USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Яким буде «Бандерштат-2015»

6 Серпня 2014 21:45
Організатори фестивалю українського опору «Бандерштат», який відбувається вже 8 років поспіль, наступного разу хочуть зосередити увагу на актуалізації образу Степана Бандери.

Про це під час прес-конференції оргкомітету розповів Ігор Гузь. Як зазначив депутат облради, фестиваль збереже триденний формат. Тому що, на його думку, це - найоптимальніший варіант. Ігор вважає, що один «зайвий» день, будучи фінансово «накладним», все ж дозволяє розширити програму фестивалю.



Головною постаттю майбутнього фестивалю буде ідеолог і теоретик українського націоналістичного руху Степан Бандера.

«Хочемо актуалізувати образ Степана Бандери, бо з кожним роком згадуємо цю постать все менше і менше. Потрібно представити цю особистість у сучасному світлі, як людину, яка боролась і надихала інших», - говорить організатор.
Разом з тим, у 2015 році обіцяють трохи переформатувати музичну частину дійства. Зокрема, як зазначив арт-директор фестивалю Сергій Мартинюк, на «великій сцені» головних виконавців поменшає.

«Буде 4-5 гуртів, які гратимуть по годині. Це будуть команди середнього рівня. Що стосується молодих гуртів, то вони виступатимуть окремо. Можливо, на «Ротонді», якщо вдасться привести її до ладу», - повідомив Сергій.
З його слів, зважаючи на те, що луцька публіка дуже тепло сприйняла гостей з Ірландії гурт «Chruachan», наступного року спробують зробити так, щоб кожного дня на «Бандерштаті» виступав один гурт з далекого зарубіжжя і один – з Білорусі.

Деякі зміни варто чекати і у самій програмі дійства. Зокрема, організатори думають над проведенням форуму молодіжних громадських організацій в рамках фестивалю. Також, вочевидь, на «Бандерштат-2015» повернеться і «нічне кіно».

Додатково планують організувати авто-мото-вело пробіг. А для більш ширшого висвітлення всього, що відбуватиметься у дні проведення фестивалю, запросять команду стрімерів, які будуть вести прямі трансляції.
Що ж стосується зручностей та харчування, наступного року планують встановити літні душові кабінки та варити куліш для гостей.

Ігор Гузь висловив сподівання, що війна закінчиться, і тоді люди спокійно приступлять до організації чергового дійства, оскільки, на його думку, захід є одним з наймасовіших у Луцьку: «Бандерштат» для міста – це захід номер один по кількості людей, які приїжджають з інших регіонів».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Дмитро Показати IP 6 Серпня 2014 21:47
геть гузь здурів треба про Україну думати і про АТО ...
Церковна миша до Дмитро Показати IP 6 Серпня 2014 23:52
А чого йому думати про АТО - він же не там.
висновок Показати IP 6 Серпня 2014 21:48
Ми не знаємо, що з нами і з країною буде завтра, а Гузь вже на рік вперед загадує
Василь Показати IP 6 Серпня 2014 21:53
Я думаю, що більшість лучан щиро сподівається на те, що в наступному році цього фестивалю не буде або він буде проходити за межами міста.
ІМХО до Василь Показати IP 6 Серпня 2014 22:56
За назвою і вмістом він повинен проводитись в Львові. Бандершатдтом називають саме Львів.
Оля Показати IP 6 Серпня 2014 21:59
Гузя на фронт, разом з усім кодлом блатних, це щось нагадує Майдан сьогоднішній в Києві з бомжами. Шоумени блядь!!!! Ти здобудь сука свободу держави у війні, а не на концерті!!!!!!!!
А по-моєму... Показати IP 6 Серпня 2014 22:00
>Хочемо актуалізувати образ Степана Бандери, бо з кожним роком згадуємо цю постать все менше і менше. ...якраз навпаки =) Останнім часом згадуємо цю постать надзвичайно часто
ІМХО Показати IP 6 Серпня 2014 22:55
Гузь, ти доживи но до 2015-го! Замахнувся він...
ІМХО Показати IP 6 Серпня 2014 23:09
Шкода, що в Положинського атрафувався мозок і він вліз в це болото. Пішов за мейнстрімом.
333 Показати IP 7 Серпня 2014 00:06
Якщо будуть такі як гузі в керівництві то буде нам пиз... Дець
Володимир Показати IP 7 Серпня 2014 00:53
"Дякуючи" сучасним бандерівцям Україа втратила Крим, Небесну сотню та одержала війну на Донбасі з тисячами жертв і мільярдними руйнуваннями
Т.Бульба-Боровець В Показати IP 7 Серпня 2014 01:15
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 7 Серпня 2014 05:45
Гузю не "слава", а ганьба і прокляття за загинувших волинян та інших українців
666 Показати IP 7 Серпня 2014 08:22
Гузя гнати з його бандерштатом
сірий вовк Показати IP 7 Серпня 2014 08:45
В 2015 році повісять гузька догори ногами і робитимуть довкола нього фестиваль. Чого ти, пад....о, топчешся по памятя тих людей, які загинули від рук бандерівців, недоносок!
Сонячна Показати IP 7 Серпня 2014 09:37
Хочемо актуалізувати образ Степана Бандери, бо з кожним роком згадуємо цю постать все менше і менше. Потрібно представити цю особистість у сучасному світлі, як людину, яка боролась і надихала інших», - говорить організатор. ах ти ж гусь-паскуда!!!! війна в країні і він вже думає скільки бабла просре в наступному році!!!!!! яке зухвальство, тобі не соромно..пацан?? ото скакало як навіжене....гавкало на тому майдані....під шумок з грязі в князі......і керує тут..йди ти на три букви....стидоття Волині!
західняк Показати IP 7 Серпня 2014 09:37
Виродки ментовські і клімчуковські, а з Вас хоч хтось там був? Зробіть ви ппадли щось цікавіше і передайте 75 тис. грн на схід
волиняка до західняк Показати IP 7 Серпня 2014 13:09
Ти дивись що в тебе під носом робиться! Був я недавно на "заході" проїхав по дорозі і побачив міста Ужгород і Тернопіль - це жах!!! Це ви їхали у Київ, на Майдан європейськості вчити людей, а у самих дороги жах і міста повні бруду і ви ще щось комусь хочете доказати? В себе під носом приберіть, а потім комусь вказуйте!!!
До Показати IP 7 Серпня 2014 09:38
Як мер міг виділити гроші на таке, коли в нас режим економіі. Танцювати під час трауру? кощунство. Замість голови солома, замість совісті пятак. Женіть Гузя на схід, хай там бандерштат в окопі проводить.
знаю до До Показати IP 7 Серпня 2014 10:21
А вони всі бояться, бо якщо щось зроблять не так як Ігарьйок хоче і планує, то той позвонить і прибіжать хлопчики данильчукові...
))) Показати IP 7 Серпня 2014 09:39
http://vk.com/igor_guz.. задумвся...як тратити гроші вкрадені??
))) Показати IP 7 Серпня 2014 09:39
коментар було видалено
)) Показати IP 7 Серпня 2014 09:41
цитати Ігорка Мушу зазначити, що з точки зору організації фестивалю, насиченості програми, кількості людей та уваги суспільства, цьогорічний "Бандерштат" став найкращим за всю історію проведення. Фестиваль став культовим для десятків тисяч українців. Ну і головне, нам вдалося акумулювати декілька десятків тисяч гривень для допомоги українській армії, точніше бойовому батальйону "Айдар". На цьому тижні буде оприлюднена точна сума і та амуніція та спорядження яка буде придбана за ці кошти. Спробую сам доставити все, що придбаємо в розташування батальйону у Луганській області. і де ЗВІТ??????????? вже четвер!!!!!!
0_0 до )) Показати IP 7 Серпня 2014 10:19
Це як у тому фільмі: це тобі, а це мені, а це знову мені і це мені...
гуцул Показати IP 7 Серпня 2014 10:18
Ця бикота хоч читає, що про нього люди думають і пишуть?! Гузь - тобі не соромно???
Джулія до гуцул Показати IP 7 Серпня 2014 10:26
НЕ читає і правильно робить.
гузятинІ Показати IP 7 Серпня 2014 12:01
таких як гузьло на палю от І все
Гузестан Показати IP 7 Серпня 2014 12:29
Податкова провірте статки гузя і його дружини, чому міська рада, обласна рада дають гроші на це гівно, щоб гузь заробляв? На фронт паскуду!!!!!!
ага Показати IP 7 Серпня 2014 12:39
Фестиваль зробіть на змістом! Ну що це таке??? Весь дух дійства втрачається через маршутки і бари поруч! Тим хто приїжає здалеку всерівно куди їхати, в місто чи за нього, а лучанам ж теж хочеться вибратись, а не в центральний парк, який бачимо кожного дня! + Дозволено грати лише до 23, це велика проблема. Рокині, Гаразджа та хоча б в полі, їх на Волині багацько, подумайте над цим!
Аргум Показати IP 19 Лютого 2015 21:21
Коли і де будуть продавати квитки?