USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП у Луцьку: нічне життя водіїв

6 Квітня 2015 11:37
У Луцьку сталася аварія, учасник якої зруйнував паркан та збив стовпа.

Фото поруйнованих об’єктів опублікував у Facebook лучанин Андрій Ковальчук, - інформує Волинське агентство розслідувань.

“Їдучи вранці на роботу, зустрічаю підтвердження того, що в деяких лучан нічне життя бурхливе, і насичене пригодами. Вулиця Гнідавська. Напевне, водій був абсолютно тверезий і ні разу не перевищив швидкість”, – написав він.

“Там влупили добряче, скло і уламки пластмаси з машини валялись аж з протилежного боку дороги, машина напевне розбита в хлам”, – додав лучанин.

А інший лучанин, який приблизно о 2:30 був на місці аварії стверджує, що авто, яким наробили такої біди, було марки “БМВ”.

Чекаємо на подробиці від Державтоінспекції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Трикаш Показати IP 6 Квітня 2015 11:43
жахіття. А що вже чекати після Паски якщо зараз так напиваються а ще літо попереду
Анонім Показати IP 6 Квітня 2015 11:51
Так усім же по-барабану. ДАІ фактично розвалили, нового ще не створили. Тому і ніхто нічого не боїться. Тим більше на БМВ.
ввв до Анонім Показати IP 6 Квітня 2015 11:52
просто наші люди до рівних доріг не привикли) треба щоб були півметрові ями - тоді буде порядок)
Анонім Показати IP 6 Квітня 2015 11:51
БМВ - Бита Машина Варьята
123 Показати IP 6 Квітня 2015 12:00
Вчора біля 11 години дня БМВ Х-5 чорного кольору літала по просп. Волі на червоний колір світлофора, і ніхто з працівників ДАІ цього не бачив, і водії також, а тому потрібно ставити відеокамери на всіх світлофорах і позбавляти таких козлів- водіїв водійських прав, а то вони позбавлять чиєсь життя.
E.O.S. до 123 Показати IP 6 Квітня 2015 12:19
Ви номерні знаки пишіть будь ласка!), бо чорні вони майже всі) ну й покоління Х5 теж...пропоную оприлюднювати "героїв" таких.
148114 Показати IP 6 Квітня 2015 12:19
Добре хоч дорогу зробили. То хоч зайві ідіоти повбиваються нахрін.
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2015 12:58
бачив, машина в хлам але вроді всі живі, хоча будучи поряд не міг розібрати шо за машина
А Показати IP 6 Квітня 2015 14:53
Включився природний відбір
Андрій Показати IP 6 Квітня 2015 18:05
Ніхто там не загинув і машина не беха а мерс 600... Аварія трапилася о 1-10 Відео з місця аварії буде доступне тут: http://youtu.be/rBWr68ip8fA впродовж години.. Фото з місця аварії тут: https://plus.google.com/116506081180048722281/posts/M5o3wNf7WGP
петро. Показати IP 6 Квітня 2015 20:03
Латовінов Андрій - "луцький Шумахер" ..... друга машина в г**но в цьому році........Даєш третю!!!
Оля до петро. Показати IP 7 Квітня 2015 11:56
Дійсно героїв теперишнього часу треба знати,якщо не в лице, то хоч на прізвище ...!!!)
невідомий до петро. Показати IP 7 Квітня 2015 12:16
багато знаєш!!!!!!!
Мася Показати IP 6 Квітня 2015 21:36
Він-він Андрійко непосидійко. Допонтовався ?????
Цікаво Показати IP 6 Квітня 2015 21:59
А скільки їх там було?
чп до Цікаво Показати IP 6 Квітня 2015 22:14
2
тео до чп Показати IP 7 Квітня 2015 12:20
очевидно інформацію недостовірно вам передали!!!!
Бачив Показати IP 6 Квітня 2015 22:24
Один сидів за рульом нормальний., а другий неадекват
бум до Бачив Показати IP 7 Квітня 2015 12:23
я так розумію ніхто і нічого не бачив! бо в цих коментарях.ніякої правди! там всі були адекватні!
тіп Показати IP 6 Квітня 2015 22:52
коментар було видалено
Вася до тіп Показати IP 6 Квітня 2015 23:01
Андрій, вийшов з коматоза?
тіп до Вася Показати IP 6 Квітня 2015 23:24
що ти мелеш?
анонім Показати IP 6 Квітня 2015 23:11
Які ви люди злі!!
свідок Показати IP 6 Квітня 2015 23:15
який Андрій? що ви тут пишете? ви незнаючи нічого розводите х***ю просто аби всі подумали на іншу людину!
12321 до свідок Показати IP 7 Квітня 2015 12:25
це точно!
Я Показати IP 6 Квітня 2015 23:37
Андрєйка, лягай спати. Завтра попишеш.
чебурашка Показати IP 7 Квітня 2015 00:33
а класний БУВ мєрін........
Лучанка Показати IP 7 Квітня 2015 08:34
Ніхто не меле, такий мерс один на область, і він в Андрія Лутовінова - це факт. А за кермо він нікого не пускає - це факт. Так що свідок замовкни
Лучанка до Лучанка Показати IP 7 Квітня 2015 12:11
А хто казав, що вів когось пускає за кермо? Ніхто не стверджує, що за кермом був не він. І уе при умові, що автомобіль, який розбився був саме його. Докази в студію!
яна до Лучанка Показати IP 7 Квітня 2015 13:31
докази в ютюбі))))) якщо це не його mercedes.......то значить його ,ціленький ,мусить стояти на звичному місці))))))
яна до яна Показати IP 7 Квітня 2015 14:01
стоїть в надьожному місці
яна до яна Показати IP 7 Квітня 2015 15:19
я навіть знаю де і в якому стані)))))))))
вася до яна Показати IP 7 Квітня 2015 17:38
І де стоіть
яна до вася Показати IP 7 Квітня 2015 17:47
яке кому діло де стоїть ,чого стоїть
яна Показати IP 7 Квітня 2015 09:39
що ви обсуждаєте не вам за паркан платити ,а водій живий ще одного купить.
бувалий Показати IP 7 Квітня 2015 19:23
то був 124 мерс зеленого кольору, був там щойно, повно уламків від авто цієї моделі
співробітник ДАІ до бувалий Показати IP 8 Квітня 2015 22:41
не 124 а 140.............
Шумахер Показати IP 11 Квітня 2015 17:38
140 точно. Це малий товстий Лутовінов. Не обговорюється. Позвоніть до него він все підтвердить
дармідон до Шумахер Показати IP 12 Квітня 2015 16:03
Номер дайте! Ха ха!
Шумахер до дармідон Показати IP 17 Квітня 2015 14:09
Недам.Лутовинов запил и очень злой
12345 до Шумахер Показати IP 17 Квітня 2015 16:12
A ти хоч знаєш ,шо мелеш,навчись писати писарчук!!!
дармідон до Шумахер Показати IP 17 Квітня 2015 22:21
Ми хочем точність! А те що він злий нас не цікавить! Він можливо на тебе злий! То нєх*р писати якщо не знаєш номер і взагалі про все інше!
12345 до дармідон Показати IP 19 Квітня 2015 18:25
А хто ти такий що хочеш точність прокурор чи хто!!!