У Луцьку побільшало нелегальних перевезень. ОНОВЛЕНО. ФОТО
Перевізники Волині скаржаться на зростаючу кількість нелегальних перевезень. «Нелегали» знахабніли до того, що приходять на автостанцію та забирать звідти пасажирів.
Про це розповів перевізник Михайло Яцишин під час прес-конференції Волинського управління ДАІ сьогодні, 10 липня.Як зазначив чоловік, проблема нелегальних перевезень, які маскуються під «нерегулярні», не вирішується, а лише поглиблюється. Мовляв, раніше нелегальні перевізники збирали пасажирів біля ТЦ «Імідж», де нині проводиться реконструкція приміщення.
Шукаючи кращого місця, вони перемістились впритул до Автостанції-№1 – паркуються за 50 метрів від в’їзду:
«Знахабніли до того, що просто приходять на платформи і забирають звідти людей, які хочуть купити квиток на автостанції та їхати».
Перевізник зазначає, що якщо раніше «нелегали» возили більш-менш підходящими для цих цілей бусами Volkswagen LT, які переобладнювали у пасажирські, то тепер просто використовують 9-місні буси Opel Vivaro, Nisan Primastar, тощо.
Пан Яцишин каже, що має всі необхідні докази незаконного здійснення пасажирських перевезень та надасть їх відповідним контролюючим органам.
Фото, надані перевізником у якості доказу здійснень нелегальних перевезень
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів перевізник Михайло Яцишин під час прес-конференції Волинського управління ДАІ сьогодні, 10 липня.Як зазначив чоловік, проблема нелегальних перевезень, які маскуються під «нерегулярні», не вирішується, а лише поглиблюється. Мовляв, раніше нелегальні перевізники збирали пасажирів біля ТЦ «Імідж», де нині проводиться реконструкція приміщення.
Шукаючи кращого місця, вони перемістились впритул до Автостанції-№1 – паркуються за 50 метрів від в’їзду:
«Знахабніли до того, що просто приходять на платформи і забирають звідти людей, які хочуть купити квиток на автостанції та їхати».
Перевізник зазначає, що якщо раніше «нелегали» возили більш-менш підходящими для цих цілей бусами Volkswagen LT, які переобладнювали у пасажирські, то тепер просто використовують 9-місні буси Opel Vivaro, Nisan Primastar, тощо.
Пан Яцишин каже, що має всі необхідні докази незаконного здійснення пасажирських перевезень та надасть їх відповідним контролюючим органам.
Фото, надані перевізником у якості доказу здійснень нелегальних перевезень
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Анонім
Показати IP
10 Липня 2014 11:33
Перевізники Волині скаржаться - це все, що вони вміють. То їм ціни на проїзд підвищуй, то ще щось мішає. Зроби комфорт перевезень вище, ніж в Opel Vivaro, тоді і скаржся. Те, що не видають квитків, то страховки ні від легальних, ні від нерегулярних не доб'єшся.
Анонім
Показати IP
10 Липня 2014 12:06
А перевізники не бажають покращити якість перевезення - транспортні засоби, сидіння для пасажирів, відстань між сидіннями, місця для багажу??? Ті автобуси, якими вони возять людей, в інших країнах не придатні навіть для перевезення овочів.
студент
Показати IP
10 Липня 2014 13:10
Це той перевізник, що викладач СНУ і проректр у Коцана?
)) до студент
Показати IP
10 Липня 2014 13:54
той самий
так-так до ))
Показати IP
10 Липня 2014 14:20
Самий чесний. Той, що маршрутки за зарплату викладача купив. "Успішний бізнесмен".
Конкурент
Показати IP
10 Липня 2014 17:55
Проблема комплексна! Попередні дописувачі ситуацію знають з позиції люмпена якому ніколи не вгодиш.Щодо вітчизняних автобусів то це дійсно жах як по ціні так і по комфорту! Але ж то вітчизняне без нього конкурсу не виграєш. Щодо нелегальних перевезень то ця проблема до нас поступово перейшла з Рівного і нею жоден орган (державний чи правоохороний) не займається. Так для імітації діяльності чи відписки. НА цій діяльності заробляють усі!!!
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.