ДТП у Луцьку: легковик наздогнав патрульний «Пріус»
У результаті аварії, що трапилася у Луцьку, постраждав легковик Renault та Toyota Prius, на якій їхали патрульні.
Про це у спільноті АвтоАндони Луцька повідомляє Олександр Ходаковський.
Як повідомляє користувач, аварія трапилась на вулиці Домни Гордіюк, поблизу магазину «Айва». Як видно зі світлини, більше дісталось автівці, яка протаранила патрульних: у неї погнутий капот, крило, бампер, решітка радіатора. В патрульних лише дещо пом’ятий задній бампер.
Як повідомила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, водій Renault не вибрав безпечної дистанції руху та в’їхав у службовий автомобіль патрульної поліції, який зупинився перед пішохідним переходом. На чоловіка оформили протокол за ст. 124 КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у спільноті АвтоАндони Луцька повідомляє Олександр Ходаковський.
Як повідомляє користувач, аварія трапилась на вулиці Домни Гордіюк, поблизу магазину «Айва». Як видно зі світлини, більше дісталось автівці, яка протаранила патрульних: у неї погнутий капот, крило, бампер, решітка радіатора. В патрульних лише дещо пом’ятий задній бампер.
Як повідомила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, водій Renault не вибрав безпечної дистанції руху та в’їхав у службовий автомобіль патрульної поліції, який зупинився перед пішохідним переходом. На чоловіка оформили протокол за ст. 124 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
Діма
Показати IP
27 Травня 2017 13:14
туманку передню заодно хай зроблять, ато 2 місяця іздять як Олені!!!
лучанин
Показати IP
27 Травня 2017 13:28
невдаха )))) догнати поліцая.. жесть )))
Справедливий
Показати IP
27 Травня 2017 15:53
На фото не видно ніякого пішохідного переходу. Та їх ще тре штрафувати за розмови по мобільному під час руху
ПДР до Справедливий
Показати IP
27 Травня 2017 16:35
почитай
Лучанин до Справедливий
Показати IP
27 Травня 2017 20:25
Зебра стерлась, а знак там є!
Анонім
Показати IP
27 Травня 2017 18:31
Ольга Бузулук: "......та в’їхав у службовий автомобіль патрульної поліції, який зупинився перед пішохідним переходом" Лжет..Дійсно де прехід?То мабудь винні патрульні.
Очевидець
Показати IP
27 Травня 2017 20:31
Проїжджав мимо одразу після аварії. Перехід там дійсно є. Бачив цього оленя на Рено. Бігав як придурок по дорозі з окулярами на потилиці. Окуляри потрібно на очі надівати, або не спати за кермом, або гальма в машині перевірити.
Тарік
Показати IP
28 Травня 2017 02:54
Знаю як ці олені їздять. Вчора мало не влетів в таких же самих, коли вони вирішили раптово в мене перед авто розвернутися на Волі біля Знання.
Вони ж елементарного не знають, як то за скільки метрів до здійснення маневрів потрібно вмикати поворот. Не здивуюсь якщо і в даному випадку вони теж винні.
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.