USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Потебні зіткнулися автівки лоб у лоб

1 Липня 2017 22:27
Зіткнення відбулося внаслідок виїзду однієї з автівок на зустрічну смугу.

Про це Район.Луцьк повідомили очевидці події.

Авто на литовських номерах рухалося з вулиці Потебні на Гнідавську в напрямку ДПЗ.

Воно виїхало на зустрічну смугу і, в результаті, зіткнулося лоб у лоб з іншою автівкою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
? Показати IP 1 Липня 2017 22:51
ЗНОВУ АВТО НА ІНОЗЕМНИХ НОМЕРАХ,БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ,НЕ РОЗМИТНЕНЕ,НЕ ЗАСТРАХОВАНЕ....Необхідно заборонити експлуатацію авто на іноземних номерах...
Лучанин до ? Показати IP 2 Липня 2017 08:08
Я проти машин на бляхах, але вних має бути українська страховка!
Я до ? Показати IP 5 Липня 2017 09:31
Розкажи це моєму куму, в якого дитина 15 років хворіє на ДЦП. Він з допомогою друзів та рідних придбав недорогий автомобіль на іноз бляхах, саме такий, щоб вийнявши крісла , можна було каляску поставити. Вчора з ним говорив, він плакав . Каже, мало того, що лікарі (держ структура) накосячили при родах і ніхто не відповів, мало того, що держава зняла всю допомогу по медикаментах та ніяк не допомагає , то ще й хочуть забрати останню надію. Як ти думаєш, він порушуватиме правила, знаючи що в його машині дитина-інвалід,на реабілітацію якої були потрачені всі сили та кошти сімї, на утримання в місяць якої йде більше 3000 грн ? Людина зневірена та проклинає усіх , хто виступає за заборону таких авто, бо іншого він не купить мабуть ніколи.
43 Показати IP 2 Липня 2017 08:04
І коли вже заберуть тих неадекватів на іноземних бляхах з доріг
опа Показати IP 2 Липня 2017 09:24
Встановіть адекватне розмитнення (або скасуйте його) і всі номери будуть українські!!!
valik Показати IP 2 Липня 2017 09:27
прид*рки,поперше це авто не на литовських а на польських номерах,по друге всі авто чи на литовських чи на польських має як європейську страховку дорожчу за ваші вази,зази,так і українську автоцивілку,це ще раз доказує що ви не компетентні та неадекватні,зовсім в цьому всьому не орієнтуєтесь,а просто давить жаба яка скоро вас задавить до кінця!!! Євро номера скоро вас витиснуть всіх.....нас багато і нас не подолати,а ви далі набивайте кармани хапугам і душіться від злості шо на вас заробили 5000 баксів....
знаючий митник до valik Показати IP 2 Липня 2017 10:57
Подолати вас - це максимум тиждень часу, якщо буде "дана отмашка". Перед шротами черги будуть, а всі ваші обурення далі вашої кухні не вийдуть, повірте ))) Залишилось недовго ))
Марина до знаючий митник Показати IP 4 Липня 2017 21:48
Ти мабуть не тільки знаючий, а ще й чесний митник.) В тебе яка модель авто та якого року випуску ? Знаємо ми як ви працюєте, їздили, приходилось. І хороми ваші бачили.
СУдовольствиемЗаРулё до valik Показати IP 2 Липня 2017 11:49
Яка жаба? Ти про що? Кому заздрити? В мене, звичайно, не має такого "відра", мені просто подобаються нові авто. Ми говоримо за те, що в аваріях 90% фігурують авто на бляхах. Бляха, ви вже задовбали! Як так можна їздити?
Ю.С. до СУдовольствиемЗаРулё Показати IP 4 Липня 2017 21:44
От як раз у аваріях фігуруює 99% наших авто.
Вадим Показати IP 2 Липня 2017 11:41
А той факт, що на дорозі немає розмітки, ніхто не побачив.
ПДР до Вадим Показати IP 2 Липня 2017 14:14
А почитати ПДР ліньки чи для кого вони існують? Якщо немає розмітки (хоча стоп-лінію чітко видно), то існують дорожні знаки, а якщо і їх нема, то тоді треба ділити проїзну частину навпіл і прижиматися до бровки, а в даній ситуації авто далі від середини виїхало.
Луцьк Показати IP 2 Липня 2017 13:52
Купив ти кур.ва іноземне вто то їздь як людина! Ні треба гнатись!?!?!!! Куди?
Ю.С. до Луцьк Показати IP 4 Липня 2017 21:53
Яка Вам всім різниця на яких номерах авто куплене , головне щоб права були не куплені. З Вами хоч один циган вчився на права? Головна біда наших доріг крім ям, це роми на вазах та мажори на салонних авто, це я Вам кажу як водій що кожен день наїзжає більше як дехто за місяць