USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Перший дзвоник» у міськраді: депутатам вручили нові посвідчення

24 Листопада 2015 14:39
Нові, ще «наглянцовані» депутатські посвідчення, вручили нещодавно новопризначеним обранцям громади під час першого пленарного засідання сьомого скликання чергової сесії Луцької міської ради, що відбулося сьогодні, 24 листопада.

Так, зі святковим настроєм та отримали представники нової каденції свої «пропуски у депутатське життя». Для когось вони стали першими, але було й багато таких, хто посідає крісло обранця громади повторно.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що 24 листопада 2015 року о 10:00 розпочала свою роботу новообрана Луцька міська рада. Так, сесійний день розпочався аншлагом.

Депутат та волонтер Сергій Балицький (УКРОП)
Сергій Савчук (УКРОП)
Юлія Вусенко (Самопоміч)
Артем Запотоцький (БПП «Солідарність»)
Микола Дєндібєрін (УКРОП) залюбки демонструє посвідчення журналістам
Юлія Дацюк (УКРОП)
Павло Данильчук (Народний контроль), як і завжди, при вишиванці
Сергій Була (Радикальна партія)
Євгеній Ткачук (БПП «Солідарність») з радістю позує з новим посвідченням
Борис Смаль (УКРОП)
Ігор Поліщук (УКРОП) - завжди на позитиві
Чарівна обраниця громади Вікторія Побережна (УКРОП)
Микита Рабан (УКРОП)
Боєць 14 ОМБ Олександр Кравченко (УКРОП)
Олександр Волинець (УКРОП)
Юрій Безпятко (УКРОП)
Петро БОЙКО (УКРОП)
Сергій ШКОДА (УКРОП)
Борис СМАЛЬ, Юлія ДАЦЮК, Орися ЗАЛЕВСЬКА та Тетяна ЯНЧУК (УКРОП)
Фото Ксенія БУКІНА та Вікторія СЕМЕНЮК.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анонім Показати IP 24 Листопада 2015 14:49
Судя по фейсу окремих, відзначили загодя. Напевно, для того щоб цілий день працювати без перерви.
Тарас Показати IP 24 Листопада 2015 14:49
Ой комк цей цирк треба? Краще б працювали а не тільки сміх та й годі
Читач Показати IP 24 Листопада 2015 15:15
Боєць 14 ОМБ Олександр Кравченко костюма не має для урочистих подій ?
Лариса до Читач Показати IP 24 Листопада 2015 17:15
ну да.... костюм для урочистих подій - це дуже важливо. Чим кращий костюм, тим, напевно більше в людини інтелекту або мудрості. Тому так і живемо шановний читач, бо для вас головне, те, що ззовні, а не зсередини.... Показуху в наш час всі люблять, щоб потім було про що пліткувати!
АТО до Читач Показати IP 24 Листопада 2015 18:48
Бійці на фронті а це ряжені. Типу я на хвилинку заскочив і далі на фронт.... ХА ХА ХА
Віктор до АТО Показати IP 24 Листопада 2015 20:40
Ти с**а, вдінь цю форму ,і піди на фронт, подивись на смерті своїх друзів, відчуй це пекло на собі. І тоді зрозумієшь коли війна для тебе закінчиться!!
Леся до АТО Показати IP 24 Листопада 2015 21:43
ХА ХА ХА.... Переконана, що справжні бійці, які пройшли або проходять всі кола війни на Сході України обс**ати один одного не будуть, а такі собі "диванні воїни", як раз це і роблять. Бажаю Вам вдягнути таку форму і з честю захищати Україну (це якщо вона у вас є)!!!!
Лучанка до Читач Показати IP 24 Листопада 2015 19:11
От чому в нас в Луцьку люди такі злі та невдоволенні? То костюм не той, то спідниця не та, то лицем не вийшли? Доти поки ми будемо обговорювати хто у що вдягнутий, хто де живе і т.д. в нас в країні буде повний бардак. Розумію, якби ви обговорювали діяльність депутатів, їх вплив на зміни у Луцьку..., а так це просто балачки невдоволених та закомплексованих жінок. Згадайте, у що вдягався Стів Джобс - один з найбагатших і найвпливовіших людей світу.. Але це ж Стів Джобс!!!!!))) А солдат у військовій формі чомусь у мене викликає більшу повагу, ніж депутати в костюмі від Дольче Габано або Вороніна...
ОГО!!! до Читач Показати IP 24 Листопада 2015 22:14
а що, очі муляє????
лучанка Показати IP 24 Листопада 2015 15:50
Коротшої спідниці не можна було?! ато ця ж трохи, але ж більша за пояс! чи дівчата просто з сеес на ...
Катя до лучанка Показати IP 24 Листопада 2015 17:58
Заздриш?
лучани Показати IP 24 Листопада 2015 16:16
Щось тарасик яковлев сумний, мабудь чує, що від корита відлучать нові депутати. Харе дерібанити ЛУЦЬК. ПРОДАЖНИЙ!!!
яяя Показати IP 24 Листопада 2015 16:24
А що там робить Кривицький?
вва до яяя Показати IP 24 Листопада 2015 18:51
Дає настанову як грабити місто і щоб тебе не посадили.
олег до яяя Показати IP 24 Листопада 2015 20:02
чекає халявний пипивон
лучанин Показати IP 24 Листопада 2015 16:38
жах!!! за дєржаву обідно!!!
експерт Показати IP 24 Листопада 2015 16:51
Балицький - невдаха-бізнесмен. 2000-ні роки проходив без копійки в кишені - з мріями про великий бізнес (мечти-мечти- гдє ваша сладость? мечти развєялісь - осталась гадость). А зараз який бізнес має: ларьок з туалетним папером і серветками з чорного паперу, чи житомирськими шкарпетками на ринку торгує?
лучанин до експерт Показати IP 24 Листопада 2015 19:12
Балицький Сергій більше зробив, ніж ті , що піаряться що були в АТО, серед них і славнозвісні херої Данильчук і Кравченко
Дідьо Показати IP 24 Листопада 2015 17:35
О, ці діячі вже нароблять, як кіт на глині, особливо дівулі з цицьками виваленими, позор!
Непоняв Показати IP 24 Листопада 2015 18:09
А чого 14??? Тож 15 зайшло ???
Лучанин Показати IP 24 Листопада 2015 19:24
А чому всіх обговорюєте, за кого голосували того і маєте. Треба було самим балотуватись ...
Юра. Показати IP 24 Листопада 2015 19:51
Люди! Перестаньте ср*ти усіх,вам не вгодиш ні чим ні ким.візьміть усе у своі руки та контролюйте іх роботу. Або самі балатуйтесь ,хай вас оберуть.
слугам народу до Юра. Показати IP 24 Листопада 2015 23:04
Ми не такі **** продажні, щоб іти в депутати, ми вас будемо махати як сидорових кіз!!
Віктор Показати IP 24 Листопада 2015 20:57
Читаю коменти, та розумію що це країна д***лів, і в нас ніколи не буде порядку.
правда Показати IP 24 Листопада 2015 21:39
справжні бійці при поверненні додому форму в рюкзак збірають, а це Ряжений в комуфляжі показухою займається.....
Леся до правда Показати IP 24 Листопада 2015 22:50
А якщо ця людина продовжує служити і це його щоденна форма? Ви так не думаєте? Показуха - це в нас у Верховній Раді (там різні костюмчики і всі для урочистих подій (бо тут на форумі ще такого комусь не вистачало)). ЗЛІ БАБИ вони і в Африці ЗЛІ БАБИ. Будьте справжньою ЖІНКОЮ або ЧОЛОВІКОМ і перестаньте ображати, а то злість вона і вас може з'їсти...) Скоро Новий Рік, там і зможете вдягнути костюмчик, що буде вам до вподоби
Народ до Леся Показати IP 25 Листопада 2015 09:35
Що ці БАБИ від УКРОПУ будуть робити в раді? Вони ж далекі від цих проблем, Таке враження , що набрані для обслуговування ,крім цієї товстої в сірому вбрані.
ряженому Показати IP 24 Листопада 2015 23:07
У нас дембель єфрейтор у формі в селі ходив також два роки і по російскі ромовляв.
Олександр Кравченко Показати IP 25 Листопада 2015 09:12
На рахунок форми. А все банально просто. До того, як попасти на перше засідання сесії Луцької міської ради, я їздив в Володимир-Волинський - пункт постійної дислокації нашої бригади з викликом на сесію міської ради. Так. Я до цього часу - солдат ЗСУ. І форма - це моя робоча одежа.І купив я її в магазині. що на Грушевського за власні кошти. І берці теж купив. Це британський мультікам - найзручніша форма, яка зараз є на ринку. І ношу її я з честю. Маю повне право. От коли настане в мене дЄмбЄль. Тоді я її зніму і повішу до шафи і одягну пінжак з карманами. Не переживайте - маю. Можливо вже не по моді. бо за останні два роки "гражданку" не купував. До-речі. В кожного з Вас є шанс одягнути теж форму. З нового року - сьома хвиля мобілізації. Подейкують, що в сьому хвилю мобілізації знову будуть призивати хлопців з першої хвилі... Де ж ви? Диванна сотня!!! З повагою до усіх відписувачів. Олександр Кравченко.
Анонім до Олександр Кравченко Показати IP 25 Листопада 2015 12:46
Достойна відповідь
Волиняка до Олександр Кравченко Показати IP 25 Листопада 2015 14:11
Олександре не звертайте увагу на цих ПісЯк, як правило такі коменти залишають убогі, які для покращення життя в своїй країні нічого не зробили, мало того вони тормозять її розвиток. Перед тим як писати такі коменти поцікавилися б який бойовий шлях пройшов цей солдат, за наявності інтернету це просто. З.І. Не так страшні московські воші як українські гниди.
Я Показати IP 25 Листопада 2015 14:35
Шановні заздрісники та критики, хочеться звернутися до Вас словами М.Жванецького: «Найважче людині дається те, що дається не йому» !!!! Саме заздрість та небайдужість до особи є індикатором успішності людини.
Анонім Показати IP 25 Листопада 2015 23:15
А де фото Колі Собуцького? Коля самий молодий і самий симпатичний. А то всяких лисих і тьоток фоткають, в симпатичних мачо ні