USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку сьогодні - народне віче проти диктатури

8 Грудня 2013 08:00
Народне віче під гаслом «Ні» – диктатурі!» відбудеться сьогодні, 8 грудня у Луцьку. Віче відбудеться в підтримку київського третього Народного віча.

Так, сьогодні о 12:00 в столиці відбудеться третє Народне віче. На ньому вимагатимуть покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, порушення кримінальної справи проти міністра внутрішніх справ, звільнення усіх політичних в'язнів, відставки уряду й дострокових парламентських та президентських виборів.

Народні віча в підтримку київського Євромайдану відбудуться і в обласних центрах, в тому числі й у Луцьку.

«У час коли країна на шляху змін, жоден українець не має права сидіти вдома!» Якщо не має змоги їхати до Києва, запрошуємо мешканців міста 8 грудня, о 13:00 на Театральний майдан! - написала в соцмережі Facebook Юлія Грищук.

Мітинги на підтримку українських протестів пройдуть й у інших містах світу, зокрема в Римі, Мілані, Берліні, Нью-Йорку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
оксана Показати IP 8 Грудня 2013 09:42
Прошу всіх небайдужих прийти і висловити свою підтримку тим людям які вже тиждень мерзнуть на Майданах країни , відстоюючи право КОЖНОГО із нас на свободу.Дуже прошу.
Александр Показати IP 8 Грудня 2013 10:03
Не тот глупец, кто не понимает, а тот, кто таки понимает, но действует, как если бы не понимал. Шарль Рише. Кстати, основоположник истероэпилепси.
Александр до Александр Показати IP 8 Грудня 2013 10:20
"Они уже не добиваются отставки правительства, а лишь его частичного изменения. Есть два основных требования: наказать виновных в столкновениях, произошедших неделю назад, и выпустить всех заключенных", - сказал европарламентарий. http://telegraf.com.ua/ukraina/politika/937369-ezhi-buzek-oppozitsiya-uzhe-ne-dobivaetsya-otstavki-pravitelstva.html Вопрос: об этом в Луцке знают?
УКР Показати IP 8 Грудня 2013 10:13
Для чого?Щоб послухати набір штампованих фраз про кривавий режим . про свободу . демокраію?І саме головне- з чиіх вуст?Тих людей , які самі рвуться до цієіі влади? Що заважало Бондарю, Шибі , коли вони були при владі . щось змінити ? Побудувати хатинку .З.І.іздити з коханкою в інше місто ( по дорозі скоівши аварію,вякійзагинули тримолоді хлопці0 і при цьому не нести ніякоі відповідальності? Ось вона , мрія , наших лузерів .А чим краще молоді активісти та координатори?Вони , що відзначились на ниві науки , служінню народу? ОСОБЛИВО , МИЛУЄ. ТОВАРИЩ В КРАСНОМУ КОСТЮМІ , ЯКИЙ СТАВИТЬ СВОГО БІЛОГО ДЖИПА ЗА СОБОРОМ . щО В НИХ СПІЛЬНОГО ЗІ МНОЮ .З МОІМИ ДІТЬМИ?п
Відповідь УКР Показати IP 8 Грудня 2013 13:40
Ви маєте рацію щодо Бондаря та Шиби. Але не путайте грішне з праведним. Ці молоді люди вірять і хочуть щось змінити. Я знаю багатьох людей, бо працюю із багатьма з ними! Для прикладу наведу всім відомих Святослава Вакарчука, Сашка Положинського, співачку Руслану! Знаю багатьох волинських студентів, що навчаються у Луцьку та Києві. Так, вони відмінні студенти, досягли відмінних успіхів у навчанні і хочуть змінити Україну! Давно настав час встати із зручних диванів та не боятися зекам сказати: "Геть!" Було прикро, коли на демонстрації виходили лише люди старшого покоління. Тоді ми чули: "А де молодь?" І коли сьогодні саме молоде покоління рішуче вийшло, щоб сміливо сказати правду, то не потрібно їх засуджувати і принижувати! Чуєте? НЕ ПОТРІБНО!!! Краще зробіть щось самі для справедливості! Чи у нас все так добре?
Міля Показати IP 8 Грудня 2013 16:47
Яшо буде Бондар і Шиба, то розвернуся і пойду додоми.
шибеник до Міля Показати IP 8 Грудня 2013 17:33
Миля, буде Борис Петрович, додоми не їдна пойдете...