• EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Лучани до останнього тримали кулаки «за наших». ФОТОРЕПОРТАЖ

16 Червня 2016 22:29
Збірна України у рамках 2-го туру групового етапу Євро-2016 зазнала поразки від збірної Північної Ірландії (0:2). Підтримати національну збірну до фан-зони на Театральному майдані прийшло більше тисячі лучан.

Команди дуже активно розпочали гру, проте Україну в атаці було не впізнати – складалось враження, що це зовсім не ті хлопці, які «пресували» збірну Німеччини в попередньому матчі. Другий тайм розпочався із голу у ворота збірної України. На 49 хвилині відзначився МакОулі.

Тренер збірної Михайло Фоменко використав 3 можливих заміни, випустивши на поле Зозулю, Гармаша та Зінченка. Проте, у «наших» за весь матч було лише кілька нагод «прострілити» ворота супротивника, але й ті не були очевидними.

Натомість, північноірландці вичекали момент в захисті та закотили ще одного круглого у ворота українців – як і у грі проти Німеччини – на останніх хвилинах.

Лучани емоційно реагували на кожен момент, майже не відриваючи очей від великого екрану. Проте, центральну площу міста покинули у відверто пригніченому настрої, після того як на шостій додатковій хвилині Макгін звів рахунок до 0:2 не на нашу користь. Хоча до останнього тримали кулаки за «наших», сподіваючись на, хоча б, нічию.