USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На трасі Луцьк-Ковель на декілька кілометрів розтягнувся затор

10 Серпня 2018 20:14
Поблизу Луцька на трасі у напрямку Ковеля ввечері 10 серпня утворився затор.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив один із водіїв, якому довелося тривалий час простояти у черзі з авто.

Зазначається, що вервечка машин, мікроавтобусів та маршруток простяглася з Милуш до Копачівки. Причина затору – ремонт дороги, зокрема, наразі ремонтують міст.

«Друзі, хто хоче їхати зараз в сторону Ковеля, - схаменіться. Затор до Копачівки!» - застерігає водіїв у Фейсбуці Дмитро Климук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
55 Показати IP 10 Серпня 2018 20:59
Пускати треба через 15 хвилин а не через 30.
Отакої... Показати IP 10 Серпня 2018 21:05
Аж кортить ремонтувати місток саме під вихідні,адже люди їдуть відпочивати на Світязь....
Вася до Отакої... Показати IP 11 Серпня 2018 12:03
Шановний, ви в своєму житті хоч щось ремонтували чи будували? Причому тут їдуть на Світязь, такі роботи не робляться ні за день, ні за тиждень. В кінці кінців - є технологічні норми, скільки і чого треба витримати. Це крім того, що швидко та якісно - передбачає наявність космічно дорогої профтехніки та дуже кваліфікованого персоналу. На Львів приємно зараз проїхатись? Так ото ж... А так - типова думка полішука, якому або "дороги погані, ями одні, нічого не роблять сволочі", або "знову розвезли тут, дорогу перекрили, ремонт роблять, казли, коли така поважна людина на Світязь їде".
Анонім до Вася Показати IP 11 Серпня 2018 14:53
ВАСЯ! Організовуй роботу вдень,вночі,у вихідні,організовуй рух ,організовуй обьїзд...не доводь щоб люди стояли годинами на дорозі під сонцем
ага Показати IP 10 Серпня 2018 22:40
туди їдуть тільки АЛКАШІ
тим до ага Показати IP 10 Серпня 2018 23:33
сам ти алкаш!!!!!!!
Юра Показати IP 10 Серпня 2018 23:17
Вам невгодиш. Погані дороги погано і ремонтують дороги теж погано. Майте терпіння, дороги ремонтують для нас!!!
вова Показати IP 11 Серпня 2018 00:33
Питання не в терпінні,а в організації руху.Могли би і патрульку поставити,хоч якась би користь на дорозі від них була,а не по Ковелі одні за другими цілий день катаються.А на дорогах кожен день гинуть десятки людей
Вік Показати IP 11 Серпня 2018 00:38
А частіше не можна пропускати, хай по 10 машин, з одної а потім з другої сторони. В же не раз помітив, шо стою 15 хвилин, і на зустріч проїзджає 5 машин, а попутно 100 машин стоїть!!
Роман Показати IP 11 Серпня 2018 09:03
Хай до Бреста дойдуть, постоїмо)
Анонім Показати IP 11 Серпня 2018 10:09
Вчора їхав з Луцька тільки залили бітон він не встиг застигати як почали пускати тірів і на новій дорозі вмятини.