USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку «прокинувся» Майдан

21 Листопада 2014 19:00
На Театральному майдані Луцька знову Майдан. Тут п’ють чай, пригадують події торішньої давнини та вшановують героїв «Небесної сотні».

Збір на головній площі Луцька відбувся сьогодні, 21-го листопада, о 17.00.

Близько сотні людей у річницю Майдану – День гідності прийшли сюди, аби знову зібратися разом та поговорити про наболіле й покласти квіти біля фотостенду пам'яті Героїв Небесної Сотні.

«Була революція в 2004-му році, але ми її потім програли, бо стояли за ідола. Тоді всі кричали «Ющенко». А цей Майдан - непереможний, бо ми стояли за правду. Ми й досі продовжуємо боротися, і вже зламали «хребет» владі. Зараз ми побудуємо незалежну, вільну Україну», - звернувся до присутніх священнослужитель.
На Театральному майдані представники «Самооборони» встановили намети, волонтери принесли чай і печиво, в бочках розпалили багаття – усе це передає атмосферу подій початку Майдану, навіть повітря здається важким. Адже в кожного є рідні чи знайомі, які або воюють на Сході України, або допомагають їм.
т
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Темний Показати IP 21 Листопада 2014 19:30
отам той що коле дрова, в штахан камуфляжах, чому він не на сході воює а тут побирається збирає їжу солдатам?
100pudov до Темний Показати IP 22 Листопада 2014 09:25
сам(а) воюй там!
Юлія до Темний Показати IP 22 Листопада 2014 10:19
Перш чим писати таке треба спитати в себе те саме.
Темний до Юлія Показати IP 22 Листопада 2014 13:02
нехай олігархи та їх сини воюють і націоналісти які вже віддали крим і донбас
Темний до Юлія Показати IP 22 Листопада 2014 13:07
То ви там біля свого чоловіка не ображайтесь Юля ніхто воювати не хоче окрім навіжених і я теж
Саша Показати IP 21 Листопада 2014 19:35
дякуй їм що вони вмирали за тн,що б ти жив у нормальній країні і якби не вони то долар був би вже по 25 грв. Можеш догнати вождя в Ростові...
Ніколя до Саша Показати IP 21 Листопада 2014 19:40
ще й по 30 побачиш і буде тобі щастя
коля до Саша Показати IP 21 Листопада 2014 19:46
тобі усе буде- і пєчаль і радість
Дончанин до Саша Показати IP 21 Листопада 2014 21:11
Тебе лично нынешняя страна нравится больше, чем та, что была до майдана?
Анонім до Дончанин Показати IP 21 Листопада 2014 22:41
нам особисто не подобається,що було до Майдана і те,що є тепер, тому і прагнемо змін на краще,думаю їх досягнемо- "борітеся поборите" .Переконані, що диктатура і обожнювання брехливого кгб-шника унеможливлює прогрес і добробут для всіх. Віра в царя не для українців, хоча рашистам не зрозуміти, що українці і росіяни різні по духу.
Дончанин до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 22:47
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 23:44
Предлагается установить ставку налога на уровне $500 в месяц для тех, кто работает в России (от $5 до $7 млн по разным оценкам), и от $200 до $700 для работающих в станах ЕС, в зависимости от государства ($1 — $1.5 млн). Налог будет взиматься с тех, кто не сумеет документально подтвердить своё присутствие на Украине в случае, если фискальное ведомство получит информацию о возможном отсутствии лица более 2-х месяцев по месту его постоянного проживания. Ориентировочно, новый налог пополнит бюджет на сумму не менее $15 млрд, а по некоторым оценкам — до $30 млрд в год. По словам премьер-министра Украины Арсения Яценюка, «совершенно недопустимо, чтобы такие суммы проходили мимо нас и оставались вне контроля». PS. Объясни, почему в "отсталой" России работает гораздо больше украинцев, чем в "передовой" Европе?
Анонім до Дончанин Показати IP 22 Листопада 2014 00:36
моя бабуся ще за радянських часів їздила на заробітки по усьому союзі : так от найгірше враження на неї справили саме росіяни, за її словами - це алкаші, які вже з самого ранку п`яні, у колгоспах яких набагато краща і новіша техніка, ніж тоді була в УРСР(хоча житницею РС була саме Україна), у яких вікон будинків не видно за заростями кропиви, з її слів росіяни - ледарі, українці звикли працювати, тому їх вистачає скрізь не тільки в росії. Це також пояснює чому сало,м`ясо,вже й гречку від нас нелегально великими партіями пруть зараз в росію через Білорусь. Невже країна з такими просторами не здатна сама себе прокормити.
Дончанин до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 01:31
По поводу того, что Украина была житницей СССР: Из Украины не вывозились сельскохозяйственные продукты. Поэтому она и была нормально обеспечена продуктами питания. Между прочим, по поводу житницы: почему СССР ввозил пшеницу из Канады? По поводу того, что "нелегально великими партіями пруть зараз в росію через Білорусь" - конкретно в цифрах - сколько? Только будь добр, приводи цифры, не превышающие производство соответствующих товаров на Украине.
Анонім до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 01:43
А почему твоя бабуся не могла просто работать у себя дома?
Василько до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 03:23
Пожив би ти в той час , то тоді знав. Дуже тяжкі часи були , небуло грошей в колгоспників, неможна було вижити без поїздок в степи
Василь до Василько Показати IP 22 Листопада 2014 13:05
от мій дід і баба прожили весь вік в селі на Волині, не вмерли як ти кажеж в "дуже тяжкі часи", свиней хлібом годували, не голодували
Лугандон до Саша Показати IP 21 Листопада 2014 23:36
Интересно, нам сегодня дадут премию к укроповскому празднику? Если нет, то я начну верить в идеалы майдана...
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 20:50
коментар було видалено
Франсуа, повертайсь Показати IP 21 Листопада 2014 21:05
Модератор, не три: я вже втомився на заробітках в Франції, люди, що ви робите - читайте: Украине 21 ноября вступило в силу постановление НКРЭКУ от 17.10.2014 № 146 «Об установлении тарифов на услуги централизованного отопления и услуги централизованного снабжения горячей воды, предоставляемых населению субъектами хозяйствования, которые являются исполнителями этих услуг». Об этом сообщили в пресс-службе Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ). Постановлением №146 установлены тарифы на услуги централизованного отопления и услуги централизованного снабжения горячей воды, предоставляемых населению 162 теплоснабжающими организациями, которые являются исполнителями этих услуг. По информации ведомства, услуга по централизованному отоплению рассчитывалась отдельно для абонентов жилых домов с домовыми и квартирными приборами учета тепловой энергии (грн/Гкал) и для абонентов жилых домов без домовых и квартирных приборов учета тепловой энергии (грн/кв. м) в месяц, в течение которого предоставляется услуга. Для определенной части теплоснабжающих организаций рассчитывались двухставочные тарифы на услуги централизованного отопления. Согласно новым тарифам, в среднем стоимость тепла в расчете на 1 кв м составит 10-11 грн. Теперь стоимость отопления двухкомнатной «хрущевки» составит 500 гривен в месяц.
Же мапель до Франсуа, повертайсь Показати IP 21 Листопада 2014 23:37
я вже отримав квитанцыю за опалення - нічим не здивований. французьку революцію не підтримую..
Дончанин Показати IP 21 Листопада 2014 22:39
коментар було видалено
3й майдон Показати IP 21 Листопада 2014 23:42
ми зітремо все! і правду про спражніх людей, і про героїв, які віддали життя, і про боротьбу українського народу, і про голодомор зітремо та про геноцид. ми будемо терти, замальовувати і казати "правду". как сказивал бацька Андропов. ибо зрел он далее. ибо воспитал нашего национального героя Пу. Амено. И да устрашится каждый! Азь есм кирилка
Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 09:57
ЗМІНИ В КРАЇНІ ПОТРІБНІ АЛЕ ЦЕ БУЛА НЕ РЕВОЛЮЦІЯ А ПЕРЕМОГА ОДНИХ ОЛІГАРХІВ НАД ІНШИМИ...!
Андрій до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 10:17
Для всієї країни Революція,а для Вас ні?Вас не пече сором біля стенду де розміщені світлини Людей які віддали саме найдорожче- життя,в тому числі і за таких як ви?ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
віра до Андрій Показати IP 22 Листопада 2014 15:21
Сором іх, шановний , не пече , вони не знають, що це, ті, що пишуть, мінусують. Але ж нас більше, і вірю, що доб'емося кращого життя для себе, для своіх дітей і онуків!!!!Слава Украіні! Героям слава!!!!!