USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Учителі не хочуть страйкувати на луцькому Євромайдані

4 Грудня 2013 14:10
«Жодної заяви від вчителів не надходило»,- стверджує начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк. Луцька міська рада прийняла рішення приєднатися до загальноукраїнського страйку, про те, пункт другий говорить про обмеження дії цієї постанови на заклади охорони здоров’я і освіти. Зокрема, дошкільні навчальні заклади, школи функціонують у повному об’ємі.
«Вчителям не забороняли брати участь у громадських акціях для висловлення своїх переконань», - запевняє начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк. Але, оскільки іде навчальний процес, нараховується заробітна плата за об’єм виконаної роботи (поурочно), то вчитель в праві піти на майдан, за умови, якщо напише заяву за власний рахунок, але до 15 днів на рік – це обмеження трудового законодавства.
В управлінні освіти Луцької міської ради провели нараду з усіма директорами шкіл, на якій наголосили, що ніякого примусу чи заборони щодо мітингування не може бути оголошено.
Звернень, розпоряджень від міністра освіти і науки України Дмитра Табачника не було ні усних, ні письмових. Електронні листи також не надходили, ця інформація у нас реєструється, – запевняють в управлінні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Грудня 2013 14:15
А ДО ЧОГО ТУТ ТЕНДЕНЦІЙНИЙ ЗАГОЛОВОК : "ЛУЦЬКІ ВЧИТЕЛІ НЕ ХОЧУТЬ ІТИ НА МАЙДАН" ? ВІРНІШЕ БУЛО Б НАПИСАТИ "ЛУЦЬКИМ ВЧИТЕЛЯМ НЕ ЗАБОРОНЯЮТЬ ІТИ НА МАЙДАН"
а тому що: до НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Грудня 2013 14:34
Жодної заяви від вчителів не поступило
Вчитель Показати IP 4 Грудня 2013 16:24
Ми проводимо уроки - це наш громадянський обов"язок, а батьки - нехай відстоюють нашу спільну мету на Майдані. Слава Україні!
Вадим до Вчитель Показати IP 4 Грудня 2013 20:48
Героям Слава!
Михайло Показати IP 4 Грудня 2013 17:45
Вчителі правильно роблять, що не йдуть на луцький майдан мітингувати, бо банкроти Бондари та Шиби запоганили майдан нацистським червоно-чорними прапорами, навіть таку ганчірку приклеїли до пам’ятника Лесі Українки
депутат Показати IP 4 Грудня 2013 17:55
а чому тоді директорів шкіл вчора парафінили за те що учнів мало на уроках... ???
Василь Показати IP 4 Грудня 2013 17:59
А чого іти? Початковий сенс Майдану втрачено з моменту об'єнання у Києві двох майданів. А зараз продвигати на політичний олімп "трьох богатирів"? Дурня повна.
Джулія Показати IP 4 Грудня 2013 21:14
Громадянський обов'язок українського вчителя-це відстоювати громадянське суспільство, а за проведені уроки ви отримуєте зарплату.
Педагог Показати IP 4 Грудня 2013 22:34
Тиск здійснюється - почалися незрозумілі перевірки. Типу - "щоб вчителям було не до страйку"
Іванна Показати IP 4 Грудня 2013 22:35
Вважаю, що вчителям просто необхідно приєднатися. Інакше втратимо Батьківщину, і все інше уже не матиме значення....
Діма С Показати IP 4 Грудня 2013 22:48
Ми хочемо йти на майдан. 1 грудня нас було дуже багато.
!!! Показати IP 4 Грудня 2013 23:18
Гребенюк сам переляканий, бо не знає чим це все для нього закінчеться.Тому і пресує директорів, а вони в свою чергу САМІ телефонують до батьків старшокласників і пресують уже їх .А педагогів на майдан все ж приходить багато, бо мають свою громадянську позицію, окрім того Гребенюк для них не авторитет, а так - тимчасовий керівник.
Цікавий кут погляду Показати IP 5 Грудня 2013 02:26
http://ukrpravda.ua/news/evrozveri-anatomiya-proevropeyskogo-bespredela