USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Самообороні хочуть, щоб понівечена будівля УМВС лишалася без ремонту

28 Березня 2014 13:35
Підприємців-активістів Самооборони Майдану шокував дорогий ремонт, який вони побачили всередині будівлі.

Про це йшлося під час обговорення кандидатів на посаду начальника Управління МВС України у Волинській області, що відбулося 28 березня.

Про те, чи працюватиме нарешті міліція за бюджетні кошти, претендента на посаду начальника УМВС полковника Петра Шпигу запитав активіст Самооборони Майдану на Волині Іван Мирка. З його слів, громадськість вважає, що жодних благодійних внесків на користь міліції не повинно бути.

«Я вважаю, що ця будівля, побита камінням, повинна ще десять років у такому вигляді простояти. Це думка багатьох людей. Я представник бізнесу і ми вжахнулися тими ремонтами, які є всередині. Я знаю, у якому жахливому стані патрульно-постова служба. Я плачу податки у бюджет, в мене на фірмі немає всіх вікон металопластикових та шкіряних диванів, хоча такі люди, як я, є основними платниками податків, за наші гроші усе це робиться», - зазначив Іван Мирка.

Кандидат на посаду головного міліціонера області Петро Шпига погодився із активістом. Проте, з його слів, країна поки не готова нормально фінансувати міліцію. Він зізнався, що, працюючи в УМВС втомився вирішувати питання, де знайти бензин, кошти для поїздок у відрядження тощо.

Він розповів, що існують спецфонди, так, надходять кошти за довідки про відсутність судимості тощо. Гроші, які утримують з громадян, потрапляють на рахунки. Однак, минулого року надійшло з усіх коштів спецфонду 1,4 мільйона гривень, з яких лише 200 тисяч отримало УМВС, решта, мовляв, йде на Київ.

«Якщо ми вирішимо питання, щоб ці кошти, які заробляються, залишалися на місцях, ми зможемо їх вкладати у ремонт приміщень та благоустрій», - повідомив Петро Шпига.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
лпдмуа а простише и Показати IP 28 Березня 2014 13:41
чого ти Петри ще шукаеш пригод на свою задницью ? І так дивно що ти ще так довго протримався в милиции тим бильше знаем чому и через кого ? хоча 10 раз вже мав бути звільнений -і які таки досягнення в борьби из злочинистью ? ночами из номерив витягувати хвойд так це може и черговий по готелью зробити : нерозумию а тепер иі по новому закону і на пенсию як всі нормальні люди на 1853 гривні треба іти -во як бувае?
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 13:44
Підкажіть цей підприємець мирка не родич син мирки того що очолював зелене господарство і екологічну інспекцію????
О+О до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 14:39
І мені стало цікаво? Хто знає, підкажіть нам?
123 до О+О Показати IP 28 Березня 2014 16:29
так
лучанин Показати IP 28 Березня 2014 13:51
мирка а нехочеш щоб той ремонт зробили ті хто те все наробив ???? І взагалі ьщо ти мелеш?
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 14:09
Мовчав би той Мирка, в першу чергу нехай пролюструє свого батька і розкаже звідки у сім'ї такий бізнес, а вже потім втручається в діяльність міліції!
Лучанин до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 14:17
ну звідки звідки від честно сплачених налогів )))
мирці Показати IP 28 Березня 2014 14:20
Якщо подобається - зроби собі офіс в хліві і сиди там. А хто все це понівечив - той і повинен відновити за ВЛАСНІ, а не платників податків кошти. Руйнувати - не будувати, треба було головою думати, що витворяли.
))) до мирці Показати IP 28 Березня 2014 21:06
вони головами їдять. не напружуйте людей. відео є? є. от піднімати його і під білі ручки даунів - на ремонтні роботи. ібо нефіг.
Ок Показати IP 28 Березня 2014 14:22
Треба вміти виділяти зерно від полови. Був у нього на фірмі 2 роки тому на дні Героїв Крут. Патріот, будівельник. Можливо є і кращі, але де вони?
небайдужий Показати IP 28 Березня 2014 14:22
Виходячи з такої збоченої логіки Мирки, треба зобов'язати його та його поплічників десять років ходити в камізельках комунальників, та ще на спині написати лише одне слово "погромник".
Знайомий Мирки Показати IP 28 Березня 2014 14:23
Це не той Мирка ))) Ну народ і інші тролі - перевіряйте хоч трохи перш ніж гадості писати!
99 Показати IP 28 Березня 2014 14:26
ЗАЛУ.. ВАМ на ВОРОТНИК А НЕ РЕМОНТ ВИКНА ПОВСТАВЛЯТИ ВСЕРЕДЕНИ ПОПрибирати А ФАСАД ТАКИМ И БУДЕ БО ШОБ ви ур**ди кожен день шли на роботу и памятали шо з вами може буди ХОТЬ КОПИЙКУ сОБАки ПОТРАТИТЕ ПОрИЖЕМ ВАС ГАН.. НА РЕМНИ
Анонім до 99 Показати IP 28 Березня 2014 15:15
"ПОрИЖЕМ ВАС ГАН.. НА РЕМНИ "- це гасло вашого Кодла????? Господи, забери цих "хероїів" з України, бо розуму їм вже ніхто не дасть!!!
Психолог до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 18:09
У тебя маниакально-депрессивный психоз! Совет: пройди тест в интернете, на ранних стадиях излечим.
Анонім до Психолог Показати IP 28 Березня 2014 22:07
УМНІКУ, "маниакально-депрессивный психоз" в Путіна, а тому свої "советы" можеш запропонувати йому!!! та думаю твої "психологічні послуги" йому не потрібні, так як і мені!!!
Психолог до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 22:44
Это не для Вас, для 99
Анонім до 99 Показати IP 28 Березня 2014 16:42
коментар було видалено
888 до 99 Показати IP 28 Березня 2014 16:51
коментар було видалено
Знайомий Мирки Показати IP 28 Березня 2014 14:29
Добровільні внески - це неприкритий хабар. Стара схема збирання поборів, які потім ідуть не на те і не туди... В нас почитати критиканів - так по перше, нездало перекладають з рос мови тексти в більшості своїй - здогадуємся хто "розряджається праведним гнівом пролєтарскім", звідки і за що...
707 Показати IP 28 Березня 2014 14:37
Ви думаете що ви САШУ БИЛОГО завалили и вси повсералися ? навить той хто сумниви мав вже достае те шо заховав з 90 ! ! ! А на соколят ваших шавоу вже СЕЗОН ОХОТИ ВИДКРИЛИ ХАЙ ТЕПЕР ДУМАЮТЬ КУДИ СИМЬИ ВИВОЗИТИ ! МИ ВАМ КАЗЛАМ НЕ ТО ШО ПРАВИЙ СЕКТОР МИ ВАМ СЕКТОР ГАЗА ТУТ ЗРОБИМ ! ! !
Ветеран спецназу до 707 Показати IP 28 Березня 2014 16:46
Ти як соколят побачиш - вср***шся на місцці. Там один - 10 таких дегенератів положить голими руками. Чи ти думаєш - що три дні в лісі побули і РЕМБО стали. Давайте на ринг ставайте з ними, а не тролити тут.
Анонім до 707 Показати IP 28 Березня 2014 17:00
Бидлота вилізла з-за плота!!!! "казлам" пропоную "потренуватись" в Криму і зробити "сектор газа"!!! Слабо???? А покищо "газуєш" в туалеті!!!
Анонім до 707 Показати IP 28 Березня 2014 18:43
Ти що диб..л? Сім"ї тут до чого? Міліція наступила на хвоста і от поперло людське єство.
ООН Показати IP 28 Березня 2014 14:42
через пару днив буде фишка ---ЛЮДИ НОРМАЛЬНИ З МВС ВИЛОЖАТЬ СПИСКИ УСИХ ПРАЙИВНИКИВ УБОЗУ и СОСКОЛА ПО ВСИХ ОБЛАСТЯХ ПОВНУ БАЗУ З АДРЕСАМИ ТОДИ ПОБАЧИМ ЯК ВИ КОГТИ БУДЕТЕ СОБИ РВАТИ ! ! !
ОБСЄ до ООН Показати IP 28 Березня 2014 16:18
коментар було видалено
до ивана до ООН Показати IP 28 Березня 2014 17:51
ваш поезд зашел в тупик(поменай клаву дятел)
О+О Показати IP 28 Березня 2014 14:45
Будівлю варто відремонтувати, але не в даний час і не так "помпезно".
лучанка Показати IP 28 Березня 2014 15:10
Головного погромника сюди, де той Данильчук, памперси міняє?!!!!! Як зганяти студентів, то він перший, а як до роботи, то він в теплому кріслі відсиджується?
знаєм - знаєм, хто п Показати IP 28 Березня 2014 15:22
Всі Аноніми такі ... аноніми..)
Анонім до лпдмуа а п Показати IP 28 Березня 2014 15:55
Ти умнік візьми і зроби торгівлю людьми з черговим готелю!!!!!!!!!!! А якщо ти хочеш поспілкуватись на предмет підрозділу по боротьбі з торгівлею людьми то запрошуємо будем раді поспілкуватись!
лпдмуа а простише и до Анонім до лпдмуа а п Показати IP 28 Березня 2014 17:43
аноніму -не сміши і нестраш бо тобі ще невідомо куда ти попав і навпевно крім чергового по готелью и доп ще нічого незробив без допомоги сбу : тебе нечіпають то помовчи спец по анонімкам
ось так Показати IP 28 Березня 2014 16:11
Справді, там в управлінні підвісні стелі із не дешевим оздобленням. для чого зараз робити ремонт, якщо цих нових бандюків скоро теж виганятимемо. Нехай буде наглядний приклад усім "мєнтам", які і далі будуть "бєзпредєльнічать", що можуть зробити люди із їхніми котеджами.
Андрій до ось так Показати IP 28 Березня 2014 16:44
Повністю підтримую.Щоб кожен день ідучи на службу пам"ятали про те,що присягали народові України ,а не Климчукам,Башкаленкам,Пустовітам.
Анонім до 99 Показати IP 28 Березня 2014 16:34
Ти прийди і особисто комусь таке скажи побачем як ти будеш бекати!!!!!!!!!!!!!!! Ха-ха-ха!!! Герой тільки на словах!
my_gift Показати IP 28 Березня 2014 21:23
"надходять кошти за довідки про відсутність судимості тощо" Хіба законом передбачена плата за цю довідку???
Лучанин Показати IP 28 Березня 2014 22:37
ТО може ще дороги не будемо років 10 не ремонтувати, освітлення на вулицях робити, школи та дитсадки ремонтувати, бо це ж за наші податки та внески? Ну д*білізм. Не хай ті що розбили фасад та вікна, так звані активісти - "тітушки" самі, за власні кошти відремонтують. Навіщо було нищити? Не вже пряма мета, таких ідіотів-активістів писхічнохворих, щоб наше місто виглядало, як Абхазія
Микола Показати IP 29 Березня 2014 01:23
Верзун віддай гроші Надрам, ми неможемо заброти депозити. ТИ ВЕЛИКА СВИНКА ПЕДРО)