Повітря у Луцьку найбільше забруднюють автомобілі
Луцьк на 20 місці серед 53 міст України за забрудненням повітря. Цю інформацію озвучив під час оперативної наради начальник відділу екології Луцької міської ради Анатолій Гламазда.
«На кожного лучанина припадає 58 кілограмів шкідливих речовин. Лише 7 % - це викиди виробництва. Решта - від пересувних джерел», - повідомив головний еколог Луцька Анатолій Гламазда.
Щоправда, рівень забруднення у Луцьку в межах середнього - 7,99 по Україні – 8,0. Щороку він зменшується. Для прикладу – у 2010-ому цей показник становив 10.
Не забули депутати і похизуватися перед сусідами, мовляв, у нас менше 8, а в Рівному – 10. Про це повідомляє сайт національної метеослужби.
Луцький міський голова Микола Романюк сприйняв цю інформацію, як стимул ще швидше позбавити лучан приміських маршруток. «З 1 січня має бути виведено всі приміські маршрути – це перше. Друге – великовантажні автомобілі, які заходять у Луцьк. Куди дивиться автомобільна інспекція? Треба посилити контроль за вантажівками», - сказав мер.
Жодним словом чиновники не обмовилися за приватні автівки. Але вони також забруднюють повітря.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«На кожного лучанина припадає 58 кілограмів шкідливих речовин. Лише 7 % - це викиди виробництва. Решта - від пересувних джерел», - повідомив головний еколог Луцька Анатолій Гламазда.
Щоправда, рівень забруднення у Луцьку в межах середнього - 7,99 по Україні – 8,0. Щороку він зменшується. Для прикладу – у 2010-ому цей показник становив 10.
Не забули депутати і похизуватися перед сусідами, мовляв, у нас менше 8, а в Рівному – 10. Про це повідомляє сайт національної метеослужби.
Луцький міський голова Микола Романюк сприйняв цю інформацію, як стимул ще швидше позбавити лучан приміських маршруток. «З 1 січня має бути виведено всі приміські маршрути – це перше. Друге – великовантажні автомобілі, які заходять у Луцьк. Куди дивиться автомобільна інспекція? Треба посилити контроль за вантажівками», - сказав мер.
Жодним словом чиновники не обмовилися за приватні автівки. Але вони також забруднюють повітря.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Семен
Показати IP
13 Серпня 2013 18:58
Своих 15 и 15-а они не видят.
Вася
Показати IP
13 Серпня 2013 19:16
своїми джипами забрюднюють місто яким дихають діти
андрiй76
Показати IP
13 Серпня 2013 19:34
Щось не доганяю.Повітря у Луцьку найбільше забруднюють автомобілі і з кожним роком їх стає все більше,а дихати...легше?..Де логіка?
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.