USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Волинські нардепи пояснили, чому не визнали Росію агресором

5 Лютого 2015 15:19
Народні депутати України Степан Івахів, Сергій Мартиняк та Ігор Єрємєєв пояснили, чому не голосували за визнання Росії країною-агресором. З їх слів, не голосували - бо були у відпустці та за межами Києва.

Але питання в українських виборців виникнуть до таких депутатів у будь-якому разі. Особливо - до Сергія Мартиняка, картка якого була присутня у гнізді для голосування, і в результатах голосування відображено, що він не голосував за цю позицію.
Про це повідомляє «Громадське. Волинь».

Нагадаємо, Верховна Рада України схвалила заяву про визнання Росії країною-агресором і закликала парламенти іноземних держав визнати Російську Федерацію агресором, посилити тиск на неї, а «ДНР» та «ЛНР» визнати терористичними організаціями. За ухвалення рішення на позачерговому засіданні, яке відбулось 27 січня, проголосували 271 з 289 депутатів, що зареєструвалися. Однак, троє народних депутатів з Волині – Степан Івахів, Сергій Мартиняк та Ігор Єрємєєв не проголосували за це рішення. Більше того, в той день вони не з’явились у Верховній Раді на позачергове засідання.



«Сергій Мартиняк вважає Російську державу агресором і якби він був у залі і мав можливість, він би проголосував. Його не було в Києві взагалі. Він не реєструвався на засідання, а його карточка була залишена в секретаріаті. Він мав бути, але не встиг», – зазначив помічник народного депутата Сергія Мартиняка Олександр Пиза.

«Проблема цього засідання в тому, що воно було позачергове. Також воно переносилось. В цей час Степан Петрович був офіційно у відпустці і знаходився за кордоном. Ніхто не очікував, що Верховна Рада збереться позачергово», – заявив заступник нардепа Степана Івахіва Денис П’ятигорець.

«Оскільки сесія була позачергова, то могли виникнути нюанси, що не всі депутати змогли прибути на неї. Але питання в українських виборців виникнуть до таких депутатів у будь-якому разі. Стосовно Сергія Мартиняка, картка якого була присутня у гнізді для голосування, і в результатах голосування відображено, що він не голосував за цю позицію, то йому пояснювати цю позицію складніше», – зазначив голова ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалдингу» Михайло Наход.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
лучани Показати IP 5 Лютого 2015 15:22
Це ганьба голосувати за таких депутатів.
воїн до лучани Показати IP 5 Лютого 2015 17:52
Полішуки, горохівчани і вся волинська" сільрада"! ВАШІ ДІТИ ГИНУТЬ НА ФРОНТІ, А ТІ, КОГО ВИ ОБРАЛИ ДО ПАРЛАМЕНТУ НЕ ВИЗНАЮТЬ РОСІЮ АГРЕСОРОМ. ПОДУМАЙТЕ, ТВЕРДОЛОБІ !
Анонім до воїн Показати IP 5 Лютого 2015 19:58
що зміниться від того "визнання" ? верховна рада проголосувала вже, все інше - цирк.
Yjhvf Показати IP 5 Лютого 2015 15:26
У сцих депутатів вічно, як треба голосувати, то раптом в***ався. Ганьба!!! Просто їх бізнес залежить від росіян і білорусів, тому і бояться "рашистів".
Дмитро Показати IP 5 Лютого 2015 15:36
пиз...даболи, ото дивіться поліщуки кого ви вибралиї
Шачанин до Дмитро Показати IP 5 Лютого 2015 16:00
Їх вибрали тупі селюки, які легко на все ведуться. Зробив Івахів рейс по селах, наобіцяв різного, грошей на церкву дав, от і має голоси
Ігнатій до Шачанин Показати IP 5 Лютого 2015 16:04
А за кого було голосувати? За лапіних всяких? Чи за гуся? Ті хоч щось для області роблять, а ті шо тут 3.14зділи, що там. Толку зних ніякого взагалі.
Миколай до Ігнатій Показати IP 5 Лютого 2015 18:38
Лапін і Гузь йшли по інших дільницях. А от тупі селюки в генах мають рабство і від столітнього жебратства чекають на подачку пана. Якби івахіви платили справедливу ціну на молоко і платили податки при нормальному законі про громади ТО!!! сільські голови самі провели б асвальти і вставили б УСІМ вікна. Їм в парламенті вигідно бути панами для своїх рабів. 2 місяці поцілувати ручки виборцям і вони тобі 4 роки будуть лизати ноги.
Теребовля до Пизи Показати IP 5 Лютого 2015 15:36
А "Він мав бути, але не стиг", - це яков мовом?:-) Сашко, не гвинди:-) Самі з Теребовли, панти проганяти вміємо не гірше від тебе. Не голосував, бо не вважає Расєю агресором. Скажіт правду і не вимахуйтеся, ми зрозуміємо і вже зробили правильні висновки. Питання часу...:-)
ддт Показати IP 5 Лютого 2015 15:40
А за криваві закони 16 січня теж випадково проголосували?
Петро Показати IP 5 Лютого 2015 15:41
ну шо полішуки, ваші діти гинуть, а детутати не вважають расею агресором?
123456 Показати IP 5 Лютого 2015 15:41
країні приходить кінець, а вони - за кордоном відпочивають. Обранці х*рові, перепрацювались сильно. Якщо так втомлюються - то пора на відпочинок, на фронт.
Еремеев и Ко. Показати IP 5 Лютого 2015 16:05
Холопы, мы на вас ложили !
Волинь моя до Еремеев и Ко. Показати IP 5 Лютого 2015 16:50
коментар було видалено
макар Показати IP 5 Лютого 2015 16:06
За кордоном це де ... в рассеї ???
ввв до макар Показати IP 5 Лютого 2015 20:30
В Іспанії, там в них маленька хатка
НЕ ДУРІТЬ ЛЮДЕЙ Показати IP 5 Лютого 2015 16:10
Так ми й повірили цій брехні! Цілих два тижні думали-гадали як виправдатися... Ви подивіться, яку жирну пику наїв за гроші цих мільйонерів оцей Пятигорець. Тому що він скаже на виправдання: спізнилися, бензину не вистачило щоб доїхати, дуже терміново збирали нардепів (хоча за чотири дні було повідомлено і навіть на велосипеді можна було б доїхати до Києва, якби тільки було бажання і елементарна відповідальність)... ПІДТВЕРДИЛОСЯ: Якщо не любиш свою Україну - то й не проголосуєш!
НАБРИДЛИ ШУЛЄРИ! до НЕ ДУРІТЬ ЛЮДЕЙ Показати IP 5 Лютого 2015 17:37
Як вже набридло це їх політичне шулєрство!..
Степан Бандера Показати IP 5 Лютого 2015 16:17
Депутатів Срак не було в залі, бо їхні сраки засмагали на Карибах - там же війни немає.
Ura.ru Показати IP 5 Лютого 2015 16:24
"Этому свинарнику нужно хребет переламать"-священнослужители рпц ненавидят Украину и ходят в спортзал с бутылкой виски.
бульба Показати IP 5 Лютого 2015 16:25
Вони роздали цинкові відра металеві двері, поставили ящики для сміття... За це ми проголосували, а тепер чекаємо... Своїх синів як вони повернуться додому... І чи постукть у ті двері??? Чи їх привезуть в ... В цинковій домовині чи в контейнері.... Хто нам винний????
Тупе відмазування Показати IP 5 Лютого 2015 16:32
Та не депутати пояснили, а якийсь там "заступник нардепа Івахіва" Пятигорець невміло і тупо намагається відбілити їх за явно антиукраїнську позицію. Краще вже не робив би цього! А то лише зайвий раз підтвердив, що не голосували бо НЕ ХОТІЛИ голосували проти Расєї.
Волинь Показати IP 5 Лютого 2015 16:34
Єрьома літав в Вену звітуватися Фірташу, котрого американці тримають у клітці в Австрії. Стьопа з будуна після свого дня народження не встиг на роботу, а мартиняк не знав що робити ( а напевне знав що не голосувати) .От і всі пояснення.
я Показати IP 5 Лютого 2015 16:57
І як їх усіх Господь терпить, коли вони, ті жирні свині, зникнуть з нашої землі, ці рішала, в руках яких сьогодні долі людей **
Андрій Показати IP 5 Лютого 2015 16:59
Волинські нардепи вміють картки для голосування губити. Не вперше і, схоже, невостаннє. Аби люди це не забували на наступних виборах
лучанин Показати IP 5 Лютого 2015 17:01
Оцих трьох і пизу ка***увати
Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 17:08
коментар було видалено
Такі да! Показати IP 5 Лютого 2015 17:12
Брехлива сволота! Паскуди, щоб ви **ли!
Андрій Показати IP 5 Лютого 2015 17:12
Потрібно терміново ініціювати підготовку і прийняття законопроекту про можливість відкликання депутатського мандата в таких антинародних депутатів.Їхній розум зайнятий одною проблемою-як побільше заграбастати грошей.Там де були гідність,честь,совість утворився вакуум.Їм глубоко наплювати на країну і її народ.Вони просто тупо очікують чия візьме...
Філіп Показати IP 5 Лютого 2015 17:24
А чому на повідомлені про конфлікт московського та київського патріархатів не можливо залишити коментар? Це технічна помилка, чи свідомі дії адміністратора?
ВН до Філіп Показати IP 5 Лютого 2015 17:54
Нагадуємо, редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під деякими новинами. В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс ІА Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації. Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Анонім до ВН Показати IP 5 Лютого 2015 17:55
це стосується новин, які можуть викликати коментарі провокаційного характеру
Данило Показати IP 5 Лютого 2015 17:41
Та вони спеціально не прийшли, бо боялися, що заправки в Криму позабирають. А вони не хочуть пояснити як запрfвки WOG працюють на сьогоднішній день в Криму і кому платять податки? Агресору?
Відео в студію! Показати IP 5 Лютого 2015 17:49
Якого милого картка депутата робить у секретаріаті?! Ну невже немає відео?! Коли руками голосували за диктаторські закони - немає запису і зараз - теж немає?!
Ха-ха Показати IP 5 Лютого 2015 17:55
Єремеєв - душа кампанії! Він у відпустку і кореші з ним. Він у залі і вони - при ньому. - Гнилі відмазки. А може звернутися до митниці? Із запитом, чи був Івахів за кордоном на той час?
ВОЛИНЬ Показати IP 5 Лютого 2015 18:11
БРЕХНЯ МАРТИНЯК ТОЧНО БУВ В НА МИСЦИ
Тупак з до ВОЛИНЬ Показати IP 6 Лютого 2015 14:16
Тупак, пиши правильно: Мартиняк був не на мисци, а в мисці. Там він був точно в момент голосування за Росіє як агресора. АНТИУКРАЇНЕЦЬ!
voliynianka Показати IP 5 Лютого 2015 18:25
Тому що заср*нці - запроданці! Вони у відпустці під час пленарних засідань?! А коли вони вже напрацювали на відпустку?! Духовні і душевні злидарі!
Миколай Показати IP 5 Лютого 2015 18:39
Лапін і Гузь йшли по інших дільницях. А от тупі селюки в генах мають рабство і від столітнього жебратства чекають на подачку пана. Якби івахіви платили справедливу ціну на молоко і платили податки при нормальному законі про громади ТО!!! сільські голови самі провели б асвальти і вставили б УСІМ вікна. Їм в парламенті вигідно бути панами для своїх рабів. 2 місяці поцілувати ручки виборцям і вони тобі 4 роки будуть лизати ноги.
вова Показати IP 5 Лютого 2015 18:55
ініціювати законопроект про діяльність або бездіяльність народних депутатівПростого.державного службовця якого небуло на роботі більше трьох годин без поважної причини можна звільнити а ті су *****кі по місяцях не ходять
Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 19:27
Є процедура відкликання підпису - думаю має бути процедура поставити підпис під таким важливим рішенням для кожного жителя України. Треба тільки включити мізки - як це зробити чи не зробити . Має бути чітке рішення кожного депутата - і відсутність в залі чи якась інша відмазка не повинні пройти. І має бути процедура як висловити свою позицію депутату без ухиляння. А то на камеру посвітитись перші ,прогнутись перед президентом на 5 каналі теж.... А виразити свою позицію --- боягузи , бо що буде з бізнесом ? То може не треба бізнесменам іти в політику , проплачувати і лобіювати вигідні для себе закони. І відділити капітал від політики , а то на кожному кроці заказухи ....
Григорій Іванович Показати IP 5 Лютого 2015 20:10
Знову клята ,ворожа система реєстрації завадила проголосувати, а ще як водиться йайца! А якщо серйозно, то в чому звинуватити цинічного бізнесмена -депутата, який заявляє війна рано чи пізно закінчиться, а мені з Росією торгувати. Обирали ж не марсіани, а волинські поліщуки і поліщучкии з маневиччини, горохівщини.....Гинуть кращі українці захищаючи ,в тому числі, бізнес от таких дупутатів. А ті рахують навар післявоенний, що ворога ненароком не зобидити.
Анонім до Григорій Іванович Показати IP 5 Лютого 2015 20:48
Та ні, вони бажають зберегти свій бізнес і після війни.
Ганьба брехунам Показати IP 5 Лютого 2015 21:08
Не встигли... десь поїхали... Як негідно статусу парламентарія виправдовуються клерки за своїх антиукраїнських шефів! Рівно рік тому, теж 16 січня і так само на позачерговому сесійному засіданні, ця трійця вчасно прибула до зали парламенту і смиренно голосувала пальчиками, а потім руками за "диктаторські" закони Януковича, після чого пролилася кров на Майдані. Тоді вони встигли і в ніякі поїздки за кордон планувати не сміли, бо чекали наказу "Хама" голосувати. А зараз, коли війна, коли щодня гинуть десятки українців, їм захотілося подорожувати в далеке і морозне закордоння, кататися на лижвах. І буде якесь чм... на кшталт зажирівшого пятигорця нам тут очі втирати: картка то була в залі, а Мартиняк десь вийшов, то Івахів з Єремеєвим десь так далеко заїхали, що заблудилися і не встигли... Ганьба!
Анонім до Ганьба брехунам Показати IP 5 Лютого 2015 21:16
А в чому є "диктаторство" законів, на які ти вказуєш?
Темнота до Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 21:53
Візьми і почитай. Тоді перестанеш умнічати...
процю юрій кум вігрі Показати IP 5 Лютого 2015 21:55
коментар було видалено
пишу дуже рідко Показати IP 5 Лютого 2015 22:55
писаки інтернетні - хоч один із вас знає що таке фронт? запамятайте війна не закінчіться поки такі нардепи будуть вирішувати долю УКРАЇНИ!!! так не хочеться робити на Волині- Донбас...
33 Показати IP 5 Лютого 2015 23:21
Так війна ніколи і не закінчиться, бо багаті люди України трусяться за свої статки. Коли прості полішуки віддають останнє і своїх чоловіків, дітей. То ці "благородні" які невідомо де взялися на Україні, бо нормальний спосіб народження їм не підходить,здають і продають дальше. Хлопці, ви можете обманути земних людей, бо ви їх взагалі то і не вважаєте за людей, але Бога не обманете. І з собою на той світ три пари чобіт ніхто не бере. То хай ті полішуки, а там відьма через одну не клянуть вас і вашу рідню до сьомого коліна. Хоч раз поступіть як поступили б достойні люди в цій ситуаціїї.Допоможіть тим тисячам, що воюють, реально допоможіть їх сімям. Невже ви втратили все людське.
ІІра Показати IP 6 Лютого 2015 07:32
В мене чоловік у полоні уже 7 місяців...от ви читаєте,визнати Россію агресором і що далі???визнали!!А що далі???а ви розумієте,що наша сторона веде з ними переговори?для чого???Вони ж агресори???!Не проголосували ці 3 чуда,так були відсутні і не голосували,це 2 різні речі!!!Я живу на 19 окрузі скільки до Гузя не звертались з жінками і з дружиною пораненого він як у танку,в той час,як Єрімєєв лікує свій округ за власний кошт,як і робить це Мартиняк,100 разів читала то те придбав для 14,то нещодавно хлопця в Польщі лікувався...Івахів теж саме,Ви не бачите добра яке вони роблять,але коли треба пообсирати ви усі тут як тут!!!Чи розумієте Ви,що визнавши Россію агресором мої діти ще довго батька не побачать,це треба будло робити після повного звільнення полоненних!
до іра до ІІра Показати IP 6 Лютого 2015 08:39
дура ти колгоспна якщо у це віриш
Анонім до ІІра Показати IP 6 Лютого 2015 12:40
фірми івахіва і єремеєва це фірми відмивали ПДВ малюючи йго на папері,брали кредити які потім не повертали,посуті вони вкрали все що мають на сьогодняшній день!тому ці подачки які вони сьгодні роблять аби виправдати себе і показати які вони патріоти і як вони допомагають армії просто нікчемні! Реформи треба починати з таких злодюг ,а не наповнювати б!юджет за рахунок простиг громадян! ПЕРЕВІРТЕ ЦИХ ЗЛОДЮГ ОТ І ПОВЕРНЕТЕ В ДЕРЖАВУ КОШТИ ВКРАДЕНІ НИМИ! І НЕ ВІРТЕ ВИ В ЇХНЮ ЩИРІСЬТЬ!
103 Показати IP 6 Лютого 2015 10:38
"ТРИ" -"БОГА"-ТИРЯТЬ - саме за себе слово говорить !!!! А ми їм віримо....))) голосуємо, продаємося за 100-500грн., а потім НАРІКАЄМО))))!!!!
Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 12:31
ТОМУ ЩО ЦЕ ТРИ ПІД......СА! Тому і не визнали!
До Росії з любов'ю Показати IP 6 Лютого 2015 12:43
Нічого дивного не відбулося: Фірташ з Льовочкіним спорядили під крило Єремєєва зграю своїх ригів, який пригрів їх, ще й по 30 тис. зелених щомісчно платить, щоб не здохли з голоду - тому як вони могли голосувати за Росію як агресора? Як Єрємєєв міг особисто голосувати, коли бензин на заправки WOG (до речі, розведений якоюсь некондиційною бодягою) він привозить в Росії, а сири з нашого волинського молока вивозить в Росію - підкормлює найманців Путіна, щоб сила була воювати в Україні. Тож серце його наповнене любов'ю до Росії.
22222 Показати IP 6 Лютого 2015 13:16
Вашу мать всім, хто оцей брєд пише і обзиває всіх тупими! Ти один з другим щось можеш змінити крім як гавкати в Інтернеті? Чого не вийшов перед виборам на площу, не поїхав по селах і не розказував людям які вони негідники? Боявся що надають по рилу? До чого тепер ця мова? Вперед на Київ, витягни їх з тої Ради і спитай чого не голосували, що слабо? Права Іра, навіть ті подачки що вони давали щось для людей значать - ти ж один з другим і того не годен зробити. Он ваш Гусьонок вже 18 помічників собі взяв і не безплатно і ти якби там опинився - те саме робив би. Ото біситесь, що вони можуть, а вам -зась! Ні язиком, ні умом не вийшли от і пінитесь від злоби...Чого селюків принижувати як ти від того села з потрохами залежиш? Село виживе завжди, а ти ковбасу і хліб хіба на дереві будеш вирощувати - нах*ра вам ті Льовочкіни, сам щось роби для свого міста, села, людей, сусідів зрештою - більша користь буде, як гавкнути в Інтернеті!!!!
Посіпака сепарів до 22222 Показати IP 6 Лютого 2015 14:12
Ти к*рва, назвавши себе "22222", про Льовочкіна, Єремєєва не хочеш чути, а от про Гусьонка не можеш бути байдужим. Відразу видно, до кого ти шкурою своєю прилип. Пояснюю тупаку: з Льовочкіна, з його прислужництва Янеку-хаму, з голосування його зграї ригів за диктаторські закони почався всенародний Майдан, пролилася кров, почалася сепаратистська війна. А ти мелеш: не чіпайте Льовочкіна...
ЗЕМЛЯК ПОЛІШУЦЬКИЙ Показати IP 6 Лютого 2015 16:00
ВОЛИНСЬКІ СЕЛЯНИ ВИБОРЦІ ЩО З ВАМИ ЩЕ ТРЕБА ЗРОБИТИ ЩОБ ВИ ПЕРЕСТАЛИ ХАПАТИ ПОДАЧКИ ПЕРЕД ГОЛУСУВАННЯМ .МОЖЕ ДЕНЬ І НІЧ ЗАСТАВИТИ ПРОСЛАВЛЯТИ ПУТІНА .
Ганьба Волині Показати IP 6 Лютого 2015 19:10
Оце здибала Волинь собі нардупів! На сміх усій Україні.
101 Показати IP 10 Лютого 2015 11:27
ЛЮДИ ДОБРІ - СОРОМ!!!! ВСІМ НАМ !!! ПОДИВИВШИСЬ НОВИНИ І ПЕРЕДАЧІ ПО НОВИНАХ РІЗНИХ УКРАЇНСЬКИХ КАНАЛАХ - ЧИМ ДАЛЬШЕ ТИМ ОГІДНІШЕ СТАЄ ..... В ВЕРХОВНІЙ РАДІ ДЕКІЛЬЧА ЛЮДЕЙ З ЯКИМИ ХОТІЛОСЯ СПІЛКУВАТИСЬ ТА НАДІЯТИСЬ НА ПОКРАЩЕННЯ В ДЕРЖАВІ!! А ВСІ ОСТАЛЬНІ ДЕПУТАТИ ЦЕ ,,,,,,,,, !!! ХЛОПЦІ МОЛОДІ ТА ДІСНО ПАТРІОТИ УКРАЇНИ ГИНУТЬ!!!! ЗА КОГО ЗА НАС ..... ТАК МИ УКРАЇНЦІ ВСІ ПІДНЯЛИСЯ Б ,,,,,,, АЛЕ СТРИМУЄ ТЕ, ЩО ДЕПУТАТИ ,МОЖНОВЛАДЦІ ТА МІЛЬЯРДЕРИ ЖИРУЮТЬ І СМІЮТЬСЯ З НАС))))!!! ТОМУ І СИМУЛЮТЬ УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ!!!! Я, ПРОСТА ЛЮДИНА ,,, НЕРОЗУМІЮ ВСІХ ТИХ ТОНКОСТЕЙ ,АЛЕ ЗНАЮ ЗІ СТАРИМИ КЕРІВНИКАМИ ЛАДУ НЕ ДАТИ УКРАЇНІ!!!! ВСІХ НА СРОЙКУ В ДОНЕЦЬК ТА ЛУГАНСЬК))) А МОЛОДИХ І НЕДУЖЕ ОСВДЧЕНИХ В КРІСЛА , ЩОБ СТРОЇЛИ МОЛОДУ НОВУ УРАЇНУ БЕЗ КОРУПЦІЇ!!!