USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині судитимуть хабарників: жодного ДАІшника і 8 водіїв

10 Липня 2014 11:34
За місяць профілактичних робіт, які здійснюють працівники крайового ДАІ, вдалось встановити 8 спроб водіїв дати хабар інспектору Державтоінспекції.

Про це повідомив керівник Волинського управління ДАІ Володимир Кравченя під час прес-конференції відомства.

З його слів, протягом місяця вдалось встановити 8 спроб водіїв «розрахуватись на місці» за вчиненене правопорушення.

«Є 8 фактів хабарництва, 4 з них вже передані в Єдиний реєстр досудових рішень», - зазначив посадовець.

На запитання про те, скільки за цей період вдалось виявити хабарників-ДАІшників Володимир Кравченя відповісти не зміг:

«Нажаль, я також інформацією зараз не володію».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
екскурсовод Показати IP 10 Липня 2014 11:49
Кожен партуль щодня бере більше десяти хабарів це 100%! В 99%, коли мене зупиняли, працівники ДАІ пропонували "вирішити питання на місці". Всі корупційні схеми залишились, рядові даївці і далі кормлять київське начальство.
Справедливий Лучанин Показати IP 10 Липня 2014 12:06
Не рядові даївці кормлять київське начальство, а "ти", коли даєш даївцям хабара. Якщо порушив нехай виписують протокол на місці, і варіантів більше не може бути. Раз заплатиш то більше ніколи не будеш порушувати.Порушив - плати в казну Держави!!!
екскурсовод до Справедливий Лучанин Показати IP 10 Липня 2014 12:35
Де я написав, що давав хабар?! Очі розуй!
РОжище Показати IP 10 Липня 2014 12:27
В нашому місті РОжище є інспектор Кропива і його К., які не просто хабарі беруть а ще мають наглості зупиняти фури з піском і в правильному місці її розвантажити (біля хати і участка Басалика). Кропива давно помічений в хабарництві даже раз його Служба брала - поділився і відпустила. Простий водій який заробляє 1000-2000 грн., штраф у 600,0 грн. може вирішити на місці за 200,0 грн і це економія і для гаї +++.
екскурсовод до РОжище Показати IP 10 Липня 2014 12:37
Та воно скрізь так.
активіст до РОжище Показати IP 10 Липня 2014 13:18
вже дуже багато чув про того Кропиву..потрібно його вже звільнювати..хто має відео з участю Кропиви скидайте на ютуб
РОжище до активіста до активіст Показати IP 10 Липня 2014 13:50
тут даже правий сектор покриває не тільки Кропиву і міліцію корумповану на чолі з Басаликом
РОжище до активіста Показати IP 10 Липня 2014 13:49
Та с----ка добре ховається а якщо бире то тільки в машині. Ще в машині включає ультрафіолет щоб зразу видно було на грошах "хабар". Колись він з Напером в такий тандем зайшли що подумати страшно --- Напер -- фури собі купив а Кропива - трактор, і в "кредит" 15 модель жигуля прикупив. Кропива налагодив викачку з місцевих таксистів - є там один "резаний" який пяний і бкз прав їздить, манчик - водкою і дурю торгує..... а з фур з піском проїзд по місту і через міст - 200 грн всього то навсього для фури з піском 40-50 т.
Му до РОжище до активіста Показати IP 10 Липня 2014 20:26
Цей ган..он кропива носить з собою скриту камеру у вигляді брелка-і сукк...а якщо ти не те щось говориш-знімає а потім показує кому треба і з тебе дурня роблять.Його сук...у зловити дуже просто-було б бажання у відповідних служб.Але куй там-філіп на пасаті лєвому їздить -(всі мусара це знають але не трогають-в нього син в удаі області робить -на перспективу тото його пхає далі, сбушнік мєсний машинку свою біля рв на нічний паркінг безкоштовний ставить-мусара мєсні йому сраку лижуть-він їх не трогає бо в долі навєрно.Тут без коктеля не обійтися-повилазили ганд...ни з нор і знову за старе взялися.Бурий ти де?Шо всрався?
Му - КРАСАВА до Му Показати IP 11 Липня 2014 08:43
Да я забув про Філіпа пі--са. А червона 9 в ментів теж лева там № переварені. Бурий ходив як перець підстилка "правого" поки пі---чки не вкинули його побратими з "правого" почав відхрещуватись як низько для такого чмош----а.
ЩО??? Показати IP 10 Липня 2014 14:21
"Інформацією не володію". та кожен водій нею володіє. ото насмішив нарід...