USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку автомайданівці знайшли викрадене авто

4 Березня 2014 13:57
У ніч на 4 березня "Автомайдан Україна" виявив злочин. Близько 22 ночі до штабу організації надійшло повідомлення про викрадення автомобіля ВАЗ 2101 синього кольору. Про це повідомили активісти луцького Євромайдану.

Група швидкого реагування "Автомайдану Україна" виїхала на місце пригоди. Авто не знайшлося, тож був оголошений план перехоплення. Викрадену автівку через певний час вдалося відшукати у мікрорайоні 40-й. Авто викрали троє осіб віком 15-17 років, щоправда їм вдалося втекти з місця злочину.

Активісти оперативно повідомили про правопорушення правоохоронців на номер 102. На місце злочину приїхала слідчо-оперативна група. Активісти дали покази та поїхали далі патрулювати вулиці міста від правопорушень та крадіжок.

Інтерв"ю з головою Автомайдану Україна С. Похою

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
1234 Показати IP 4 Березня 2014 14:00
то що ти розкрив...сам жигуля угнав за 100 баксів і нікого не затримав ПІАР
Оля Показати IP 4 Березня 2014 14:07
Хай Поха краще розкаже за які гроші відкрив Честер!
Клим Чугункин до Оля Показати IP 4 Березня 2014 14:17
Та не гони на Честер,пивас гут там,пойду литров пять проглочу!!!!!)))))))
Ігор Показати IP 4 Березня 2014 14:12
Молодці! Поха супер! Справжній лідер, Ми за Вас.
Семен Показати IP 4 Березня 2014 14:18
А интересно, хозяин этого пепелаца умеет проводить уборку как внутри салона, так и снаружи?
до Похи Показати IP 4 Березня 2014 14:46
Чи тебе вже виписали з псих диспансера??? Чи зняли тобі судимості???
Що Показати IP 4 Березня 2014 16:03
розкрив: "Авто викрали троє осіб віком 15-17 років, щоправда їм вдалося втекти з місця злочину."
123456 Показати IP 4 Березня 2014 16:27
Знайшли покинуту машину. До розкриття злочину ще далеко. Де особи які скоїли?
тверезий Показати IP 4 Березня 2014 21:05
Робіть щось для батьківщини, а вам тільки дай тут дєрьмішком один одного обільненько пообливати.....