USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Патрульна поліція Луцька просить гроші на аптечки та ремонт авто

23 Березня 2016 15:30
З проханням надати кошти із міського бюджету на придбання реанімацінйих аптечок, а також на ремонт службових транспортних засобів звернулась до міської ради патрульна поліція Луцька.

Про це під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів повідомила начальник управління фінансів та бюджету Луцької міської ради Лілія Єлова.

З її слів, патрульна поліція міста Луцька звернулась до управління фінансів із проханням виділити 5 тисяч гривень на придбання реанімаційних аптечок, і рівно стільки ж на ремонт службових автівок.

Тож, луцькі обранці громади підтримали питанян про внесення змін до рішення міської ради «Про бюджет на 2016 рік».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
СМІШНО Показати IP 23 Березня 2016 15:51
Поліція буде бити авто а лучани за це платитимуть))))))Класна схема якщо пторапив в ДПТ(сам винен)збитки за тебе заплатить місто!!??))))І чому це вони обслуговують дороги в тому числі області і структура МВС а платить місто!!??
лучани до СМІШНО Показати IP 23 Березня 2016 16:09
Патрульні набагато штрафів у бюджет міста повиписували, то ж і 5 тисяч для них не шкода.
о до лучани Показати IP 24 Березня 2016 09:05
на скільки на склдали?????
депутат до СМІШНО Показати IP 23 Березня 2016 18:59
Це нецільєве використання коштів, Закон забороняє фінеансувати поліціє з місцевого бюджету.
Лучанин. Показати IP 23 Березня 2016 15:54
Старі працівники міліції ремонтували авто за свої кошти, автомобілі їздили по 20 років, а тут дали новенькі авто, яким немає ще і року і вже треба кошти на ремонт, меньше треба на них без діла кататися і бити.
лучани до Лучанин. Показати IP 23 Березня 2016 16:08
Старі мусара на зарплату штани не могли собі купити, нето що поремонтувати авто. За ремонти платили терпіли та кримінал.
11 до Лучанин. Показати IP 23 Березня 2016 16:15
ти мабуть старий працівник міліції......тільки не за свої кошти....а за ті які здирали з водіїв
Лучанин. до 11 Показати IP 23 Березня 2016 16:36
Я не старий працівник міліції, просто бачу як нові поліцейське себе ведуть, катаються , гроблять автомобілі, а скажіть коли Ви бачили піший патруль в себе на районі, можу з впевністю сказати, якщо даних поліцейських знімуть з автомобілів і скажуть патрулювати пішком , то 99 процентів звільняться протягом 24 годин.
луцький до Лучанин. Показати IP 23 Березня 2016 18:45
вот вчора на соборності в мене в дворі піший патруль п'яне бидло розганяв
Дід до луцький Показати IP 23 Березня 2016 21:00
Ну звісно, вийшли з авто - вот вам і піший патруль
Руденко М.М Показати IP 23 Березня 2016 16:07
Хай Шпига з Поліщуком скінуться,а то долю за бурштин беруть а на аптечкі та ремонт хай люди допомагають.
Юрист до Руденко М.М Показати IP 23 Березня 2016 17:28
Ти обідився на них,що не в долі,хоча знані кажуть,що ти в жИтомирській області непогано там на старателів напосів)
Юрек Показати IP 23 Березня 2016 16:24
Це тільки початок. А закінчиться банальними поборами з водіїв. Десь ми вже таке бачили.
Кейт Показати IP 23 Березня 2016 16:38
Ну да просили менты на ремонт, а засудили как взяточников
МЄНТ Показати IP 23 Березня 2016 17:20
А за свій рахунок? Я 2500 получав і ладив службову машину, і ще її заправляв. І взяток не брав, інколи хороші люди в знак подяки за справи хороші допомагали. А ви СУ**І пяних водіїв в магазин за водичкою посилаєте, а продавець називає космічні суми за "водичку для поліції", я думаю багато хто розуміє про що я! І Вони ще просять на ремонт машин)))) Понабирали по оголошенню, шоб то один одного здавали своєму начальству))))) л*хі в міліції один за одного масу тягнули а ви ВИ*РОДК*!!!!
ВАСЯ Показати IP 23 Березня 2016 17:27
ЗА АПТЕЧКИ ЗГІДНИЙ, ПОТРІБНІ ... САМ БАЧИВ / БУВ СВІДКОМ ЯК ПОЛІЦІЯ НАДАВАЛА ПОТЕРПІЛОМУ ПЕРШУ ДОЛІКАРСЬКУ ДОПОМОГУ ,І БУВ ПРЄМНО ЗДИВОВАНИЙ ЯК ГРАМОТНО І ПРОФІСІЙНО НАДАЛИ ПОТЕРПІЛОМУ ДОПОМОГУ ..../ А ЗА МАШИНИ ПОТРІБНО ВИРАХОВУВАТИ З ВОДІЯ ЩО ВОНИ ГАВИ ЛОВЛЯТЬ ... ЯК В ШКОЛІ ЗГУБИВ ПІДРУЧНИКА ЗАПЛАТИ В 25 КРАТНОМУ РОЗМІРІ ЩОБ ДУМАВ ГОЛОВОЮ А НЕ Г*ЛОВКО*
123 Показати IP 23 Березня 2016 17:29
Началось. Реформы в действии.
доктор хром Показати IP 23 Березня 2016 17:34
Піший патруль, а не ремонт машин, і особисто кожен поліцай укомплектовує аптечку, зарплата дозволяє.
Депутати Показати IP 23 Березня 2016 18:03
Нехай дає хатія реформаторкааааа атестаторкааааа
МЄНТ до Депутати Показати IP 23 Березня 2016 19:14
100%
Паша Показати IP 23 Березня 2016 19:19
Да, читаю і бачу що ми двома ногами далеко від європи. І держава, і керівництво , і населення. Всі долучаються до змін та підтримують
Рома Показати IP 23 Березня 2016 19:29
Не патрульна поліція, а клоунада якась, розігнати б їх всіх, тільки державні гроші на вітер викинуті !!!
до Роми до Рома Показати IP 23 Березня 2016 20:12
Так у них забезпечення 100% нова реформа а уже грошей нема на ремонти аптечки не реформа а лахатрон
Анонім Показати IP 23 Березня 2016 22:04
менше гасати по проспектах треба назустріч один одному....
1111 Показати IP 23 Березня 2016 22:04
хай москалі їм платять за те, що вони їхні фури супроводжують
па Показати IP 24 Березня 2016 09:13
Вони отимують заробітну плату від 8000 грн., набрали 156 х 8000 = 1248000 грн. в місяць це мінімум держава платить патрульним, і що з 1,2 млн. тяжко занйти 5 тис. грн. на аптечки???????
Цвинтар А.А. Показати IP 24 Березня 2016 09:48
"...патрульна поліція міста Луцька звернулась до управління фінансів із проханням виділити 5 тисяч гривень на придбання реанімаційних аптечок, і рівно стільки ж на ремонт службових автівок...." Брєд сивої кобили, нова поліція а схеми старі ! Хто їх фінансує ??? В кого на балансі ???