USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинські даішники ігнорують правила дорожнього руху

13 Травня 2014 09:08
Автомобіль марки «Toyota», що належить волинським даішникам, їздив дорогами міста, ігоноруючи правила дорожнього руху.

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка, сьогодні, 13 травня, повідомив секретар міськради Сергій Григоренко.

З його слів, він став свідком прикрого інциденту. Однак для початку посадовець «підняв» з свого місця у залі засідань очільника міського ДАІ та поцікавився, кому належить екіпаж білої «Toyota Prius». Однак останній відповів, мовляв, ця автівка на балансі обласного ДАІ.

Тоді він звернувся до обласного. «Сьогодні їхав на роботу, з вулиці, виїхала ця «Toyota».

Я її не обганяю, а лише спостерігаю. Не вмикаючи жодного «поворотника», автомобіль завернув на кільце Набережна – Шевченка - Чернишевського. Знову ж таки, не вмикаючи «поворотника» та не вказуючи напрямків руху, ця машина проскочила перед маршруткою вправо, не попередивши водія про маневр. Працівники ДАІ - це люди, які мають контролювати водіїв. Я готовий написати письмову заяву щодо цього факту порушення. І як мінімум, такий даішник повинен отримати догану. Вони не лише не дотримуються правил, а й грубо їх ігнорують та порушують. Вважаю, що з такими людьми треба розбиратися, а якщо ні – прощатися», - резюмував Сергій Григоренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 09:17
Це всім відомий хабарник Вадим Оксенюк,який травив Автомайданівців під час Майдану.
Анонім до Анонім Показати IP 13 Травня 2014 15:12
Ти звідки його знаєш? Ти просто Олень який нічого не вміє крім того щоб наговарювати...
Лучанка Показати IP 13 Травня 2014 09:25
Наводжу свіжий факт сьогодні їхала на роботу машиною такий же поворот ця ж біла «Toyota Prius» навпроти зробила медучилища, де зупинка маршруток. о 8-40 ранку. Я ще сказала ото да,- їм все дозволено.От вам і гасло не красти,не брати хабарів,самим не давати. Їх потрібно привести до порядку і жорстоко,карати звільняти,бо вони обнагліли до краю.Нікого і нічого не бояться, або самим виходити людям і їх гамселити,можливо тоді будуть боятися.Підтримую Григоренка,треба діяти і швидко
Волинянин до Лучанка Показати IP 13 Травня 2014 13:15
Це дуже серйозний проступок !!!! Смішно , ЛЮДИ вам немає чим зайнятись !!!! Робіть кожен свою роботу, а на дорозі ( всім відомо - ПДР написані кров"ю) , тепер без повороту проїхав - завтра не дай Бог - ДТП .Писати всі можуть - людина яка це скоїла , прийде час сама зрозуміє , так НІ відразу ж - хабарник, обнагліли , гамселити - це вже ЗОВСІМ , с себе треба починати , подивіться що в країні робиться , вже догамселились до ручки, щоб менше на коліна ставили на право -ліво , нас би не рахували за бандерівців і такого не було б .
Сонячна Показати IP 13 Травня 2014 09:42
тю..вона щоранку так їздить..їм можна)))
111 Показати IP 13 Травня 2014 09:44
Григоренка я не поважаю, але за це йому хвала. Гнати потрібно начальника ДАІ і його заступниів. Хабарники кончені. Призначити молодих і розумних.
111,1 до 111 Показати IP 13 Травня 2014 12:53
А робити хто буде??? молодий - ні.
Луцьк Показати IP 13 Травня 2014 09:48
п. Пащенко В.М. Розженіть ту сволоту до лапи.
ДАІ Показати IP 13 Травня 2014 09:52
Якщо працюєш в ДАІ і слідкуєш за порядком на дорогах - сам, в першу чергу, дотримуйся порядку. З цього починається "європа", а простіше кажучи - елементарний порядок і нормальне життя в нормальній державі.
Дмитро Показати IP 13 Травня 2014 10:31
Бачив цю ТОйоту сьогодні зранку біля Проміня. Норм їхали.
Справедливий Лучанин Показати IP 13 Травня 2014 10:46
Номерний знак цієї TOYOTA будь-ласка в студію!
Misteria до Справедливий Лучанин Показати IP 13 Травня 2014 11:05
Зі слів Григоренка, номер автівки - 0620
Андрій Показати IP 13 Травня 2014 11:03
НА Грибоєдова під знак в неділю та Тойота проїіхала. Біля обіду. Григоренко, доведи почате до кінця, щоб не залишилося тільки на словах. Пиши заяву і проконтролюй, щоб були покарані винуваті
Ковельчанин Показати IP 13 Травня 2014 11:42
На отих Тойотах тепер можна бачити луцьких ДАІшників у нас мабуть частіше, ніж у Луцьку, а ще кажуть люди, що вони в пошуках "заробітку" їздять по глухих забитих селах Камінь-каширського , Любешівського та і нших віддалених районів. Ніхто витрат на пальне та амортизацію коштовних новеньких іномарок не рахує...а от положити в карман кругленьку суму за чергового водія "на підпитку" можливість є....
Лучанин Показати IP 13 Травня 2014 12:08
Є таке діло! Теж неоднаразово звертав увагу як вони їхали на червоне світло, перевищували швидкість, повертали через сплошну на минулому та позаминулому тижні. Ще дивувався що то за машина така в ДАІ.
Ковельчанин 2 до Лучанин Показати IP 13 Травня 2014 12:46
Не пий , не будеш нікому нічого винен.
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 12:39
то певно якесь приватне даї.. чийсь синок купив машинку а папiк мiсце подарив на др от i катається "заробляє" праведним трудом
поліцай Показати IP 13 Травня 2014 13:17
кандоми ті даішники
Лучанин Показати IP 13 Травня 2014 14:04
Шановні Лучани. на таких автомобілях їздить не тільки ДАІ. а й патрульна служба,колишній беркут і багато інших служб мають такі автомобілі. ви спочатку розберіться а тоді пишіть...Такі всі розумні, до чого вже докотилися...
окс так Показати IP 13 Травня 2014 14:22
тримать
yura Показати IP 13 Травня 2014 14:38
da ix vzagali, tilku na roverax mogna dozvolutu izdutu i to bytu oberegnumu
Ластівка Показати IP 13 Травня 2014 14:42
Правильно!!! цим потрібно займатися ане забивати на це !!! добре. що це обговорюється а не просто замовчується !!!
xxl Показати IP 13 Травня 2014 15:04
правилам дорожнього руху повинні підкорятися всі !!! ДАІвці - не виключення !!! вже зовсім знахабніли! Сергій Анатолійович , доводьте до кінця цю справу! На догану , як мінімум, керманич авта заслужив!
Валерія Показати IP 13 Травня 2014 15:14
такі справи не можна залишати непоміченими , адже сьогодні це лише рух без "поворотника", а завтра спричинене тією ж самою людиною ДТП, тому добре , що на це звертають увагу!
Жінка Показати IP 13 Травня 2014 15:22
Дякуємо, Сергію Анатолійовичу, бо ці даішники вже геть знахабніли , а уваги на це ніхто не звертає, може , якщо всі будуть слідкувати за цим , то й буде все добре...
Водій Показати IP 13 Травня 2014 15:26
Миколо Ярославовичу і пане Григоренко. Посприяйте звільненню керівного складу і винуватців не тільки з роботи, а й з органів міліції. Тільки такими методами можна побороти цей негатив.
бандера Показати IP 13 Травня 2014 16:15
винуватцям 100% нічого небуде бо все рішае бабло так мені казав знайомий гаїшнік.я рахую що всі вони гандони,є і нормальні одиниці але всеодно вони танцюють під дутку начальства