USD 37.65 37.80
  • USD 37.65 37.80
  • EUR 40.70 40.95
  • PLN 8.72 8.83

У Луцьку набирають прикордонників на контрактну службу

16 Січня 2015 15:44
Луцький прикордонний загін проводиться набір на посади солдатів і сержантів за контрактом до Державної прикордонної служби України.

Набір проводиться з числа осіб, які виявили бажання добровільно служити у Державній прикордонній службі України та відповідають вимогам військової служби, а саме військовозобовязані запасу рядового, сержантського і старшинського складу, віком до 40 років, які відслужили строкову військову службу, солдати і матроси, сержанти і старшини, які прослужили на строковій службі не менше шести місяців, громадяни призовного віку, які не проходили строкову службу і мають вищу, середньо-технічну або середню освіту, військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, прапорщиків і мічманів, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 – на військову службу солдатів і матросів, сержантів і старшин, - повідомили у Луцькому прикордонному загоні.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

Кандидати на військову службу за контрактом повинні мати гарний загальноосвітній розвиток та позитивно характеризуватися за містом служби, роботи та проживання, а також:

- бути придатними до військової служби за контрактом і повністю відповідати передбаченим таблицею додаткових вимог до стану здоровя для служби в ДПС України;

- мати хороший фізичний розвиток і бути готовими здати заліки з фізичної підготовки.

За довідками звертатися за адресою:

м. Луцьк вул. Стрілецька 6 тел.(03322)4-20-28 ; 097-008-15-28

ст. офіцер з добору Окремого регіонального центру комплектування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus