USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Відсьогодні на дорогах Волині – обмеження для вантажівок

1 Червня 2016 09:23
Заради збереження дорожнього покриття доріг з першого червня 2016 року вводиться тимчасове обмеження руху великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування Волинської області під час спекотного періоду (при температурі повітря більше +28 ºС).

Про це повідомили у прес-службі автомобільних доріг Волині.

Обмеження руху не стосуються пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій, тракторів і інших сільськогосподарських машин, задіяних на польових роботах, транспортних засобів, що здійснюють перевезення сільгосппродукції, продуктів харчування, що швидко псуються, вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, а також транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, підприємств, що виконують роботи на його замовлення.

Під час дії обмежень водії великовагових транспортних засобів можуть скористатися майданчиками для відпочинку та стоянки автотранспорту, які позначені відповідними дорожніми знаками, а також стоянками біля придорожніх пунктів сервісу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дорога Показати IP 30 Травня 2016 11:46
Нарешті дійшло.
Проходив поруч до дорога Показати IP 30 Травня 2016 12:58
даремно Ви так. Такіы обмеження вводяться кожного літа починаючи десь з 2012 року. Аби до власник фур дійшло...
Волинянин Показати IP 30 Травня 2016 13:06
Просто сміх:На дорогах Волині – обмеження для вантажівок для чого його обше робити як що не входять Вантажівки з сільгоспродуцією такі як фірми ПАН КУРЧАК які везуть водії хвастаються біля 60 тон та інших фірм,Лісовози тягачі які везуть теж не на багато менш але ж в докуметах Обмеження питиння що ще більше їздить як що ці не входять просто Абсурт .Людям знов лапша на вуха
Не вірю Показати IP 31 Травня 2016 11:07
Як їздили, так і їздитимуть.
555 Показати IP 1 Червня 2016 09:45
ВІД СЬОГОДНІ))))))))))))))))
Анонім Показати IP 1 Червня 2016 10:00
Це буде круто!☺
Dantust Показати IP 1 Червня 2016 10:30
Якщо будуть контролювати і штрафувати то не їздитимуть. Правильно зробили!! Це ж не значить що вони взагалі не їздитимуть, тільки тоді коли +28 хай їздять зранку або вечором коли дорога менш розжарена....тоді і деформуватися не буде
1 Показати IP 1 Червня 2016 10:37
ну не 60 а до 40т)))))
Оі Показати IP 1 Червня 2016 12:57
Ати один з другим попробуй день відпочити в кабіні при 30 і як ти будеш потім ніч їхати
да Показати IP 1 Червня 2016 17:53
Нормально там буде їхати!!!! От як би грузили те що дозволено, ніяких обмежень і не було б!!! Валять 100км\год., 40т., і ще щось кашляють тут!!!!
Шофер до да Показати IP 1 Червня 2016 20:31
ну 100 км\год це ти загнув канєшно, ше й добре загнув. на фурах отсєкатєлі 85-90 км\год стоять. А от перевезенням деяких вантажів це зашкодить.
Ваня Показати IP 2 Червня 2016 00:42
нє ну дебіли,покладіть нормальний асвальт,і фури хай їздять