USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП у Луцьку: авто розбите вщент. ФОТО

5 Грудня 2014 19:25
Туман і слизька дорога стали причиною дорожньо-транспротної пригоди у Луцьку. Водій не впорався з керуванням, внаслідок чого авто злетіло на узбіччя та зазнало серйозних пошкоджень.

Про це повідомив на «Луцькій дошці» користувач foma144, а також розмістив фото з місця автопригоди.

Згідно з повідомленням, аварія сталася о 1:30 на Киівському майдані у Луцьку.

Автомобіль Volvo, рухаючись з проспекту Волі на вулицю Рівненську, вилетів з дороги до банку Південний. На той час був туман і слизько на дорозі. Внаслідок ДТП авто розбите вщент.

«Коли приїхала ДПС, в авто нікого не було, повтікали. Вирвало передне праве колесо повністю, задне частково. Колесо відірвало об стовпа, слід на відстанні 1 метра від дороги, захист двигуна лежав від авто метрів за 10-12, скручений в трубу. Хто був в авто, сміливо може вписувати другий день народження», - написав користувач.

У міліції пообіцяли згодом прокоментувати аварію.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
шофер Показати IP 5 Грудня 2014 20:04
І зовсім неповтікали. Просто швидко пішли прати штанці від цеглин, яких добряче навалили:-) А за кермом, ПЕВНО, була пані - ГОРІЛОЧКА:-)
333 до шофер Показати IP 6 Грудня 2014 07:00
Не тільки горілочка, а ще видно чиїсь дітки, що номерів не показують ніде.
ІМХО Показати IP 5 Грудня 2014 20:18
Вольво, як завжди виправдовує звання найбезпечнішого авто в світі. Щоб в такий хлам розвалити машину і ще після цього втікти, - то тільки на Вольво так можна.
Ололо Показати IP 5 Грудня 2014 21:00
Номерів знову немає))))
Саша Показати IP 5 Грудня 2014 23:00
туман і слизька дорога??????????????? ню-ню
Андрій Показати IP 6 Грудня 2014 02:06
О 22-00 ця автівка зайшла мені в лоб по зустрічній на Рівненський. Я ледь оминув . Логічно завершилося раллі.
Злий Показати IP 6 Грудня 2014 16:40
Повтікали, щоб ніхто голову не проламав подонкам-гонщикам! Мені таких тварин навіть не шкода. На швидкості 60км/год такого не начудиш. Якби там йшли люди,то закінчилося б плачевно.
Алекс Показати IP 13 Вересня 2015 04:08
это су*а менты провокаторы, останавливают не вовремя - вот и результат