USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Як минули фейкові вибори в ДНР та ЛНР

3 Листопада 2014 14:45
Фейкові вибори, що відбулися в Донецьку, і на яких переміг ватажок бойовиків Олександр Захарченко, говорять лише про те, що місцеві жителі проголосували за неіснуючу реальність. Як пише британська газета The Guardian, вибори в Донецьку, за перебігом яких стежили озброєні люди, а на ділянках повністю були відсутні міжнародні спостерігачі, не можна назвати нормальними, інформує ТСН.

"Донецьк проголосував за нову реальність у країні, якої не існує. ДНР - це ненормальна країна, це взагалі не країна", - зазначає видання у своїй редакційній статті. На думку оглядача The Guardian, день виборів "ДНР" - це ще один крок на шляху до створення нової реальність на частині української землі, яка більше ніколи не буде контролюватися Києвом.

Як зазначає видання, вибори в Донецьку відбулися трохи більше, ніж через шість місяців після того, як сепаратисти почали захоплювати адміністративні будівлі в містах Донбасу. Однак, на думку газети, старше покоління, яке ностальгує за СРСР, спокійно ставиться до присутності бойовиків в регіоні.

"Згідно з Мінськими угодами, Україна дала регіонам особливий статус, але на практиці, президент України Петро Порошенко, схоже, відмовився від цих регіонів, оскільки не в змозі здобути там військову перемогу", - пише газета.

Водночас, оглядач видання задається питанням, чи зможе все це задовольнити повстанців, поки не зрозуміло. Журналіст додає, що вже ходять чутки про те, що бойовикам замало досягнутого і вони зможуть спробувати взяти Маріуполь.

Тим часом, зазначимо, бойовики вже "намалювали" результати псевдовиборів на Донбасі – "коронація" ватажків буде завтра. Окрім того, Міністерство закордонних справ Російської Федерації заявило про визнання Кремлем псевдовиборів у "ДНР" та "ЛНР". Також Служба безпеки України порушила провадження щодо «виборів».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 15:22
26 жовтня захід обрав своїх, а 2 листопада схід своїх. Все по чесному. Хоча схід давно вже здали так як і Крим.
Дончанин до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 17:46
Извини, но ты даже не представляешь, до какой степени ты прав. Хотя, без обид, сдали - это относится только к тому случаю, если вы относитесь к "свидомым", а не к людям, т.е. homo sapiens.
екскурсовод до Дончанин Показати IP 3 Листопада 2014 17:58
Я просто не дивлюсь 5 канал, 1+1 і т. п., тому хунтівської лапши на вухах немаю і дивлюсь на речі реально. Нажаль на волині таких небагато залишилось, більшість одурманені "покращеням" та "європейським майбутнім" і нерозуміють, що Україну в ЄС ніколи не приймуть.
Дончанин до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 18:09
Может быть, абсолютно случайно, не знаешь почему именно не примут Украину в ЕС - просто после принятия Украины в ЕС, Украина и уже принятые страны Прибалтики будут иметь большинство в органах управления ЕС. Именно по этой причине Франция и Германия, ныне имеющие там большинство, никогда не согласятся на вхождение Украины в ЕС. И Украина будет висеть в неопределенности, подобно Турции.
Анонім до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 18:29
чмо, Волинь пишиться з великої літери.
екскурсоводу до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 19:06
Не дивлюсь, не маю, на жаль,не розуміють, - пишеться окремо. Покращення - пишеться з двома -н.Волинь - пишеться з великої. Як можна у одному реченні зробити 7 помилок? Гомо габіліс ти , разом із дончанином!!!
екскурсовод до екскурсоводу Показати IP 3 Листопада 2014 19:17
Я тут не екзамен з граматики складаю. Приказку знаєш: хто як хоче, так і д*оче? P.S. Після "розумію" кома не ставиться, перед "Волинь" - пробіл, після "ти" пробілу не треба - грамотний знайшовся!
Анонім до екскурсовод Показати IP 4 Листопада 2014 18:12
Тупак,ти справжній гомо габіліс - людина вміла.Вмієш пробіли ставити, а про грамотність і не чув.Екзамен ти не склав би , так що займайся своїм улюбленим заняттям, яке так чітко вказав, д_очун.
Всезнайко Показати IP 3 Листопада 2014 15:57
Згідно Мінських домовленостей вибори мали відбутись з 19-го жовтня по 3-тє листопада. А Порох в якомусь законі придумав 7-е листопада. Отже ЛНР і ДНР провели все в домовлені строки.
Igor до Всезнайко Показати IP 3 Листопада 2014 15:58
Де таке написано ? покажи ? Вибори там мали бути в грудні.
Дончанин до Igor Показати IP 3 Листопада 2014 17:50
Действительно, Всезнайко в этот раз ошибся, так как Порошенко хотел провести выборы у нас 7 декабря, а не 7 ноября. А вот по Минскому соглашению выборы должны были быть проведены ДО 3 ноября. Это действительно отражено в Минских соглашениях.
Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 16:17
Быомаса ыз даунбаса
Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 16:35
Даа, а чего -то ватники мочат? Вам за этот сайт хорошо платют? Работайте-работайте, а то рубль дешевеет, не успеваете , небось, отрабатывать госзаказ ФСБ? Шевелите копытами, учите методички, ватники!!!
Дончанин до Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 17:56
Ты, лично, видел динамику курса рубля? Ведь он в субботу подорожал на 15%. И это за один день. Рубль вернется к своей реальной границе, т.е. к 36, вместо 40.5 за бакс, если укры оплатят свои долги за газ. Именно этим и обусловлено то, что вы мерзнете либо будете мерзнуть.
Анонім до Дончанин Показати IP 3 Листопада 2014 18:11
командира одного з підрозділів "армії ДНР" із позивним "Гюрза" - це не ти?, а шкода!
Дончанин до Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 18:15
И ты веришь фейкам, на которые ссылаешься? Ведь в реальности, как оказалось, СБУ в этот раз взяло своих, находящихся при оружии, так как они поехали в Киев, а их часть должна была передислоцироваться неизвестно куда.
Анонім до Дончанин Показати IP 3 Листопада 2014 18:20
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 18:20
шоколадку хочеш, убогий?
Анонім до Дончанин Показати IP 3 Листопада 2014 18:21
то яке в тебе звання, козлобородий? Чи ти урка?
Анонім до Дончанин Показати IP 3 Листопада 2014 18:12
а про курс дерев'яного ти загнув козлобородий. Сам хоч віриш? Чи довіряєш інструкціям?
О-па до Дончанин Показати IP 3 Листопада 2014 19:16
Динамика рубля зависит от того, сколько Центробанк тратит на поддержание его курса, а к субботе - уже свыше 22 млрд долларов из своих резервов. Курс рубля не зависит от долга за газ.Учи экономику, умник из Донбасса.А можешь залезть назад в копанку, согреешься, авось курс рубля подорожает?
дончанину Показати IP 3 Листопада 2014 18:09
о таварищ капитан, уже отрабатуем хавку?
Дончанин до дончанину Показати IP 3 Листопада 2014 18:12
С тебя пример не беру. Поэтому резвлюсь в собственное удовольствие. PS. А ты внимательный, хотя в реальности, ствол я держал в руках только в школе.
дончанину Показати IP 3 Листопада 2014 18:16
коментар було видалено
екскурсовод до дончанину Показати IP 3 Листопада 2014 18:21
І оттаке чудо як ти ще мріє про європу! Таких даже в африку не пустять!
екскурсоводу. до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 18:23
Троль фсбшний, не маскуйся під українця. не переконливо
Анонім до екскурсоводу. Показати IP 3 Листопада 2014 18:25
Всюди наші українські лиця, але де не йди чи де не стань, по-російськи чтокає столиця, наче це не Київ, а Рязань. Чтокають нащадки гречкосіїв і нащадки козаків довкруж. Витравила все святе Росія з українських легковірних душ, аби нас тримати за тубільців, дворових індиків — не орлів. Меншає свідомих українців, більшає задурених хохлів… Я іду, прибитий, по майдану між чужими нашими людьми, і кричати хочеться — Богдане, злізь з коня, манкуртів врозуми! Володимир Сіренко,
екскурсовод до екскурсоводу. Показати IP 3 Листопада 2014 19:05
Я корінний українець з Волині, якщо тобі цікаво! Давно мене цікавить питання: чому, коли в когось є інша, відмінна від вашої, майданутих, думка, то відразу троль? І хто вам вбив в голову, що ви все робите правильно?
Анонім до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 19:13
тільки сім помилок в одному реченні. А ти мабуть один пр***к з Нововолинська, що 10 років на істфаці вчився. а тепер зробив фотошоп свого фото соцмережі, ніби, ти колишній кегебіст?
екскурсовод до Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 19:20
Ти шось куриш, чи ти по житті такий?
Анонім до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 21:46
Ти корінний, Сапалаївку за скільки перепливеш?
екскурсовод до Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 22:39
Я живу не в Луцьку, тож змагатись з тобою в плаванні не буду!
Анонім до екскурсовод Показати IP 4 Листопада 2014 08:50
Ось ти і проколовся. В Сапалаївці не плавають. Ти такий волиняка, як росіяни брати нащі.
Анонім до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 18:24
Манку́рт — людина зі стертою історичною пам'яттю. Термін походить із тюркського міфу і був популяризований Чингізом Айтматовим у романі «І довше століття триває день» (1980). За Айтматовим, людину перетворюють в бездушне рабське створіння, повністю підпорядковане господарю, якщо вона забуває свою Батьківщину, мову та історію.
Анонім до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 18:26
Ти "європєєць" із Луб'янки!
екскурсовод до Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 19:07
"Луб'янка" - це де, і що таке? Поясни, розумник!
Анонім до екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 19:14
пошукай в неті, "грамотій з Волині" . сім помилок в одному реченні, щось ваша кантора слабшає
екскурсовод Показати IP 3 Листопада 2014 19:23
Я ж не ти, не пишу коменти з Вікіпедії!
Анонім до екскурсовод Показати IP 4 Листопада 2014 08:51
Ти користуєшся довідником агента фсб