USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.62 39.90
  • PLN 9.75 9.90

В Устилузі мітингувальники перекрили дорогу до митниці. Фото

26 Листопада 2018 11:32
Вранці 26 листопада власники авто на єврономерах перекрили в Устилузі дорогу, що веде до митниці.

Люди ходять по пішохідному переході та блокують рух авто. Автівкам з дітьми та «швидким» мітингувальники дають дорогу відразу, натомість всі інші авто пропускають кожні 15-20 хвилин.

Основними вимогами людей є:

1. Для євробляхарів, які проживають в прикордонних зонах і мають машини на постійній іноземній реєстрації, відновлення транзиту 5-10 днів без сплати застави на час 180 днів;

2. Для всіх євробляхарів зниження ставки розмитнення до платоспроможної суми, як у інших цивілізованих країнах, в кілька сотень євро.
Як повдомлялося, у неділю, 25 листопада, власники авто на євробляхах блокували роботу міжнародного пункту пропуску "Устилуг". Люди обурені законами щодо зниження акцизу на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації, які вступили в дію з 25 листопада. За станом на ранок 26 листопада, згідно з інформацією «ВолиньUA», зараз на митниці перебувають 50-60 протестувальників. За словами очевидців – поліції більше, ніж людей. Правда, шини все ще горять. Пункт пропуску помалу працює в обидні сторони.

Протести тривали і на "Ягодині". Активісти палили шини та вигукували "Ганьба владі", вимагаючи знизити ціни на газ.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 26 Листопада 2018 11:44
може пора вже бляхарів на Схід відправити, нехай там блокують, коли поліція почне діяти.
Artem до 123 Показати IP 26 Листопада 2018 11:58
люди не від доброго життя їздять на Польських і Литовських авто, якби були нормальні ціни на авто і на розмитнення то ніхто на Єврономерах не їздив би! А зараз взагалі не дають навіть робити транзит то яка це держава? як жити людям?
345 до Artem Показати IP 26 Листопада 2018 12:13
більшість (99%) з тих мітингувальників - контрабандисти з прикордонних територій. податки не платять зовсім, вже обнагліли повністю.
Роман до 345 Показати IP 26 Листопада 2018 15:10
Піда....си-контрабандисти через яких постійно черги на кордонах і нормальні люди завжди сутками стоять бо ті ублюдки кожен день везуть контрабанду
Олена до Artem Показати IP 26 Листопада 2018 12:19
А ніколи не думали, що спочатку потрібно було добиватись дешевого розмитнення - а потім ввозити ті машини? А? Дістали вже. Про яке "не від хорошого життя"? Про шо мова? В мене сусід ганяє на тому єврокорчі кожен тиждень у Польшу, привозить контрабас і торгує ним на Варшавці. В нього немає коштів? Та в нього ще в субсидія є! Ідіть ви в ср*ку зі своїми перекриваннями доріг і митниць.
878 до 123 Показати IP 26 Листопада 2018 12:04
Може пора тобі мозок включити і зрозуміти за що вони мітингують? Що погано в тому, що вони вимагають? Яким боком тебе, деб*ла, це стосується? Чим їх, законне прописане у конституції право на мітинги відрізняється від мітингу майдану на якому ти пригав? Ти був не довольний чимось, вийшов на мітинг. Вони не довольні чимось - вийшли на мітинг. Тільки тоді ти був правий бо тебе це стосувалося, а зараз для тебе це в диковинку? Тоді міліція щемила мітинги всі волали, зараз ТИ пропопуєш робити те саме? Ти прихильник думки, що в 2014 році застосування сили було виправданим?
Сергій до 878 Показати IP 26 Листопада 2018 15:19
Вони мітингують?вони перешкоджають звичайним громадянам вільно пересуватись(рухатись)і це стосується кожного,хто їде з чи в Україну.В даному випадку поліція бездіяльна, а повинна захищати конституційні права кожного. Маєте закони живіть по них-розмитнюйте, ні-паліть як ваш вождь.
En Показати IP 26 Листопада 2018 12:16
Сигаретчики-контрбандисти - це злодії, вони ніколи не розмитнять свій хлам, бо щодня на ньому возять контрабас, за що періодично конфісковують авто!!! Всіх на 3 доби в каталашку, хай там мітингують.
787 до 878 Показати IP 26 Листопада 2018 12:45
Підтримую. Ті хто тут незадоволені, не думають речовиною як ті що й на сході!
Ратнівчанин Показати IP 26 Листопада 2018 13:57
Ну нічого так собі контробандисти диктують умови державі, не дають працювати. Розігнати і посадити основних активістів. Скільки фур стоїть заблокованих на кордоні, скільки автобусів з дітьми. А воно випє і буде гасати далі на євроблясі? І відповідальності ніякої, кинув машину і втік.
878 до Ратнівчанин Показати IP 26 Листопада 2018 14:30
Говори за себе. Не пий і не втікай
Задовбали Показати IP 26 Листопада 2018 23:33
Облити цих "мітингарів" водою з водомета. Через 10 хв.траса стане вільною. А потім кожному повістку вручити і хай йдуть захащати Батьківщину.
Сергій Показати IP 27 Листопада 2018 01:56
Бляхарі праві але на 50% з петькою і його шайкою потрібно щось робити але не в такий спосіб причому кордон їдьте до столиці і там вирішуйте питання.Петя чорт ще той в 2014провернув що всі повірили і зараз знов намагається викрутитися військовим станом