USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку через ДТП побилися водії

27 Червня 2018 20:24
Дорожньо-транспортна пригода за участю трьох авто сталася на проспекті Василя Мойсея ввечері 27 червня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зазначається, що аварія сталася близько 19.30 навпроти будівлі СБУ.

Так, мікроавтобус «Фольксвагент Транспортер», уникаючи зіткнення з легковиком «Ауді», який зробив різкий поворот до СБУ, зманеврував у бік та в’їхав у «Міцубісі». А та, своє чергою, зіткнулася з автівкою «Опель». Усі авто зазнали пошкоджень.

На місці працюють патрульні та медики.

Як розповіли свідки, водій «Міцубісі» з кулаками накинувся на водія мікроавтобуса.

«Водій «Міцубісі» побив до крові водія Т4», - зазначили очевидці ДТП.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
dd Показати IP 27 Червня 2018 20:39
4 : 0 ?
укрблях до dd Показати IP 27 Червня 2018 22:11
щось ауді не видно,яке створило аварійну ситуацію з укрбляхами!!!! Втік? Можливо авто не його а LT? Тоді все ясно!!!
fdd до укрблях Показати IP 28 Червня 2018 09:35
А может быть корова? А та та та ра та. Водій ауді хоть і був на укрномерах, но в 98 році їздив до польщі, значитить він блях і 3 : 1
Олександр Показати IP 27 Червня 2018 20:57
Доповнюю. У водія Міцубісі сьогодні помер батько + в авто Міцубісі знаходилась дворічна дитина. Думаю, якщо водій Фольксвагена і отримав, то по заслузі. Доречі гальмівного шляху у Фольксвагена не було.
Таня Строцюк до Олександр Показати IP 28 Червня 2018 01:41
Це не є виправданням його неадекватності. Сподіваюсь так йому не минеться. Тварина просто якась.
Фактор до Таня Строцюк Показати IP 29 Червня 2018 17:17
Только по истене Тварь может назвать человека Тварью! Вам уже не минулось !!!
Вася Растаман до Олександр Показати IP 28 Червня 2018 18:33
гальмівний шлях буває в жигулів та москичів, у авто з абс - його фізично нема
Свідок Показати IP 27 Червня 2018 21:45
А звідки у автора інформація про авто, яке різко повернуло??? Де фото інших авто?? Знімав сидячи на зупинці?? На задньому сидінні Міцубісі сиділа маленька дитина. Така реакція батька є очікуваною. Крім того, ви бачите гальмівний шлях Фольксвагена? Він не гальмував взагалі. ..
вв до Свідок Показати IP 28 Червня 2018 09:37
Мб abs спрацювала якщо вона там є
Анонім Показати IP 27 Червня 2018 23:52
А Ауді а8 це сбеушна возить Льоша заступника СБУ
Анонім Показати IP 27 Червня 2018 23:53
І на фото вона є!!!!!!! І той самий Льоша там є)))))
Очевидець Показати IP 28 Червня 2018 00:12
Цей фольксваген ще з моста на Перемоги їхав всіх підрізаючи!! Кудись спішив сильно!! Фольксваген навіть не гальмував, негідник!!
Очевидець Показати IP 28 Червня 2018 00:15
Водій фольксвагена об руль вдарився і вирішив спригнути ніби побили його)))
Анонім до Очевидець Показати IP 28 Червня 2018 09:27
Купа людей бачила, як інший водій його бив, ще й як мінімум в два підходи
блмгнапгнд Показати IP 28 Червня 2018 09:21
яка роль сб.у...................
Відповідь Показати IP 28 Червня 2018 15:40
Їздиш собі 20 років за кермом, уникаючи ексцесів, а тут -БАХ!- дивишся ? твоя машина пом"ята з того боку, де сидить річна дитина. ШОК!!! І це все через одного БАРАНА, який ігнорує ПДР.. Залізяки залізяками, а коли реальна загроза життю дитини- мало тут вбити.... Будьте обережні і думайте, що в кожній машині сидять живі люди!!!
Льоня до Відповідь Показати IP 28 Червня 2018 23:28
А якби той, кого розумник називає Баран виявився повним неадекватності чи бандитом, то дитина могла б і без батька вже бути чи став би калікою. Пощастило просто, не на того натрапив. Думайте головою що робите. Чи вбив би людину і в тюрму??? За залізяку???
Фоктор до Льоня Показати IP 29 Червня 2018 17:15
Лёня фантазёр и провакатор !!! «Чи вбив би людину і в тюрму??? За залізяку??? - это вообще к чему ??? Живи с Миром !!!