USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Захист Старого міста: реальні справи чи бюрократія? ДОКУМЕНТИ

12 Листопада 2013 08:16
8 приписів щодо заборони проведення будь-яких земляних та будівельних робіт в Старому місті видав за майже два роки відділ охорони культурної спадщини управління культури Луцької міської ради.

Через численні нарікання місцевих істориків та архітекторів на безрезультатну роботу цього відділу журналісти поцікавилися напрацюваннями луцьких охоронців культурної спадщини за останніх 2 роки, - інформує Четверта влада.

Відділ створили в 2008 році. Підрозділ працює, щоб забезпечувати охорону, збереження та використання об’єктів культурної спадщини, пам’яток історії та культури, реставрацію та використання пам’яток історії та культури, архітектури та містобудування, забезпечувати дотримання вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини тощо.

На запит журналістів в муніципалітеті розповіли, чим займалися працівники відділу у 2012 і 2013-ому роках.

Отож, у 2012 році працівники відділу підготували форму звітності №1 «Звіт про нерухомі пам’ятки та об’єкти культурної спадщини за 2011 рік», підготували 12 висновків про погодження землевпорядної документації, 14 паспортів туристичних об’єктів, а також відповіді на запити Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради, підготували 72 листи-відповіді за запитами громадян та організацій. Крім того, працівники відділу брали участь у міських і обласних комісіях, нарадах.

У 2013-ому році відділ готував матеріали до «Звіту про нерухомі пам’ятки та об’єкти культурної спадщини за 2012 рік та подання управлінню культури облдержадміністрації, звіти про виконання обласних і міських цільових програм, брав участь у 12 наукових історико-краєзнавчих конференціях, проводив тематичні екскурсії для працівників міськвиконкому, гостей міста, брав участь у заходах, присвячених святкуванню Дня міста і Дня Незалежності, організовував і проводив толоку біля Луцького замку.

Зараз відділ бере участь у виїзних комісіях до об’єктів культурної спадщини міста, у науково-методичній раді при обласному відділі охорони культурної спадщини, у круглих столах, нарадах, комісіях, пов’язаних із памяткоохоронним законодавством, готує матеріали про погодження землевпорядної документації та веде листування із відомствами та громадянами.

Крім того, як повідомили у відповіді на запит, за 2012 рік відділ охорони культурної спадщини управління культури Луцької міської ради підготував 5 приписів, а в 2013 році – 3 приписи щодо заборони проведення будь-яких земляних та будівельних робіт, які були погоджені в управлінні культури Волинської ОДА.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 2
Paulo Показати IP 12 Листопада 2013 11:07
А скільки приписів було виконано??? Частина будинку Галицької синагоги на Караїмській була розвалена повністю власником без всіляких документів. Де реакція влади? Сумно але цими питаннями ніхто не займається, бо це приватна власність.
так-так Показати IP 13 Листопада 2013 21:26
оце так досягнення, цікаво чи окуповують такі діляги типу ГОДЛЕВСЬКИЙ і ко... свою зарплату???

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus