USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Волинській ОДА – кадрові призначення

10 Червня 2014 12:22
В облдержадміністрації – нові кадри. Так, розпорядженнями голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта на посаду директора департаменту інфраструктури та туризму ОДА призначено Івана Мирку, а начальником управління екології та природних ресурсів ОДА – Олександра Самосика.

Сьогодні голова облдержадміністрації та його заступник представили нових керівників колективам обласних структур.

Григорій Пустовіт побажав їм успішної роботи та якомога швидше виокремити пріоритетні напрямки галузей, за розвиток яких вони наразі відповідають.

Довідково:

Мирка Іван Іванович народився 21 липня 1980 року в Луцьку Волинської області.

Освіта повна вища. Навчався у Луцькому державному технічному університеті (1997 рік, промислове та цивільне будівництво, магістр будівництва) та

Національному транспортному університеті ( 2006 рік, автомобільні дороги та аеродроми, інженер-будівельник).

Розпочав трудову діяльність робітником малого підприємства «Шлях» (м.Луцьк) у 1997 році.

2002-2006 рр. - директор малого приватного підприємства «Єврорембуд»,

2006 – 2007 рр. - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Ліхтнер-Буд»,

З 2007 року і до призначення - директор малого приватного підприємства «Єврорембуд» (Луцьк).

Самосик Олександр Степанович народився 7 квітня 1968 року в Нововолинську. У 2007 році закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю «Інженерна механіка», а у 2008-му тут же отримав спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство».

З 1993 по 2000 роки працював експедитором Луцького підприємства НТЦ «Паритет плюс» ЛТД. Впродовж наступних двох років очолював відділ тваринництва та був заступником керуючого з виробництва ТзОВ «Агроторговий дім «Олекса» в селі Маяки Луцького району.

У 2002-му році працював заступником директора та головним бухгалтером ТзОВ «Укрлісторг».

2002-2009 роки – майстер РММ ТзОВ «Завод будівельних конструкцій».

З 2009 по 2012 роки – завідуючий рибдільниці «Несвіч» ВАТ «Волиньрибгосп».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Дзізьо Показати IP 10 Червня 2014 12:32
А надовго???
ПОП до Дзізьо Показати IP 10 Червня 2014 16:07
Думаю, до завтра)))
Знаючий Показати IP 10 Червня 2014 12:45
Ви мені поясніть, як інженер чи автомобільний механік може бути начальником екології???!!!
лучани до Знаючий Показати IP 10 Червня 2014 12:56
Так само як вчитель географії може бути головою облдержадміністрації
Знаючий до лучани Показати IP 10 Червня 2014 13:02
В 2004 році Г.Пустовіт працював вчителем допризовної підготовки ЗОШ № 23 міста Луцька. Їм би дітей вчити. А не хорошими спеціалістами керувати!
Згідна до Знаючий Показати IP 11 Червня 2014 15:36
Час Шарікових ще не закінчився, але закінчується.
луцький до лучани Показати IP 10 Червня 2014 13:32
Якщо не тямиш - то не пиши і не сміши людей! Тоді у СРСР була система підбору кадрів і стати головою ОДА чи виконкому за хабар людина не могла, бо все і скрізь дивилась партія! Погана чи добра партія - то вже інше питання, але працювала система... Да і зараз більшість політичних функціонерів України різних окрасів виховувались у тій системі!!! Так що не треба ля-ля! А зараз... от такі кадри як Шиба, Кревська, Банада... це саме те...:)))
Українець до Знаючий Показати IP 10 Червня 2014 14:12
Він дуже любить рибок
111 Показати IP 10 Червня 2014 12:51
Поідь в Маяки і побачиш. Це просто жаххххх. П****ь Волині і Україні.
222 Показати IP 10 Червня 2014 12:53
...а по дорозі заідь в рибгосп с. Несвіч
відділ кадрів Показати IP 10 Червня 2014 13:02
А сам Пустовіт валізи спакував?:) Ці призначення - ширма! Людям з майдану щоб запис був - "працював" на державній службі!:) Але ціх скоро знову поміняють у надії, що кадрова політика буде професійна, а не з нахилом, що був на сцені, волав, трощив ОДА чи МВС... на тобі посаду! Там ще Кревська з Шибою по ОДА бігають...
Місцеві до відділ кадрів Показати IP 10 Червня 2014 13:04
Ще колишній начальник управління (такий собі Сашко Романюк) щодня д*** лиже високим чиновникам. І в ОДА, і в облраді..
333 Показати IP 10 Червня 2014 13:07
Як показує практика, новопризначені начальники, безтолкові і незнаючі свою справу.... Гроші роблять все. А ми так намагаємось позбутись корупції...
йован Показати IP 10 Червня 2014 13:08
скоро банада буде призначений директором департаменту ЖКГ та будіве=ництва ОДА
ха до йован Показати IP 10 Червня 2014 13:26
Тим цікавіше буде спостерігати як вони будуть з тих кабінетів вилітати!:)))
1221 Показати IP 10 Червня 2014 13:48
Тобто для того щоб попасти в ОДА треба організувати погром в управлінні МВС, а тоді виходить для отримання роботи в РДА хватить розгромити районне управління МВС, закономірно?
иуда до 1221 Показати IP 10 Червня 2014 14:02
а ти піди попробуй)
1221 до иуда Показати IP 10 Червня 2014 14:09
коментар було видалено
Ваня до 1221 Показати IP 10 Червня 2014 16:36
Це називається стою на асфальте в лижі обутий, иль лижі не едуть іль я долбанутий. Таке коїться в нас. Та гнати їх треба, ломакою.іІбуде таке скоро. бо це вже переходть усі межі.Назад вчі куми,знайомі ,потомственні начальники. Повар буде начальником екології. Лиш би букмажка була, а вголові нуль-це в нашій країні таке твориться.Гондурас, а не країна
Українець Показати IP 10 Червня 2014 14:00
Таке враження, що все чого було досягнуто учасниками майдану це привести на посади всіх бютівців, їхных синів, братів, знайомих сусідів і інших д*білів але правильно партыйно зорінтованих, коли вхе закінчиться цей антимайданівський шабаш по розподілу всго, що можна поділити ?
нацик до Українець Показати IP 10 Червня 2014 14:36
А ви хіба не знали і не здогадувались?:) Он Пустовіт, Гузь, Пирожик... посади отримали і ляпотааа!:)))
Петро Показати IP 10 Червня 2014 14:41
Я теж хочу, скажіть, як порішати, напишіть контактний телефон хто рішали.
Цікаво Показати IP 10 Червня 2014 16:07
А за чиїм протеже і яким боком Саша Самосік туда попав??? може хтось знає? поділіться
Реаліст Показати IP 10 Червня 2014 16:33
Вони якісь камікедзи, де логіка? На вихід,хлопці, на вихід.
Тарас Показати IP 10 Червня 2014 16:49
Неначе люди подуріли-німі, дурні в ОДА ідуть і діточок туди ведуть!
шляховик Показати IP 10 Червня 2014 17:13
департамент інфраструктури це круто - вони замовники по ремонту доріг в області. губа не дура
роман Показати IP 10 Червня 2014 22:53
коментар було видалено
розум Показати IP 10 Червня 2014 22:55
Мамо, де я. Як була країна дурнів так і лишилась. На зміну одним дурням прийшли інші. Круговерть дурості в Україні - така назва процесу.
Эх-х-х Показати IP 11 Червня 2014 07:14
я би сказав словами героя Володимира Войновича: круговорот д...рьма в природе!
Анонім до Эх-х-х Показати IP 11 Червня 2014 09:42
- Доброго дня! Я хочу працювати на теперішню владу; - Ви що ідіот? - А це основна вимога?