USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вчили японській самообороні. ФОТО

11 Червня 2013 16:35
Луцькі діти мали нагоду навчитися деяким прийомам самооборони, підґрунтям для якої стали східні бойові мистецтва.
Майстер-клас для дітей у літньому таборі при лінгвістичній гімназії №18 у Луцьку відбувся 11 червня.
За словами заступника директора гімназії №18 з вихованої роботи Ірини Чирко, захід організували для популяризації айкідо серед молоді.
Вона також зазначила, що запросити до себе представників Федерації айкідо України запропонували у Луцькій міськраді. Тож, керівництво школи вирішило скористатися цією нагодою. «Дітям цікаво», - зазначила заступник директора.
Так, подивитися на «самураїв» прийшли приблизно півтори сотні дітей молодшого шкільного віку.











Одним із учасників показового виступу для дітей став керівник Волинської обласної молодіжної громадської організації «АЙКІ» Андрій Смірнов. Він показав малюкам копію та оригінал японського меча катани та те, як цю зброю використовувати. Окрім того, діти мали нагоду навчитися деяким прийомам самооборони, підґрунтям для якої стали східні бойові мистецтва.
Дітей зацікавило і те, що гості були одягнені «як ніндзя».

Андрій Смірнов розповів, що одяг у нього і його напарника називається хакама, а не кімоно, як припустили деякі з маленьких глядачів.









Розповів він і про символіку деяких елементів на одязі. Так, на одязі обов’язково має бути бантик. «Це говорить про те, що навіть мистецтво у воїна має бути в душі», - зауважив Андрій Смірнов. Так, бантик завжди має знаходитися у горизонтальній позиції, для чого його потрібно постійно поправляти. Це налаштовує на позитивний лад і концентрує увагу.
А після виступу діти могли задати своїм гостям запитання, на які ті охоче відповідали.












Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus