USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку вщент п’яних чоловіків після ДТП діставали через багажник

10 Вересня 2017 11:55
10 вересня у Луцьку, близько 9 години ранку, сталася аварія.

Двоє вщент п’яних чоловіків в’їхали на газон гуртожитку ЛЦПТО, що на вулиці Писаревського, 6.

Як розповіли очевидці аварії, поліцейських викликала чергова гуртожитку. На місце оперативно прибули два екіпажі патрульних, пише “Волинська службі новин”.

Зі слів правоохоронців, двоє чоловіків, віком приблизно 30-ти років, не впоралися з кермуванням і в’їхали в кущі на території гуртожитку.

Горе-кермувальника та його пасажира поліцейські діставали через багажне відділення, оскільки дверцята авто з обох боків були затиснуті.



Варто зауважити, що чоловіки чинили опір правоохоронцям, тому діставати їх довелося силоміць. Причини скоєння аварії винуватці аварії пояснити не могли, адже – були в неадекватному стані.

Чоловіків повезли в наркодиспансер на освідування, яке підтвердило, що вони перебували у стані сильного алкосп’яніння.

Для подальшого розслідування обставин по суті їх повезли у міськвідділ поліції.

Цікаво, що “Мазда” “на бляхах” не зареєстрована ні на водія, ні на пасажира. А сам власник авто проживає на вулиці Писаревського, 4.

Варто зауважити, що зовсім поруч від місця аварії знаходиться школа-ліцей №22. Тому, якби такий випадок стався в будний день, саме в час коли діти йдуть до школи, трагедії було б не уникнути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
34 Показати IP 10 Вересня 2017 12:19
Скільки ще вам потрібно щоб впевнитись що адекватні на бляхах не іздять. Я тільки бачу бляхи стараюсь іхати від них якнайдалі
фффффффффффффф до 34 Показати IP 10 Вересня 2017 13:57
При купівлі авто відразу тумблер в мозку переключається на "не адекват"? Коли на укр.блясі пяний робить ДТП то він лапочка і просто не впорався з управлінням?
₴ до 34 Показати IP 10 Вересня 2017 14:46
Прирівняти п'яного за кермом до тяжкого злочину. Але але такого ніколи не буде тому що в нас депутати теж пьють і всі нижче по рангу
333 до ₴ Показати IP 11 Вересня 2017 17:07
Правда в тому, що залити сливака і сісти за кермо можуть як депутати, так і звичайні громадяни.
Петрик Показати IP 10 Вересня 2017 12:37
Та суть не в бляхах. Неадекватів вистачає і піших і за кермом. Оцих всіх що пяним скоїв дтп, яке покарання їх чекало ... Якщоби штраф був би 30-40 тис.грн + компенсація заподіяної шкоди + позбавлення прав ... слідуючі які сідалиб за кермом в неадекваті може подумалиб, 40 тис це для мене незабагато штрафу і може неварто ...
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 10 Вересня 2017 12:50
"Освидетельсвование" (рос) - обстеження, огляд.
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2017 15:47
Це ж учнівський гуртожиток.. .Добре, що це вихідний день, а так там завжди багато дітей ходить і що б могли наробити ці виродки в будній день?!! Педагоги, діти, будьте уважні!!!!!!!! Живе ця наволоч у сусідньому дворі...
Марина до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2017 10:00
Напишіть імя цього г?да, Луцьк має знати своїх "героїв", пяний за кермом це ж потенційний вбивця.
Анонім Показати IP 11 Вересня 2017 09:09
Якщо автомобіль купили за 1000 ує то його власник нецінить!!!!тому позволяє таке на ній вичворяти!! Тут все просто на наших номерах акуратно їздять 90% людей болюблять своє авто. Купив би він це авто за 10000ує протиравби він її кожного дня ніжно тряпочкою і в дощ даже невиїжав!!!!!
Юрій до Анонім Показати IP 11 Вересня 2017 11:20
Це просто є б8дло, йому н8ср8ти на своє життя і чуже, а машина вже в останню чергу. Я все життя проїздив на різних грузовиках , недавно придбав авто на іноземній реєстрації. Правду Ви кажете, протераю її тряпочкою кожен день і навіть їзжу пристебнутий )) .Думав що буду ганяти 140 км, але повірте, їду 70 км і кайфую. І не важливо за скільки я її купив , за 1000 чи за 10 000, вона мені дорога тим, що я, роботяга, відчуваю себе білою людиною та можу вирішити багато питань і не тільки сімейних.
Марина до Анонім Показати IP 11 Вересня 2017 11:23
А якщо взяти в кредит бентлі на номерах АА то взагалі можна і людину збити як Шуфрич і зійде з рук, вирок читали ?
Марінка шо с табою до Марина Показати IP 11 Вересня 2017 17:09
Вирок, а він був вже ? Що ви курите Марінка ?
Марина до Марінка шо с табою Показати IP 13 Вересня 2017 15:48
Надіюсь у Вас є диплом нарколога що Ви так легко робите висновки ?) Суд був але прокурори оскаржуватимуть https://apostrophe.ua/ua/news/politics/judiciary/2017-08-30/dtp-s-synom-shufricha-stalo-izvestno-reshenie-suda/105713