На Камінь-Каширщині палали суха трава, торф’яник та чагарники

Сьогодні 11:15
Учора на Камінь-Каширщині ліквідовано кілька пожеж в екосистемах: палали суха трава, торф’яник та чагарники, їх гасили підрозділи ДСНС та місцевої пожежної охорони району.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.

Пожежі виникли в селах Підріччя Камінь-Каширської громади, Діброва Любешівської громади, Щитинь Камінь-Каширської громади, Козлиничі Маневицької громади.

Читати ще: У Луцькому районі рятувальники гасять пожежі сухої трави і чагарників, а у Володимирському – горіла стерня

Загальна площа ліквідованих пожеж – майже 4 га, триває гасіння торф’яника поблизу села Діброва.

Причина займань в більшості випадків – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus