USD 28.15 28.28
  • USD 28.15 28.28
  • EUR 32.70 33.00
  • PLN 7.22 7.34

У луцькій школі побори хочуть оформити як благодійну допомогу?

Після того, як депутат Луцької міської ради Роман Романюк озвучив на сесії 23 лютого інформацію про те, що у Луцькій музичній школі №1 керівництво стягує з них побори «на побутові потреби», дирекція закладу в терміновому порядку стала оформляти дані внески як благодійну допомогу «задніми» числами.

Про це 1 березня повідомили у прес-службі Волинської обласної організації партії «За Україну!».

Нагадаємо, 23 лютого під час шостої сесії Луцької міської ради депутат Роман Романюк під час озвучення депутатських запитів та звернень зауважив, що керівництво Луцької музичної школи №1 ввело у навчальному закладі особливі «податки».

Обранець громади розповів, що він отримав інформацію про особливий збір коштів у музичній школі. Романюк зауважив, що очільники навчального закладу у добровільно-примусовому порядку вимагають сплати коштів. Приміром, на додаткові «потреби» школи. Тому Роман Романюк закликав міського голову розібратися у ситуації.

Наступного дня вчителі школи, які побажали не називати своїх прізвищ, у розмові з окремими депутатами підтвердили, що дирекція таки збирає кошти на потреби школи.

Причому, якщо раніше це була фіксована сума – 50 гривень, то тепер гроші збираються у відсотковому відношенні від розміру заробітної плати, - зазначають у прес-службі політичної партії.

Крім того вчителі зазначають, що після озвучення запиту депутатом Романюком дирекція закладу в терміновому порядку оформлює дані внески як благодійну допомогу «задніми» числами, - йдеться у повідомленні прес-служби.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Реклама
Loading...
Коментарів: 17
tank Показати IP 1 Березня 2011 15:51
расстрелять!
батько Показати IP 1 Березня 2011 17:49
ну шо за люди? Ті вчителі й так копійки отримують, то треба ще й те забрати! за ті гроші думаєте класи ремонтувати будуть? де там - кабінет директору!
я з Конякіна Показати IP 1 Березня 2011 17:51
А я голосував за Романа Романюка! Я знав шо він шось буде робити. Молодець! Мочи корупціонерів в сортірі!
анонім Показати IP 1 Березня 2011 18:02
Кабінет давно вже оформлений!А бачили б ви,як оформлений кабінет завуча позакласної роботи Козирської О.В.Казка!!!!І це за кошти учнів школи,які здавали гроші нібито на свої класи! а їхні класи,як були занедбані,так і залишились! от вам і вся правда!
Батько дитини Показати IP 1 Березня 2011 18:53
В ЗОШ Луцька така ж сама сітуація, наприклад в школі № 9.
Лучанка Показати IP 1 Березня 2011 20:44
А чому ніхто не говорить про побори з батьків, які ввели цьогоріч у школі?Теж добровільно- примусові з усіх!Обов'язково записують прізвище вчителя, в кого вчиться дитина, суму коштів і слово Згоден.Як вам це? Про згоду насправді ніхто нікого не питає, головне - з вчителів вимагати, а ті - учнів.І такса, як сказали, "символічна" - 100 гривень.Це було у вересні, а хто прийшов після Нового року - і тим згадали.Тепер так буде щороку - сподобалося напевне.
Коля Показати IP 1 Березня 2011 21:24
Кривицький продав музичну школу своїй доці. Микола Романюк відповідально встановив побори в школах, щоб на зарплату вчителям вистачило. Людяний Фінансист!
конвалія Показати IP 1 Березня 2011 23:26
Пора в решті-решт залишити у спокої музичну школу №1.Ніяких поборів тут немає!Рішенням зборів колективу кожен викладач добровільно вносив кошти на ремонт та оздоблення зали для того щоб провести тут, а не в хліві, звіт школи а якщо народний депутат хоче пропіаритись і заробити собі політичні бонуси на музичній школі - не вдасться!Цього ми не допустимо, побороли і не таких!!!Нехай краще проявляє себе на засіданнях міської ради, да він тихенько сидить майже у куточку, або візьметься наводити порядок в усіх загальноосвітніх школах міста, де корупція та побори просто плодяться...
Я до конвалія Показати IP 2 Березня 2011 08:11
Кошти вносили добровільно-примусово. А це не зовсім законно.
... Показати IP 2 Березня 2011 09:57
ну що ж тут сказати?Конвалія .вам треа будувати свою школу І власти власні кошти.І ТІЛЬКИ ТОДІ "вібивати" їх з людей які може і прийдуть за наукою до вас-а у державній так чинити не слід.Депутату-респект і повага.
ДЛЯ КОЛЯ Показати IP 2 Березня 2011 10:07
ДОЦІ КРИВИЦЬКОГО ШКОЛА НЕ НАЛЕЖИТЬ.Була незаконна спроба її "прихватизації" вище згаданою пані,до якої була також причетна і колишня директор ДМШ №1 Глазиріна.Тобто про "прихватизацію" зверху "домовилися" гарно, але тут незгода колектиу...Ну і власне колектив відстояв школу власними силами та за сприяння деяких свідомих політиків Луцька та області.Після вище вказаних подій призначили нового директора, котра зараз і працює.Школа залишаєть у комунальній власності, колектив плідно працює, лише деякі політичні провокатори або абсолютно необізнані напівособистості, які не можуть жити без інтриг такого характеру, все лізуть і лізуть у невідоме задля власного політичного піару.Де ж ви були тоді коли для школи була реальна загроза?Ще не були депутатами? Залиште у спокої ДМШ №1, займіться краще корупцією у загальноосвітніх школах.
читач Показати IP 2 Березня 2011 11:58
Цікава позиція окремих коментаторів. Ви до нас в школу не лізьте, а займайтесь корупцією в інших закладах. Мабуть коментатори в долі з незаконних оборудок. Чи це директор сама коментує під різними ніками? Шановні, ви порушуєте закон і за це будете відповідати. В загальноосвітніх закладах важче довести склад злочину, бо батьки не є підлеглими директора чи зауча. тут важче довести тиск, шантаж чи вимагання. Лише за письмовою заявою батьків і з доказами таких діянь. А батьки до депутатів не звертаються. В муз школі ситуація інша - директор державної установи у своїх підлеглих вимагає кошти - це зловживання службовим становищем, перевищення влади і шантаж як мінімум.
анонім Показати IP 2 Березня 2011 21:43
Значить депутатам шукати корупцію в загальноосвітніх школах,а в музичній школі нехай процвітає!Директор і її прибічники бісяться з жиру,звітний можна зробити як і в попередні роки в Будинку Просвіти,а не здирати гроші з вчителів,які і так мають мізерні зарплати.
я Показати IP 2 Березня 2011 21:50
Директор школи Грисюк і завуч Козирська,вимагають з вчителів гроші не запитуючи їх чи хочуть вони їх здавати!!!А всі здають,бо бояться натуску,звільненям з роботи!одним словом шантажуть!Як вище сказано,напівособистостями є не депутати міської ради(вони якраз молодці,хочуть допомогти вчителям),а дирекція школи і її прибічники!!!!!!!!!
Слава Україні! Показати IP 3 Березня 2011 23:58
Також можна згадати такий факт, що до 70-річчя Луцької музичної школи №1 директор Грисюк В.С. примушувала викладачів збирати з учнів мінімум по 70 гривень з кожного. Ці гроші, мали піти на аренду драмтеатру, але у зв"язку з аварією на сцені театру, звітний проводився в "Просвіті" - БЕЗКОШТОВНО (на що ж тоді пані Грисюк витратила зібрані гроші?). А так як, не всі батьки потрапили на звітний концерт, а гроші здали, директор та завуч Козирська О. В. вирішили ще провести БЛАГОДІЙНИЙ концерт, щоб зібрати ще гроші. На цьому концерті були представлені 2 дітей-сиріт, на яких і пропонувалось зібрати кошти. Завуч Козирська, так слізно та красномовно промовляла зі сцени про сирітство!!! Люди повірили, що зібрані з концерту гроші попадуть цим дітям, і тому назбирали більше ТРЬОХ ТИСЯЧ гривень!!! І що ж далі? А далі пані Грисюк передала в конверті одній дитині аж ДВІСТІ ГРИВЕНЬ!!! І то з постійними нагадуваннями(бо проводився концерт до дня народження померлої мами хлопчика). А Грисюк В. С. так щиро вірить в Бога, так дружить зі священниками!! І не боїться кари Господньої???
музикант Показати IP 6 Березня 2011 18:43
Колектив школи обурений оприлюдненням невырної інформації, яка принижує гідність і честь трдового колективу.Враховуючи важкий єкономічний стан в країні, переважна більшість викладачів намагалась своїми силами створити відповідні умови для проведення звітного концерту, приуроченого 20й річниці незалежності нащої Держави, добровільно вклавши незначні кошти на оздоблення та ремонт зали, де мав би проводитись концерт.Дуже добре, що Бог завжди з директором, і саме Він допоможе їй у боротьбі з недобрими силами, котрі з`явились невідомо звідки.
анонім Показати IP 8 Березня 2011 13:35
Більше 70 років існує муз.школа.Звіти завжди проводились в будинку "Просвіта".І це класно,і це урочисто.Пані Грисюк В.С.,пересварилась з директором "Просвіти" і тепер стидно перепросити.І не треба говорити,що більша половина викладачів з нею заодно,це лише 10-15 "підлиз",які мають пенсії і зарплати,ті яким треба поїхати в Америку на рік,а потім через рік повернутись знову на старе місце роботи.Добре говорити директору про Бога і одночасно витягувати гроші викладачів та знімати години!Оце її набожність!Бог побачить її гріхи і осудить!Грисюк і далі різними уловками жме на викладачів і збирає гроші,відкрито не ховаючись!а пілизи їй підігрують!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.