USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

У Луцьку знайшли тіло чоловіка

20 Вересня 2016 22:21
Мертвого чоловіка знайшли в одному з луцьких дворів.

Тіло виявили поблизу торгового центру «Гостинець» у Луцьку, - повідомляє Волинь24.

Чоловіка 78-го року народження перехожі знайшли у дворі поблизу торгового центру у вівторок, 20 вересня. Лучани думали, що він нетверезий і просто спить.

Вони повідомили про знайдене тіло поліцейських. Останні зафіксували смерть чоловіка.

Згідно з попередньою інформацією, невідомий впав у пісочницю і задихнувся.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
SS Показати IP 20 Вересня 2016 22:56
Пісочниця вбивця як діткам тепер в тому піску бавитись
Юрчик до SS Показати IP 21 Вересня 2016 00:32
Так само як і бавились і до цього. Всі такі "брєзгліві" А те що туди котики і пси пісяють то нічого?
Анонім до SS Показати IP 21 Вересня 2016 01:07
А діти знають що там сталось?
SD до SS Показати IP 21 Вересня 2016 09:12
Не пісочниця винна в смерті, а сама людина, Це все одно що винити планету Земля в тому, що на ній вмирають люди.
Аліна Показати IP 20 Вересня 2016 23:23
Цікаво чи поміняють дітям пісок у пісочниці. Співчуття рідним!
Пані до Аліна Показати IP 21 Вересня 2016 00:30
Ті тхо знають не пустять дітей в пісочницю. Ніхто його міняти не буде, максимум перекопають...
оксана Показати IP 21 Вересня 2016 12:20
Яка безглузда смерть! Люди, давайте бути людянішими! Особисто я завжди підходжу, якщо бачу, що з людиною щось негаразд.
зоя Показати IP 22 Вересня 2016 05:55
в нас лежав і помирав 30річний чоловік серед села.був серцевий напад,всі подумали що п'яний! помер від байдужості людей.