USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Постраждала 2-річна дитина: шукають свідків ДТП в центрі Луцька

10 Липня 2014 16:29
Мати постраждалої під час ДТП в центрі міста 2-річної Устини Вусенко просить свідків аварії допомогти в слідстві. Пригода сталося по проспекту Волі поблизу готелю «Україна» пообіді у середу, 2 липня.

Білий Опель, з 82-річним водієм за кермом, врізався в дитячу коляску та «протягнув» на капоті близько 12 метрів няню, яка гуляла з дитиною. Коляску відкинуло вбік, удар прийшовся саме по місцю, де спала Устина. В результаті ДТП дівчинка отримала дві тріщини в черепі та забій на обличчі. Літній чоловік свої дії пояснив тим, що, буцімто, «навіть не побачив, як вони на переході з’явились». До слова, як зазначають очевидці, дідусь носить окуляри з товстими лінзами.

Наразі мама дівчини, громадська активістка Юлія Вусенко шукає свідків аварії, оскільки слідство, каже, зайшло в глухий кут. Жінка зазначає, що дуже допомогли б відеоматеріали, тому закликає водіїв, які, можливо, в той час проїжджали поруч з увімкненими відеореєстраторами, звернутись до неї та надати слідству записи аварії.

Контакти мами дівчинки Юлії Вусенко

• 050-765-43-53 – мобільний
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003245992087 – сторінка у Facebook
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
фама Показати IP 10 Липня 2014 16:32
що з няньою?
Надія Показати IP 10 Липня 2014 16:43
Чому ДЄД в такому віці за кермом? Будуть нарешті якісь логічні обмеження у віці для водіїв, та ще й з такими лінзами?
вова до Надія Показати IP 10 Липня 2014 16:48
може мед огляд прошов.и в нормально здоровя мае.
Иван до Надія Показати IP 10 Липня 2014 19:50
Ти не обмежуй права людей! Майдан дав всім рівні права)))))))) так шо закрий пасть! Медогляд потрібно нормальний робити!!!!
Сні до Иван Показати IP 11 Липня 2014 09:14
Навчися мови української,правозахисник.І навчися спілкуватися з жінкою,хамло.Подивилася я б на тебе,якби твою дитину збив цей дідуган
т до Иван Показати IP 11 Липня 2014 11:17
В такому віці швидкість реакції вже не та, та й зір. таким водіям тільки не велосипеді можна їздити, а не машиною.
нона Показати IP 10 Липня 2014 16:49
де фото діда
Олеся Показати IP 10 Липня 2014 19:09
Це понівічене дитя та сльози її матері на совісті міського голови Миколи Романюка, який прислужуючи Феміді переніс зупинку громадського транспорту від приміщення суду до готелю "Україна". Відтоді на цьому перехресті створюється неймовірна тиснява і автомобілів і пішоходів, а як наслідки - людське здоровья та можливо, невздовзі, і життя.
сепаратист Показати IP 10 Липня 2014 19:15
так пару недель назад он по телеку трещал что он дал команду эту остановку перенести на старое место. или это очередное его бла-бла-бла?
баба параска до сепаратист Показати IP 10 Липня 2014 20:12
Зміни нік полудурок, а то сепарастом станеш
сепаратист Показати IP 10 Липня 2014 20:17
так лучше быть сепаром чем бабой да еще и параской
баба параска до сепаратист Показати IP 11 Липня 2014 01:32
І давно ти сепарастом став? Дивись, бо їх ніде не люблять
Лучанин Показати IP 10 Липня 2014 22:55
Зупинка там і до перенесення була!
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 00:26
ДИБІЛИ... ВСІ ПОГОМОНІЛИ ОДИН ДО ОДНОГО, А МАТЕРІ НАВІТЬ СПІВЧУТТЯ НЕ ПРОЯВИЛИ, ДИВІТЬСЯ МОЖЛИВО І ВАМ ТАКЕ ПРИЙДЕТЬСЯ ПЕРЕЖИТИ
Т до Анонім Показати IP 11 Липня 2014 11:19
А ти які слова підтримки тій матері написав?
ЄвроЛучанка Показати IP 11 Липня 2014 09:55
І ні слова про няню..... Дитяті скорішого одужання... Мамі - добитися справедливості. Терпіння вам та сили.
NT Показати IP 11 Липня 2014 12:58
Співчуття мамі дитини... Це ж як треба було летіти , (або куди дивитись ?) щоб протягнути коляску 12 метрів... і незамітити! Шкода що не був свідком ...діду був би КАПЕЦЬ ...і правосуддя намісі!
Кіпер Показати IP 12 Липня 2014 12:08
Дідків які їздять після 70 років тай ще на таких машинах треба ізолювати. бо то бувші компартійці які були в владі . їх фіг хто троне бо синки вже давно в органах працюють. а їздять вони як мажори , тільки мажори під наркотиками , а дідків вже і так гребе.
я Показати IP 12 Липня 2014 14:10
там колись була камера спостереження на багатоповерхівці біля готелю україна...продивіться в інтернеті і буде вам відео
123 до я Показати IP 12 Липня 2014 16:51
Дізнавались - вже місяць, як відключена за неоплату.
я Показати IP 12 Липня 2014 14:11
вона захватує весь центр