USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинь відчуває нестачу в даішниках

11 Липня 2014 12:04
Головний міліціонер області заявив, що на Волині не вистачає працівників ДАІ, аби належно забезпечувати безпеку руху.

Про це йшлося під час сесії обласної ради сьогодні, 11-го липня.

Депутат обласної ради Віктор Кобринчук наголосив, що в Луцьку ситуація на дорогах дуже небезпечна, бо водії ганяють з шаленою швидкістю, а жодної патрульної машини не видно. Тому озвучив запит до начальника УМВС України у Волинській області.

«Де зникли патрулі ДАІ з вулиць Луцька? Тут ганяють джипи, а як їде таврія, то їй з усіх сторін моргають, що повільно їде», - розповідає Віктор Кобринчук.

Головний міліціонер Волині Петро Шпига пояснив, що не вистачає людей.

«Працівники ДАІ брали участь у військових діях зоні АТО. Окрім того, у нас було скорочення і ми не можемо покривати усю область. Ми безпеку дорожнього руху забезпечуємо у міру можливостей», - пояснив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 12:10
я б в даишники пошлв пусть мене научать.... Так лишіть тел де записуватись...
яяя Показати IP 11 Липня 2014 12:12
я вас умоляю сколько человек было отправлено в зону АТО?просто лето рыбалка отдых да и зачем лишние проблемы время такое не спокойное? переждем и с палочками на дороги.
110-й километр Показати IP 11 Липня 2014 12:17
Гузь нехай встає і патрулює!!!
Факт до 110-й километр Показати IP 11 Липня 2014 12:46
Перестань піарити Гузя. Оголошую флеш моб для журналістів: "100 днів без пера про Гузя" під час якої жодне ЗМІ не має згадувати цього посадовця. Хай чоловік пррацює.
знак Показати IP 11 Липня 2014 13:10
не треба нам тих дармоїдів
крутий блокпост Показати IP 11 Липня 2014 13:41
перед Шацьком де менти разом з лісниками кишені набивають збираючи данину з лохів на таемний рахунох
Олег Показати IP 11 Липня 2014 13:46
Той незаконний пост ще не прибрали??? Встидолюдники!!!
РОЖИЩЕ Показати IP 11 Липня 2014 15:27
Тьху.... наший КРОПИВА І ФІЛІПЧУК накривають Рожищенський район із заходу на схід, з півдня на північ всіх шантажують. А Омельчук в Луцьку тоже добрий шкуродер - хабарник. Віддправити їх в АТО щоб гріши свої відмолювали.
кент до РОЖИЩЕ Показати IP 11 Липня 2014 16:47
Ну мельничук ще від потрапа за те жінку в нього спиз...ив ще получить.хай тільки почнеця сезон охоти на дичину-потрап патрони картеччю вже снарядив)))
екскурсовод Показати IP 11 Липня 2014 16:20
"Де зникли патрулі ДАІ з вулиць Луцька?" - вони всі на прикормлених місцях стоять де капусти можна побільше ворвати. Спитайте любого луцького таксиста, той вам скаже де, коли і за скільки пат. ДАІ пасуться! Вул. Рівенська - місце частих ДТП - за 5 років ніразу там даішника не бачив. Чого?