USD 27.6 27.9
  • USD 27.6 27.9
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

Акція вкладників «Західінкомбанку» - «вистава» з подачі мера? ВІДЕО

Депутат Луцької міської ради Роман Бондарук прокоментував акцію вкладників «Західінкомбанку», що передувала вчорашній сесії Луцької міської ради, - інформує «Під прицілом».

Нагадаємо, учора вранці, 30 жовтня, на акцію мітингувальники вийшли з банерами, в яких ганьбили Романа Бондарука і Андрія Осіпова. Опісля, під час виступів представник вкладників та голова правління банку звинуватили у невиплатах депозитів людям саме братів Бондаруків: Юрія (члена міськвиконкому) і Романа (депутата міськради).

«Ті діти, які там стояли, зрозуміло, вони ніякі вклади не робили. І ніхто не показав договір депозиту. Це люди, які заробляють на цьому гроші. Це зрежисована акція проти Осіпова, мене і мого брата. Для того, щоб замилити людям очі, вони вигадують різні речі», - заявив Роман Бондарук.

На думку обранця громади, таким чином банк намагається перекласти відповідальність із себе на позичальників.

«Банк має депозитний договір з вкладником і там не вказано, що він віддасть гроші тоді, коли забере гроші у кредиторів. Ні. Він зобов’язався своїми інвестиціями заплатити гроші. Візьміть подивіться баланс «Західінкомбанка», у нього кожен день на рахунку 100 мільйонів гривень. Чому він їх не віддає?», - зауважує депутат міськради.
ЧИТАТИ ЩЕ: «ЗАХІДІНКОМБАНК» ЗАКЛИКАЄ ДЕПУТАТІВ ПОВЕРНУТИ БОРГИ
Роман Бондарук підтвердив, що у нього є кредит в банку, але те, що розповідають, - не зовсім правда.
«Дійсно, у мене є там кредит, але аж ніяк не 26 мільйонів, а набагато менше. По-друге, навіть якщо подумати, вкладники почали демонстрації ще 2009-го року. А мій договір закінчився тільки в кінці 2012-го року. В мене зараз з ними відбуваються судові процеси. Це моє право як громадянина. По-друге, те майно, яке в них є в забезпеченні, вони в мене хотіли забрати за безцінь. Я прийшов до них і сказав, що от в мене є майно, давайте ми його оцінимо, ви його заберете, і скільки не вистачить, я вам доплачу. Все. Їм так не підходить», - наголосив Роман Бондарук.

Депутат переконаний, що головна мета акції, що відбулася сьогодні під стінами міської ради - заплямувати ім’я його, брата Юрія та Андрія Осіпова. І таким чином налаштувати усіх проти Юрія Бондарука, який є членом міськвиконкому. Мовляв, на його місце уже навіть є людина, такий собі працівник «Вопаку» пан Крижанівський. Буцімто цей чоловік вже давно мітить на місце Юрія Бондарука.

Також депутат міськради переконаний, що це все робиться не без підтримки мера, якому не подобаються висловлювання та дії братів Бондаруків та Андрія Осіпова.
Загрузка...
Коментарів: 38
Мишко Показати IP 31 Жовтня 2013 11:18
Але брєд! Набралися кредитів-і видно не задарма-понаживались за рахунок вкладників, а тепер крайнього шукають-видно мер їм казав кредити брати? А брали і зарання знали що віддавати не будуть-ганьба таким депутатам-в тюрягу,а не ходити і дурня з когось робити, ото горе-депутати,ужас!
Просто так Показати IP 31 Жовтня 2013 11:28
Шахраї...
прислухайтесь до Просто так Показати IP 31 Жовтня 2013 20:55
Прислухайтесь до манери висловлювання "народного дупутата":) "Ну" та "ии" - складають 70% промови:)ЖАХ! Кого ми вибираємо???
Іван Показати IP 31 Жовтня 2013 11:31
Я все життя чесно працював, і ледве заробив на "Жигулика" 1980 р.в., а де ж цей "трудяга" "назбирав" на Lexus 460 ???
Лексус-кексус до Іван Показати IP 31 Жовтня 2013 20:54
Та я вас прошу, той Лексус його був добитий паном Башк-енком, перекуплений у нього уже за смішні гроші.
лучанин Показати IP 31 Жовтня 2013 11:33
цинізм таких депутатів аж зашкалюе Вони совісті не мають на грам Та проблема не в них а в нас Адже це ми ім даем квиток до влади Бачили очі що купували тапер іжте
Александр Показати IP 31 Жовтня 2013 11:34
Роман, таки есть с чего доплачивать?
Серий Показати IP 31 Жовтня 2013 11:39
Судячи з коментарів зрозуміло для чого це все шоу з пікетами. До захисту прав вкладників це все не має ніякого відношення.Вибори почалися.
Александр до Серий Показати IP 31 Жовтня 2013 11:51
А "судячи з новини" не сложилось впечатление, что вкладчиков опять держат за лохов? Ну и выборы, конечно, начались...
Тарас Показати IP 31 Жовтня 2013 11:49
рило файне має, а совісті ні граму, віддай гроші що винен, хай людям повернуть депозити!!!
ти до Тарас Показати IP 31 Жовтня 2013 14:11
як не поймуть - та не їм він винен гроші, а банку - чого ви такі туп.! загрозу побачив мер у бондаруку - М.Я. - вас точно не оберем!
ВАсиль Показати IP 31 Жовтня 2013 11:59
на злодієві шапка горить. яких обрали депутатів таких і маємо. Він пройшов через Батьківщину. Там всіх треба в тюрму як і Юлію Тимошенко. Треба як балатовуватись в депутати чи в мери то знати де і кому що винен а не думає депутатство їм поможе борги списати
женік Показати IP 31 Жовтня 2013 12:01
треба було побачити бабок і дідульок які вчора були там. а їздити на дорогих машинах відпочивати за кордоном за гроші людей не СОРОМНО??????? Ганьба депутатам міської Луцької ради. Кого ми обрали, лучани?????
Коментатор Показати IP 31 Жовтня 2013 12:02
Має відношення чи не має - не Вам судити! Головне знову не обрати до влади ось таких "чесних" депутатів. Якщо в нього завершилася угода в 2012 році, то чому не виплачений кредит? Чому в нього судові процеси? Замало взяв чи віддавати немає звідки?
вкладник Показати IP 31 Жовтня 2013 12:36
Бондарук Роман - штопаний през****ив.З Бондаруками в місті ніхто не хоче мати справи. Де вони - там л***о. Там брехня, підкуп, шантаж, залякування, насилля. Це слова міських депутатів - колег Бондарука Романа. Цікаво, чи є ще хтось, щоб повірив цим людям?
режисер Показати IP 31 Жовтня 2013 12:44
більшої "вистави", як поставили Бондаруки, не було й не буде. А старший так потрібний в виконкомі, як волосся на ср***і. Цю "виставу" побачила вже вся Україна.
вкладниця Показати IP 31 Жовтня 2013 12:52
А чому ж ти на сесію не прийшов і не сказав це людям? Блазень і брехун. Зі своєї нори зручніше "глаголити"? Сцикун ти, а не бізнесмен і депутат.
ооо Показати IP 31 Жовтня 2013 13:07
Більшість коментів тут недолугі ,депозити люди ложили в банк з нього і треба питати,а з бопржниками банк хай розбарається, адже це він давав кредит,
василь Показати IP 31 Жовтня 2013 13:10
з хворої на здорову голову хочуть перекласти, банк ніби зовсім непричому,він просто заручник ситуації
Klara Показати IP 31 Жовтня 2013 13:50
Дійсно, БАНК, ВЛАДА чомусь в стороні. А люди між собою, як собаки гризуться.Закони не діють...принаймі для простих людей.
123 Показати IP 31 Жовтня 2013 14:17
А хто більше за цього Бондарука робить , може Вега , чи сівак - в яких у голові щось не те , чи може Женік , який меру ср,ку лиже!
Молот Показати IP 31 Жовтня 2013 14:18
Що толку зі слів Бондарука, як з козла молока ! БРЕХУН є брехун-це він де щодня бачить баланс банка і коррахунок,і навіщо каже про 100млн. на залишку ??? Взяв кредит то верни і заплати проценти банку !
111 до Молот Показати IP 31 Жовтня 2013 14:41
А твоє яке діло скільки він взяв - він взяв у банку , і це не гроші позичальників!!!
Александр до 111 Показати IP 31 Жовтня 2013 21:49
Банк напечатал деньги "подарок Роме Бондаруку". Дитятко, иди учи науку о банках
отак Показати IP 31 Жовтня 2013 15:12
Луцька прокуратура відвоювала гуртожиток у фірми члена виконкому міськради Прокуратура повернула гуртожиток вартістю майже 7,7 мільйона гривень територіальній громаді Луцька. Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Волині. Прокурор Луцька звернувся з позовом в інтересах держави та територіальної громади обласного центру Волині в особі міськради до Регіонального відділення Фонду держмайна України, ТОВ «Волиньметбуд», Колективного підприємства «Промбуд-6» про часткове визнання недійсним договору купівлі-продажу та визнання недійсним свідоцтва про право власності на гуртожиток по вулиці Ковельській, 3 у Луцьку, виключення гуртожитку зі статутного фонду ТзОВ й повернення його у комунальну власність міськради. У 1993 році цей гуртожиток був безпідставно включений у склад цілісного майнового комплексу, який передавався у власність підприємства «Волиньбуд» (у подальшому приміщення гуртожитку стало власністю КП «Промбуд-6» і увійшло до статутного фонду ТзОВ «Волиньметбуд»). При приватизації гуртожитку було порушено право територіальної громади отримати житловий будинок у комунальну власність. Рішенням господарського суду Волинської області гуртожиток визнано комунальною власністю громади міста Луцька. На виконання цього рішення господарського суду за територіальною громадою зареєстровано право власності на гуртожиток №2 вартістю майже 7,7 мільйона гривень та загальною площею 2,416 тисячі квадратних метрів. До слова, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців керівниками обох фірм, які засвітилися у цій схемі, є представники луцької влади. Зокрема «Промбуд-6» очолює депутат Луцької міськради Роман Бондарук, а ТзОВ «Волиньметбуд» керує його рідний брат, член виконавчого комітету міськради Юрій Бондарук.
Отаку до отак Показати IP 31 Жовтня 2013 15:56
"Луцька прокуратура "відвоювала". Дурню це не новина. Прокуратурою України протягом 2010-2013 років повернуті у комунальну власність майже всі гуртожитки по Україні які в процесі приватизації (тобто в період 1992-1994 років були включені до статутних фондів підприємств. Тому війни не було, рішення набрало законної сили після першої інстанції.
лом Показати IP 31 Жовтня 2013 15:16
всі інші депутати пухнасті і біленьки їздять на підводах і бричках, і харчуються виключно сухарями,ацей пан Бондарук просто доктор зло,який їсть немовлят.P.S.людей знову хочуть пошити в дурні.
один з дурнів до лом Показати IP 31 Жовтня 2013 15:26
То хай би він розказав громаді скільки взяв куди вклав і що заставив
отрн Показати IP 31 Жовтня 2013 15:40
а прибуток віддав тобі "один з дурнів" ото булоб хвайно,і вельмишановна громада заопладувалаб. очнись клоун,капіталізм в всій красі і нема чого шмарклі жувати
Порядок Показати IP 31 Жовтня 2013 17:19
Хлопці, ви забули що мер наш у минулому теж банкір (Приватбанк) тож йому добре відомі ті схеми по яких такі спритники, як Бондаруки, Осіпов, Бень, Ешвович та інші "горе бізнсмени і депутати" взяли кредити і неповертають........!! Але чому зі взятих 8 (вісім) кредитів (на три фірми і на фіз.особи) ну жодний не повертається ??
Людмила Показати IP 31 Жовтня 2013 17:36
Більш яскравого і переконливого прикладу як в області можна безнаказано красти і ошукувати людей, уявити важко. Хто створив такі умови для злодіїв Бондаруків? Де прокурор області!? Де служби безпеки!? Одного садять за 500 доларів, інші крадуть десятками і сонями мільонів. В якій країні живемо? Центр Європи!
Ольга Показати IP 31 Жовтня 2013 18:52
Оце підле лихо ще й краватку повісило.Вкладники мотузку повісять.
Олександр Показати IP 1 Листопада 2013 09:31
АГОНІЯ «ЗАХІДІНКОМБАНКУ», ЧИ ЯК ВЛАДА ДОПОМОГАЄ БАНКІРАМ ОБКРАДАТИ ВКЛАДНИКІВ. В банківській системі Украіни є такий собі «Західінкомбанк», який, по висловлюванням багатьох поважних інтернет видань та працівників ЗМІ, перетворили в «общак» Іванющенко-Аврамова. Більше 5-ти років вкладникам не повертають депозити і навіть перестали виплачувати мізерні відсотки. НБУ вважає, що банк працює в звичайному режимі. Але можуть так «працювати» тільки свої – донецькі, не дарма на просторі інтернет видань цей «банк» інакше як «ОБЩАК» і не називають. Заложниками цього стали тисячі громадян, переважно інвалідів і пенсіонерів. Хто мав знайомих в «банку» – свої мільйони давно забрав. З своїми боржниками в банку не займаються і навіть пропонують самим вкладникам « вибивати » гроші з боржників ( ??? ). Такої дурні досі не знала фінансова система України !!! Кредити не повернули навіть колишні працівники установи, боржники продовжують користуватись заставним майном та їздити на заставних автомобілях і т. д. Голова правління «Західінкомбанку» Галина Скиба не бажає спілкуватись з вкладниками і на всі запити має одну відповідь — немає грошей і коли будуть – не відомо. На запити видань, які намагаються допомогти ошуканим вкладникам вказаного «банку» Г. Скиба відписує : « В банку проводиться робота по фінансовому оздоровленню банку та для поновлення довіри вкладників ». Про яке фінансове оздоровлення може бути мова, коли «банк» фактично банкрут? Фінустанова має зобов’язань лише перед фізичними особами на 331 мільйон 360 тисяч гривень. Та про яку довіру до вказаного «общака» може йтись коли ця фінансова установа нагло обікрала своїх вкладників і більше 5-ти років не повертає депозити, навіть незважаючи не те, що вкладники мають на руках рішення судів про повернення депозитів. Г. Скиба навмисно знущається над вкладниками, а разом з тим вже більше 200 владників померли так і не дочекавшись своїх заощаджень. Всі ці смерті на її совісті. В вересні цього року з'явилась інформація, що «Західінкомбанк» обіцяє розрахуватись 100% по вкладу, якщо його вкладник сплатить комісію в розмірі 50% депозиту ( !!! ) Такого відвертого «разводу» на банківському ринку ще не було. Все по поняттям. І знов в НБУ ніякої реакції. На мою думку сам факт подібних пропозицій зі сторони «Західінкомбанку» говорить про повну бездіяльність держави в частині захисту прав вкладників. Сам факт «пропозиції» «банку» яскраво говорить про те, що грошей в установі не вистачить навіть половині вкладникам. Таким чином, у вкладників, які не мають рішень суду про повернення банком депозитів ситуація зовсім плачевна. Тому не зволікайте, та подавайте в Луцький міжрайонний суд позовні заяви. На своєму сайті «банк» пропонує іпотечні кредити, в той же час не виплачуючи депозити і відсотки. Це що, нове МММ під прикриттям влади? Коли вже в НБУ знімуть «рожеві окуляри» і будуть діяти згідно Закону України, як це зробили з іншими банками. Керівництво НБУ плювати хотіло на вкладників цього банку та вперто не бажає розібратись з вказаною банківською установою, що суперечить вимогам: - статті 41 Конституції України (Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним..) - частини другої статті 1060 Цивільного кодексу України (За договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника.); - статті 629 Цивільного кодексу України (Договір є обов'язковим для виконання сторонами.); - статті 22 Конституції України (Конституційні права гарантуються і не можуть бути скасовані.); - статті 64 Конституції України (Конституційні права не можуть бути обмежені.). По факту — в наявності Загальноукраїнська банківська афера ціною 334 млн.грн. під прикриттям Гаранта та НБУ. Дії керівництва «банку» підпадають під ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст.190 КК України (шахрайство), ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), ст. 382 КК України (невиконання судового рішення). Натомість Волинські правоохоронні органи не бачать ніяких порушень з боку керівництва банку. Можливо банкіри домовились з правоохоронцями за гроші своїх вкладників? А можливо що правоохоронці отримали вказівки з Київа та справно виконують наказ. Популярне українське видання «Відомості» у номері №29 за 18 липня 2013 року (стаття «Західінкомбанк» не повертає вкладів навіть після рішень суду») порушувало питання невиплат ПАТ «Західінкомбанк» депозитів вкладникам на їхню вимогу. « Відомості » з’ясували що хоча справи вкладників, які виграли суд у «Західінкомбанку» взято до провадження виконавчою службою, реально отримати свої гроші можуть нескоро. Адже спершу виконавці мають провести аукціон із продажу арештованого майна боржника (свого часу майно «Західінкомбанку» було арештовано) та розподілити кошти в порядку черговості між стягувачами. На початок липня у зведеному виконавчому провадженні перебувало 1173 справи на суму понад 49 млн. грн. Одне слово, повернення грошей може затягнутися на роки. У людей, яким за 80, цього часу, як ви розумієте, немає. Єдиний вихід швидше отримати гроші — визнати «Західінкомбанк» неплатоспроможним і погасити його зобов’язання через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Тому «Відомості» і надіслали запит в НБУ із запитаннями щодо можливості визнання банку неплатоспроможним або ж позбавлення його ліцензії на тій підставі, що фінустанова не виконує своїх зобов’язань перед вкладниками. Адже пункт 2 статті 75 ЗУ «Про банки» каже, що саме Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії проблемних за умови, що «банк не виконав вимогу вкладника або іншого кредитора, строк якої настав п’ять і більше робочих днів тому». Більше того, стаття 76 згаданого закону зобов’язує НБУ прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, зокрема, у разі «невиконання банком протягом 10 робочих днів поспіль 10 і більше відсотків своїх зобов’язань перед вкладниками й іншими кредиторами». А далі Національний банк України не пізніше дня, наступного за днем прийняття рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, повідомляє про це рішення Фонд гарантування вкладів фізичних осіб для вжиття ним заходів, передбачених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Як бачимо, підстав, щоби Нацбанк прийняв рішення про визнання «Західінкомбанку» неплатоспроможним, достатньо. Адже своїх зобов’язань ця фінустанова не виконує перед тисячами вкладників не тільки впродовж п’яти днів, а вже роками. Про що свідчать рішення судів. Вважаю, що керівництво НБУ чекає команди з адміністрації Президента. А Президент, як ГАРАНТ конституційних прав і свобод, спокійно спостерігає як керівництво «Західінкомбанку» обкрадає українців. До речі, в інтернет просторі є дуже багато відгуків відносно особи Президента та його позиції щодо даної проблеми. Якщо дуже коротко та відкинути нецензурну лексику, то суть висловлювань можна звести до наступного – українцям такий «Гарант» НЕ ПОТРІБЕН. Можу уявити як активізуються ошукані вкладники цього «банку» перед виборами Президента. Небайдужих відвідувачів банківських сайтів прошу підтримати вкладників «Західінкомбанку», щоб їх також не спіткала така участь. Вважаю, що ситуація, яка склалась в «Західінкомбанку», точніше до якої привели в адміністрації Президента та в НБУ, це, як кажуть, розвідка боєм. Логіка проста – якщо ошукані вкладники вказаного «банку» будуть мовчки спостерігати за тим як їх обікрали та не доведуть до загальноукраїнського резонансу, то і вкладників інших банків можливо обібрати по цьому сценарію. Тому загальнодержавний «лохотрон» під назвою «Західінкомбанк» стосується вкладників всіх українських банків. В Рівному вже створена громадська організація ошуканих вкладників «Західінкомбанку». Необхідно, щоб такі громадські організації були створені у всіх містах де ще існує чи існували філії цього «банку». Нагадаю, що тільки за період серпень-вересень закрились філії в м. Київ, Львів, Херсон. Це також доводить, що «Західінкомбанк» практично банкрут. Може на ці факти щось прокоментує Галина Скиба? Чи це і є «робота по фінансовому оздоровленню банку та поновлення довіри вкладників »? Олександр Купін.
Молот до Олександр Показати IP 1 Листопада 2013 09:56
олександр, а навіщо все копіювати з різних статей всю цю трахомудію ? тут одне і так ясно: ВЗЯВ КРЕДИТ ТО І ВЕРНИ ЙОГО І СПЛАТИ % а банк тоді ссплатить депозити бабулькам і дідулькам........
Леся Показати IP 1 Листопада 2013 10:52
ВИ Праві "Молот" вони просто "захищаються" смішно=))))
Олег Показати IP 6 Листопада 2013 23:46
Ну невже ви не розумієте, що Західінкомбанк для того і прихопили Іванющенко-Аврамов, щоб викачати всі активи (забрати собі), а депозитчикам повернути крихти.
до луксус кексус Показати IP 20 Березня 2014 12:09
шо ти говориш че новий автомобиль а брався з салону а не з рук!!ромчік себе сильно поважае щоб брати б.у
Elina Johnson Показати IP 3 Лютого 2015 01:55
коментар було видалено

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.