно Мохнюка
вундер до Сергій і Д Показати IP 25 Листопада 2014 17:11
є тільки два настоящі менти-оперативники Євлошевський і Сохацький , а якщо всіх ментів розігнати і набрати з гражданки всякої шушери то небуде толку ніде , бо обіжені менти які роблять на тій псячій роботі тільки ради пенсії зразу ж стануть бандюганами а нові "гражданські" не знатимуть що з ними робити
кардинал Показати IP 9 Січня 2015 21:55
Когда же будем бить морду ... Во второй серий. да уж!!!!!!!!