USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Власникам авто на єврономерах в Україні готують компроміс

19 Березня 2018 09:26
В Україні для вирішення проблеми автомобілів на європейській реєстрації буде використовуватися молдавський досвід.

"У середу, 21 березня, у нас відбудеться зустріч з активістами. Вони мали можливість ознайомитися з тим варіантом вирішення питання, які я їм запропонувала минулого разу. Я віддала на руки закон, який діє у Молдові і який надав можливість республіці Молдова вирішити цю проблему", - заявила глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі "5 каналу".

За його словами, в сусідній країні, щоб мати можливість сплатити митні платежі і розмитнити авто, потрібно заплатити акциз у розмірі 30% від діючої ставки акцизу.

Після цього настане нова відповідальність і нові можливості для всіх правоохоронних органів. Зокрема для митниці, яка контролюватиме подальше ввезення таких автомобілів.

"Тобто вирішити питання з тією кількістю (авто на єврономерах. - Ред.), які є, але в подальшому - виключити таке використання Митного кодексу саме з такою метою для громадян України", - резюмувала Южаніна.

Нагадаємо, що в Україні незаконно перебуває понад 246,4 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Зоряк Шкорян Показати IP 19 Березня 2018 09:50
Плять! Їм ще й првілєґії придумують. Тільки конфіскація корчів на металобрухт!
Віталій до Зоряк Шкорян Показати IP 19 Березня 2018 15:52
Правильно, але конфіскація всіх корчів, нижче єро 4, хоча б. І не важливо на якій реєстрації...
Анонім Показати IP 19 Березня 2018 10:10
І обов'язковий техогляд.
—— Показати IP 19 Березня 2018 10:24
Повний.. техогляд!!!! Не відповідає вимогам штраф$$$ Бо з тих корчів... 5 відсотків ще може пройде техогляд. Чому одні мусять купувати Євро5 а інші Євро 2 максимум ...?
Вова до —— Показати IP 19 Березня 2018 12:49
Я так розумію на українських бляхаха всі в ідеальному технічному стані? Чи просто пи***нув аби пи***нути?
я Показати IP 19 Березня 2018 11:06
Нема грошей на нормальну машину ходи пішки!понакупяли (права а поім)-"евро-шрот" і чудять на дорогах!а коли щось наробили в кусти втікають і шукай вітра в полі!є бажання дешево їздит?-в армію там вам танк дадуть.
бляхер до я Показати IP 19 Березня 2018 17:29
тут усі ненавидять бляхи. влада думає як їх позбутись. уесе просто, зробіть розмитнення 500$ за машину і через місяць не побачите жодної бляхи і ніхто не буде втікати після дтп, усі стануть чемними? ні, буде все теж тільки на укр номерах. забороніт бляхи і теж саме уде тільки на жигулях. проблема не в номерах а у тих хто за кермом.
Саша до бляхер Показати IP 19 Березня 2018 22:04
Насправді багато років в людей були жигулі, і стільки б*дла на дорозі не було. На жигулях не розженешся так як на бляхастій бесі, як сьогодні на київщині (4 трупа)
бляхер до Саша Показати IP 20 Березня 2018 09:28
я більш ніж впевнений що той хто зараз кричить не можна відміняти мито, не справедливо по відношенню до тих хто заплатив, коли відмінять (в чому я сумніваюсь) самі ж рвонуть в європу за новішою машиною. і не треба казати що це не справедливо, ті хто зробив візу не кричать же щоб не робили безвіз бо не справедливо? я ж заплатив гроші за візу? насправді проблема у на самих, як водіїв.
уважний до бляхер Показати IP 20 Березня 2018 15:32
якби ти уважно читав новини то зрозумів би, що зроблять амністію не для всіх громадян України, а лише для кучки тих хто порушував закон.
1 Показати IP 19 Березня 2018 11:50
Вже чую як жаби заквакали.
валерій Показати IP 19 Березня 2018 13:20
Дуже погане вирішення проблеми, потрібно компроміс для всіх робити без винятку. Зменшити акциз для всі авто, а не для частини особливих, завезених у інший спосіб!!!! Ато бляхам знижки, а остальним х.. в сраку!!!
Свідомий Показати IP 19 Березня 2018 14:01
Чому поляк, чех, німець, литовець має можливість їздити на Пасаті Б5, Гольфу 4, Шкоді Октавії за 1000-2000 евро, а українець має їздити на такій же машині тільки на укр номерах за 5000-8000 тисяч? Люди, ви реально здуріли?Проблема не в ”єврономерах”, а в неможливості доступного розмитнення! Яке нафіг евро5, коли на вулиці їздить неботріб у вигляді ВАЗів і ЗАЗів 20-30-ти річної давності?На даний час, навіть коли ви розмитните авто ”по зниженим ставкам акцизу”, ви це зможете зробити лише раз в рік, і таке авто не зможете протягом року продати. Чому?Бо так Шоколадний Король енд компані придумали, оскільки це створить конкуренцію їхньому прибутковому автомобільному бізнесу. На мою думку, необхідно дати можливість розмитнювати авто без всяких там обмежень по віку, зафіксувати чіткі ставки акцизу, ПДВ і мита, щоб не було корупційної складової. Єдиний критерій- обов'язковий незалежний технічний огляд, який би проводився раз на 1-2 роки. Коли будуть чіткі і логічні правила розмитнення, тоді і зникне поняття ”євробляхі”.
1 до Свідомий Показати IP 19 Березня 2018 19:01
+++