USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Неповнолітня лучанка потрапила під колеса мікроавтобуса

19 Березня 2018 13:01
Під колеса автомобіля «Mercedes Vito» потрапила неповнолітня лучанка. Аварія сталася 18 березня по обіді на вулиці Глушець, повідомляє прес-служба волинської поліції.

Автомобіль «Mercedes Vito», під керуванням 49-річного мешканця Луцького району, здійснив наїзд на 17-річну лучанку, яка перетинала проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу. Внаслідок ДТП неповнолітня отримала травми. Її госпіталізували до реанімації обласної клінічної лікарні.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 ( Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання, зокрема, обмеженням волі на строк до трьох років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ПУХ Показати IP 19 Березня 2018 13:29
І що пішохід знову прав........... а водій неправ? Чи далеко до пішоходного?
Лучанка Показати IP 19 Березня 2018 13:31
А чого винний водій? В статті ж написано, що дівчина перетинала дорогу у невстановленому місці!!!!!! Це дівчині треба... щоб другий раз думала як перейти дорогу!!!!!!
уважний до Лучанка Показати IP 19 Березня 2018 13:49
дав би бог аби вона мала можливість в майбутньому знову переходити дорогу..
dsasadsadasdsa Показати IP 19 Березня 2018 13:56
Мерс на бляхах! Починайте його ненавидіти і слинити. В атакуууу!!!!1!!!
456 до dsasadsadasdsa Показати IP 19 Березня 2018 21:38
Ти кончена людина
456 до dsasadsadasdsa Показати IP 19 Березня 2018 22:11
Почитай на іншому ресурсі про дтп на киівщині вчорашнє. я тобі так вкратце розкажу: бмв, бляха, дурень за кермом, 4 трупа (25-27років). А після того відкривай свій рот, якщо він в тебе відкриється
аа до 456 Показати IP 20 Березня 2018 09:13
не номер номерний знак і не машина робить аварію. комусь було б легше якби вони розбились на жигулях?
gs пі Показати IP 19 Березня 2018 14:10
перевищення швидкості відмінили . .......