USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Янукович готовий зустрітися з Кличком в телеефірі

11 Лютого 2014 13:19
Президент Віктор Янукович готовий провести дебати з головою фракції «Український демократичний альянс за реформи (УДАР)» у Верховній Раді Віталієм Кличком на одному із загальнонаціональних телеканалів.

Про це повідомила прес-служба Президента у відповідь на запит, - інформують «Українські Новини».

"Практика проведення подібних дебатів існує у всіх цивілізованих країнах. Щоб зробити ці дебати максимально доступними для широкої громадськості, а не тільки для аудиторії, що перебуває на майдані Незалежності, пропонується провести їх на одному із загальнонаціональних телеканалів", - зазначається в ньому.

Прес-служба нагадує, що 25 січня під час чергового засідання робочої групи із врегулювання політичної кризи Янукович для забезпечення широкого громадського діалогу запропонував Кличку провести публічні дебати, і на цю пропозицію лідер УДАРу погодився.

Як повідомляло агентство, 9 лютого під час Народного віче Кличко викликав Януковича на дебати на майдані Незалежності в Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
123 Показати IP 11 Лютого 2014 14:07
буде супер бокс!!!!!!!!!!!!
Віка Показати IP 11 Лютого 2014 14:28
Вітасік у єфір не піде, бо розуміє що дуб-дерево!:) Але не розуміє, що Майдан - це не вся Україна, а ТБ дає можливість, щоб всі люди почули і побачили, але Вітасік на ТБ не піде - бо боягуз у цій справі!!!
хм до Віка Показати IP 11 Лютого 2014 15:36
та діло в тому,що він не розуміє,що виглядає д* білом,коли на майдауні з бумажкі читає.Йому на ринзі так мізкі відбили,що він мнить себе Цицероном,не меньше.Шкода людей які його слухають,вони також здаються недоумками,коли плещуть у долоні,було б смішно,чкби не було правдою.
Боголюбы Показати IP 11 Лютого 2014 14:41
Равноценные соперники в аспекте ораторского искусства.
Юрко Показати IP 11 Лютого 2014 15:29
А що думає =Корінний лучанин=,він у нас=наймудріший=?.
Іра до Юрко Показати IP 11 Лютого 2014 16:30
Коли він у нас став наймудрішим серед наймудріших сайту цього?
Корінний лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 17:46
Кличко як боксер - хороший , но оратор з нього, як з г**на граната. Він не витримає нормального діалогу з Януковичом. Або біля Кличка посадять людину що буде йому писати відповіді, а він буде їх читати ))) Кличко - вертайся в БОКС ...
йован Показати IP 11 Лютого 2014 19:49
Яник готовий а Клічко ні, йому потрібно ще років 5 потренуватись.