USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Свіжовикладена бруківка на вулиці Ветеранів потріскалась

9 Листопада 2016 14:26
Бруківка, яку нещодавно поклали на вулиці Ветеранів у Луцьку, потріскалась. Про це у мережі написала Оксана Прокопчук.

"Це жах і краса одночасно! Тішуся-не натішуся, що нарешті тротуари на вулицях Молоді, Соборності та Ветеранів будуть рівненькі, викладені бруківкою. Але який жах і відчай охоплює, коли розумієш, що об'єкт ще не зданий, а бруківка кришиться під ногами вже від осінніх дощів, а попереду в нас ще мокрий сніг і волинська зима.

От скажіть Yuriy Moklytsia Микола Романюк, хтось перевіряв якість бруківки, яку закупляє міськрада в шаленних об'ємах? Вам, господарям власних обійсть, не лише керівникам міста, серце не болить?

Виробникам бруківки - ганьба і сором, бо патріотизму і любові до рідного міста у них нема, цікавлять лише прибутки", - йдеться у дописі.

З її слів, фото зроблене сьогодні на вулиці Ветеранів, але такі казуси з потрісканою бруківкою є по усіх нововикладених тротуарах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
романюк Показати IP 9 Листопада 2016 15:20
Це добре можна купити нову.А НАВІЩОЩО ВОНА ЯКЩО ВОНА БУДЕ ЛЕЖАТИ 700 РОКІВ ЯК КАМЯНА БРУКІВКА У ВОСТОЧНОЙ ПРУСИИ
Alex Показати IP 9 Листопада 2016 15:28
А машини пробували не ставити на ту бруківку....
Альо Показати IP 9 Листопада 2016 17:06
Бруківку ще не закінчили вкладати, а вона вже зіпсована. Уявіть, що буде після зими, коли по ній, мокрій, їздитимуть очисні машини. Постачальники мали б бути совісними і надати якісний міцний продукт, як для вулиці(
Анонім до Альо Показати IP 9 Листопада 2016 18:39
а ти хто щоб про це говорити? і звідки знаєш,що і яке має бути? І причому тут зима? Ч*О?
Саша Показати IP 9 Листопада 2016 17:51
А ви на Соборності 32а чи 32 зайдіть в двір і пофотогроофуйте, яке болото розвезли там. розібрали асфальт, а новий не стелять вжебільше місяця. Люди тонуть в багнюці і всім байдуже. Краще б вже не починали робити того ремонту
Анонім Показати IP 9 Листопада 2016 18:25
г*мно, а не стаття! обєкт ще не закінчено. це заміняється. відразу видно компетентність журналюг.
араміс до Анонім Показати IP 9 Листопада 2016 18:51
своєю статею ви не повадаєте працю ти хто трудився. для того щоб ти одне здруги ішло не по болоту. пройміться повагою люди.
лучанин до араміс Показати IP 9 Листопада 2016 18:55
Чому не писали і не фотографували, як люди ламали і крали паставлений поребрик. А люди працювали.
справедливість Показати IP 9 Листопада 2016 19:05
краще було б болото?!! нащо таке писати, ще ж не закінчили. по завершеню побачим! люди для вас же робиться.
Тетяна Показати IP 9 Листопада 2016 22:38
Дякуйте і за таке!